Oriflame

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: panneszka, Módosítva: 2017. október 31.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Légiesen könnyed ajakrúzs bársonyosan matt hatással. Az ajakbőr komfortérzetét fokozó, kondicionáló összetevőket tartalmaz, amelyek hatékonyan ápolják az ajak bőrét.

10 árnyalatban kapható

Ár: 600 Ft , Eladó: Bettiful
Állapot: Kézfejen egyszer próbált , Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel
hógolyó

2018. december 1.

Satin rose árnyalat. Gyönyörű design. Ennyi az érdeme.
Este hazaérve, felkentem: lássuk mit tud. Foltos, de igazítható. Gyors vacsora (+cca 1 óra ☎ álás). Ok, most már nézzünk tükörbe, mi van a rúzzsal. Semmi nem volt vele. Eltűnt. Nyomtalanul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

Satin rose árnyalat. Gyönyörű design. Ennyi az érdeme.

jen0702

2018. november 15.

Soft mulberry árnyalatban vettem meg, akciós volt éppen. A színe gyönyörű, viszont kissé nehéz felvinni. Szárazabb, mint az átlag, így nem olyan szép a végeredmény. 1-2 evést kibírt, a kopása sem volt olyan borzasztó, viszont újból biztosan nem venném meg, főleg nem az eredeti árán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Reance

2018. február 10.

Minden vágyam egy ilyen rúzs volt, de hatalmas csalódást okozott. Coral dream árnyalat van meg, a színe gyönyörű, de legnagyobb hátránya, hogy egyáltalán nem tartós, 1 órát sem bír ki, kb. egy pillanat alatt lekopik. Nagyon szárít, emiatt pedig beleül a barázdákba, ami nem egy szép látvány =/ Az applikátora sem jött be, elég gagyi hatása van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Csutak

2018. január 20.

Sajnos nem vált be. A színe szép, amíg fel nem kenem a számra, onnantól meg olyan, mintha nem is lenne és nagyon-nagyon szárít. Kétszer használtam, de azóta hozzá sem nyúlok. Minden matt folyékony rúzs ennyire szárít? :D A két csillagot az illata miatt kapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

bubilany

2017. november 17.

Gyönyörű a szín amit rendeltem, nem olyan volt mint a katalógusban, hanem szerencsére sokkal jobb. Ezzel szerencsém volt. VISZONT! ...egyáltalán nem tartós és foltokban kopik.... A két csillagot is csak kegyelemből kapja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Bradshaw

2017. október 17.

Miért kell nekem egyből kettőt rendeli mindig? HATALMAS csalódás! Az újságban nagyon szépen mutatnak. Épp indultam valahová, gondoltam gyorsan feldobom az egyik színt. Leírhatatlan mekkorát csalódtam. Ilyen rossz "rúzsom" még nem volt. Feltettem. Nem fedett. Foltos volt. itt ott volt egy kis színe. az applikátorával nem lehet szépen dolgozni. szerintem soha nem szárad meg. nem teljesen matt, és ragad. azért hogy ne legyen felesleges, és vállalható legyen emberi közegben, úgy használom hogy: Az egész számat bekenem hidratálóval, ezt bő nyállal lekorrektorozom, hogy teljesen sima legyen a felület, alapozom egy szájceruzával, és utána a szín. És még így is FOLTOS! De már vállalható. Egyáltalán nem úgy néz ki mint az újságban. Ennyi pénzért ilyen minőséget venni botrány! Inkább rendelek kínából 300 ft-ért. csillagot sem érdemelne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Betty16

2017. július 15.

Sajnos,a valóságban és a katalógusban látott szín nem egyezik meg. Nem tartós, nem szárad meg, nagyon gyorsan elkenődik. Nekem a toffe cream van meg, a legvilágosabb árnyalat, és a soft mulberry, ami egy sötét lilás árnyalat. Ha erre a termékre esik a választásotok, mindenképpen a világos árnyalatok között döntsetek, mivel a sötétebbeknél jobban látszik, ha elmaszatolódik. Puderrel lehet kicsit javítani az állagán. Viszont elég jól hidratálta az ajkaim, ami plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

Kimera2020

2017. május 31.

Csalódás volt... Könnyen elmászik, nem szárad meg sosem, és a szín eredetiben köszönő viszonyban sincs a képen látottal. Ehez képest viszont elég drága. Viszont remekül hidratál és pillekönnyű, Úgyhogy 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 31.

petra950401

2017. március 18.

Mikor rátaláltam két hónapig vártam, hogy le legyen értékelve, ugyanis a teljes árat kicsit soknak találtam. Mikor megérkezett a csomag, már az csalódás volt, hogy milyen kicsi a kiszerelés. A Toffee Cream árnyalatban rendeltem meg, a szín felkenve nagyon szép nude (bár sokkal világosabb, mint a képen). A viselete is hagy némi kivetni valót maga után, a szám belső részén kezdtem érezni, hogy darabosodik. Közben kitapasztaltam, hogy egy vékony rétegben kell felvinni, viszont úgy elég gyakran csíkos lesz. Nagyon tetszik a többi árnyalat is, viszont nem merek élénkebb színekkel kísérletezni, mert könnyen elmászkál, nem túl tartós. Nem fogom újrarendelni, nagyjából ár kategóriában ott van ahol a nyx-es folyékony matt rúzs, de minőségben meg sem közelíti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

saladhunter

2017. február 23.

Nekem Toffee Cream árnyalatban van meg. A színt imádom, régóta kerestem. A tartóssága és az állaga össze sem hasonlítható egy mac folyékony mattra száradóval, de nagyon krémes könnyen kenhető és nem szárítja a számat. Tartósságát tekintve 1 evést sem bír ki. De a csodás árnyalat miatt hajlandó vagyok többször is felvinni :D nekem ez az igazi nude szín ami szájon tökéletes. A tartóssága miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.