Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. november 27.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Hidratáló és tápláló hatású, zselés formulájú radír mikrorészecskékkel, amelyek eltávolítják az elhalt hámsejteket a körömágybőrről. Tápanyagokban gazdag, nyugatató és kondicionáló hatású vörösalga-kivonatot és jojobaolajat tartalmaz.

Kiszerelés: 7 ml

danyadi77

2017. április 8.

Az elődjével is nagyon elégedett voltam, rendszeresen használtam,többször újravettem. Ezt is szeretem, bár nem érek rá minden manikűrözésnél használni, időnként jó szolgálatot tesz, hogy letakarítja az elhalt réteget, ami ráhúzódik a körömre. Picit teszek mindegyik köröm tövére, hagyom hatni, majd finoman lekaparom, letörlöm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.