Oriflame

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rainbowgirl14, Módosítva: 2018. október 5.

Lelőhely:   tanácsadónők

Csodálatosan hangsúlyoz, optikailag dúsít és hosszabbít, a legkisebb pillákat is eléri a tövektől a végekig, saroktól a sarokig. Nem maszatolódik. Kialakításának köszönhetően megemel és tartós, ívelt hatást nyújt. Akár 24 órán át tartó fedést biztosít, könnyen eltávolítható, szemészeti szempontból tesztelt.

Coffee123

2019. április 11.

Szeretem. Könnyű a felvitele, gyorsan szárad, nem maszatolódik és nem pereg. Nem irritál. Újravevős.

Update: pár hét elteltével besűrösödött annyira, hogy a kefe túl sok festéket vesz fel, már nem tudja szépen szétválasztani a pillákat.
nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

nem venném újra.

adelevagyok

2019. március 27.

Én nagyon szeretem ezt a szempillaspirált. Eddig 2-3 alkalommal használtam, gyönyörű hosszú, dús pillákat csinált nekem, pedig aztán az alap szempillám az pici, rövid, nagyon világos. Nekem bevált, de bevallom őszintén, az elején én is kicsit megijedtem a spirál kinézetétől, de amint kipróbáltam, eltűnt minden kételyem. Az ára is baráti volt, 999 Forintért rendeltem a katalógusból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

Zituska77

2018. november 21.

Van kedvenc, bevált spirálom, de valamiért mindig szeretek kísérletezni. Amit ígér: csodálatosan hangsúlyoz - hát, öööö, optikailag dúsít - ha ez alatt az értik, hogy csomós pillákat csinál, akkor pipa, és hosszabbít - nem annyira, a legkisebb pillákat is eléri a tövektől a végekig, saroktól a sarokig - pipa, nem maszatolódik - pipa, kialakításának köszönhetően megemel és tartós, ívelt hatást nyújt - nem vettem észre. Nagyon-nagyon összetapasztja a szempilláimat, ezért elég macerás a felvitele, mert minden réteg között szét kell választanom őket, ezért nem egy rohanós reggeli sminkhez való, amikor felviszek egy kis púdert és feldobok egy szempillaspirált. Viszont nem pereg, könnyen lemosható. Örülök, hogy csak az akciós árát fizettem ki érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 21.

kittihnl

2018. november 12.

Kettő csillagot adok neki, mert a benne lévő cuccal elégedett vagyok, de a spirálja egy katasztrófa. Nem választ szét, rengeteget vitt fel a szempillák tövére ha megkíséreltem szétválasztani a pillákat vele.. azért vettem meg, mert ugyan azon az elven alapul, mint a korábbi fekete no compromise társa, és ez most akcióban volt.. a fekete spiráljával kiválóan alkalmazható, egymagában használhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol