Oriflame

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2014. május 5.

Lelőhely:   tanácsadónők

Világosabbá teszi a szem alatti területet és csökkenti a szekörnyék duzzadtságát.

Ár: 1000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Cegléd, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

zdoreebaba

2020. november 8.

Már sokadszorra vásárolom. Általában a három árnyalat közül a legvilágosabb, Fair Light árnyalatot szoktam rendelni, mert az tökéletesen megy a bőrszínemhez. Nagyon sajnálom, hogy az extra tartós verziót teljes egészében megszüntették, mert az volt a top favorit nálam Oriflame korrektorból. Ő sem rossz, de nem jön a közelébe. Ennek közepes fedése van, tartósságra is középkategóriának mondanám. A szemkörnyék és a kisebb bőrhibák elkendőzésére elmegy, de nem tökéletes megoldás, mert beül a szemek alatti redőkbe. Nagyon sok kisebb simítás, korrekció kell hozzá, hogy igazán tartós legyen. Nyáron jobban szeretem használni, mert könnyű textúrája van, a bőrömre szépen, lágyan simul. Minimális alapozós illata is van, de ez engem nem zavar. A Nude Pink árnyalatot is megvásároltam, mert amikor önbarnítóztam, gondoltam jól fog jönni egy sötétebb szín korrektorból. Ez nagyon jó volt, passzolt az önbarnítóhoz, viszont most már, hogy lekopott a barnítás, nagyon sötét a bőrömhöz. Viszont sokan megdicsértek vele, amikor alapozó helyettesítőként használtam, hogy nem vagyok sápadt, ad egy kis színt az arcomnak. El fogom használni mindkét árnyalatot, de nem biztos, hogy még újra fogom venni őket, maximum a nyári szezonban. A hidegebb nappalokra erősebb fedésű termékre van szükségem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

lilaszilva

2020. szeptember 3.

Megörököltem egyik rokonomtól, mert a színe nem volt megfelelő számára. Nekem pont jó lett (fair light), de nagyjából ennyit tudok pozitívumként említeni. Nem jó termék. Vagyis olyan alsó közepesnek mondanám. Ez a kinyomós adagoló nem praktikus, nem tudok olyan keveset nyomni, hogy az ne legyen a végén sok, persze ez abból ered, hogy túl folyós. Fedése rendkívül enyhe, szinte semmi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

user6

2019. május 24.

Jó kis korrektor, meg vagyok vele elégedve. A szemem alá szoktam használni illetve pattanásokra. A pattanásokat szépen elfedi.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

cinimuzsi

2018. augusztus 1.

Számomra tökéletes, a színe megfelelő a bőrömhöz. Minden reggel használom a szemem alá és elégedett vagyok vele! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

KFlower

2018. július 12.

Jó kis termék. Nem annyira jó a fedése, inkább olyan mindennapi natúr sminkhez jó, kizárólag a szem alá. Inkább világosít, nem tünteti el teljesen a karikákat. Nekem minden megül a ráncokban, de ez a legkevésbé (talán az enyhe fedés miatt), így én nagyon szeretem. Inkább ne fedjen annyit, minthogy 3 óra után már szégyenkeznem kelljen miatta, olyan száraznak tűnik a szemem alatti rész, és gyűrődjön össze-vissza a korrektor. Pattanások elkendőzésére nem alkalmas, de szerintem újra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Katashka

2018. április 17.

Enyhe fedése van, a szem alatti duzzadtságot pedig egyáltalán nem csökkenti, persze nyilván nem ezért veszik elsősorban. Sajnos nekem genetikailag sötét a szemem alatti terület, amivel ez a korrektor nehezen birkózik meg. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Vicus

2017. október 23.

Nem jó a fedése és még össze is tapad, nem tartós. Biztosan nem venném meg (amúgy ajándékba kaptam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Cintia9

2017. szeptember 28.

Nagyon jó korrektor. Jól fed és az én árnyalatomban is van belőle. Kicsit folyékony de meglehet bocsátani neki hisz nagyon jól teszi a kis dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Csipetke

2017. szeptember 19.

Nagyon nehéz elfednem a szemem alatti karikákat elég látványosak szoktak lenni. De ez az első korrektorom amivel "kevesebb munkával" sikerül is. Egy kicsit hígnak találom az állagát de ezt teljes mértékben megbocsájtom neki. A színt is sikerült eltalálnom szerencsére ha elfogy újra veszem tutira.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

danyadi77

2017. január 5.

Szuper kis korrektor a szem alá, bár nincsenek túl sötét karikáim. Kevés kell belőle, pici, ütögető mozdulatokkal viszem fel, így elég tartósan fent marad. Kellően folyékony, nem ül meg a ráncokban, könnyű vele dolgozni.Ha elfogy, újraveszem, de úgy tűnik, elég sokáig elég lesz, pedig mindennap használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 5.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag