Oriflame

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: fazekasbarbi, Módosítva: 2016. március 16.

Kiszerelés:   1,3 g
Lelőhely:   tanácsadónők

Tina84

2019. november 5.

Barna színben kaptam ajándékba a terméket. Nagyon jól lehet felvinni, szép egyenes vonalat lehet vele rajzolni, megfelelően pigmentált és az állaga is pont jó. Egy nagy bajom van vele, hogy igen hamar elkenődik.....kb 4 órát bírt és nagyon csúnyán kenődik.....ezért sajna nálam ez kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 5.

Julus92

2019. augusztus 10.

Valóban intenzív színe volt, nekem egy kicsit túl kontúros is. Ha már füstösre kenegettem, nagyon maszatolt, nem lehetett szépen eldolgozni. Kicsit túl puha is maga a festék. Tiniszemekre még el tudtam használni, de azért ennél sokkal jobbakat is használtam már azóta. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Katsura

2017. május 7.

Kenődik, és maszatol és ahh. :( Nemjóó... Túl krémes, hegyezni alig lehet. Pedig hűtőbe is tettem. Viszont a feketének tényleg nagyon szép intenzív színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

alexa206

2017. március 17.

nagyon puha... alig tudom kifaragni.de így könnyű felvinni és szép árnyalata van..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Hopi

2017. február 7.

Ajándékba kaptam egy feketét. Alapvetően a tekerős ceruzák híve vagyok, de mivel megkaptam, ezt is elhasználom.
Szép, mely fekete a színe és erősen pigmentált, könnyű vele dolgozni.
Az egyetlen problémám vele csak az, hogy az egyik szememen hajlamos elkenődni.
Volt már tartósabb szemceruzam, de ez is egy nagyon jó termék, örülök, hogy kipróbálhattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Szép, mely fekete a színe és erősen pigmentált, könnyű vele dolgozni.
Az egyetlen problémám vele csak az, hogy az egyik szememen hajlamos elkenődni.

cirmos

2017. január 10.

A legjobb.Folyamatosan újravevős termék.Mást nem is veszek évek óta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 10.

A legjobb.Folyamatosan újravevős termék.Mást nem is veszek évek óta.

nemetiedit9

2017. január 4.

Évek óta ez az első szemceruza, amire azt mondom, hogy jó. Tartós, nagyon jó puha és krémes állagú, de persze kellően kemény ahhoz, hogy szépen lehessen vele dolgozni. Nagyon jól pigmentált, már az első húzással is irtó szépen lehet vele dolgozni, intenzív színű. Az Oriflame The One termékeiben még sosem csalódtam..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

dia0311

2016. november 5.

A nude színűt használom néha alsó vízvonalra. Nagyon szép a színe, krémes, könnyű hegyezni, viszont én picit drágállom teljes áron, pedig lassan be kellene szerezni ismét, mert elég kicsi már. :/ A tartósságát nem szoktam figyelni, viszont 4-5 óránál biztosan nem bír többet, legalábbis nálam, bár az én vízvonalamról minden nagyon hamar lejön sajnos. Ennek ellenére nagyon szívesen maxot adnék neki, mert ez nem a termék hibája, viszont valamiért mégis inkább négyesre értékelem, szerintem biztosan van jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

kovacsliliii

2016. augusztus 9.

A Nude árnyalatú van meg, nagyon szeretem. Tartós, krémes, nagyon egyszerű felvinni. Sokkal jobb, mint a legtöbb hasonló árú szemceruza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Stefi

2016. július 27.

Nagyon tetszik, kb 600 ft-ért rendeltem. Szép fekete a vízvonalamon, a kék szemem csak úgy világít tőle :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0