Oriflame

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WAME123, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Lelőhely:   tanácsadónők

Tökéletes hatást nyújtó szempillaspirál, amely pazar megjelenésűvé teszi a pillákat. Tökéletesen vízálló formulája nem maszatolódik, nem kenődik el és nem csúszik meg felvitel közben. Innovatív Lash Wrap technológiájának köszönhetően a festékanyag beburkolja a pillákat, drámai dússágot és hosszúságot nyújt. Könnyedén eltávolítható meleg vízzel.

RyahOneY

2019. február 13.

Az Instant Extensions fényében máris sokkal jobb ez a spirál (na, az egy borzalom...). :/ Pedig mikor elkezdtem ezt használni, nagyon utáltam, nem mindig sikerült szépen szétválasztania a szempilláimat, de végül is némi gyakorlással sikerült lehúznom róla a fölös festéket, és egész jó lett a végeredmény, még ha kicsit küszködés is volt vele dolgozni... Azt is utáltam, hogy (gondolom a vízálló jellegéből adódóan...) darabokban kopott a szempilláról le a festék, lemosásnál is darabokban volt a spirál festéke a szemem alatt, elég volt "lekaparni" magamról ezeket a festékdarabokat... -.- Oké, hogy a víz nem viszi le, de hogy még a lemosó sem? Ez azért túlzás... Kipróbáltam, elhasználtam, de többé nem valószínű, hogy rendelek belőle.

RyahOneY
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

loju

2018. december 14.

Nagyon megszerettem, csodás pillákat varázsol és estig szépen a helyén marad!

loju
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

Nagyon megszerettem, csodás pillákat varázsol és estig szépen a helyén marad!

kittihnl

2018. november 8.

Igazi kedvenc! Már nagyon sokadszorra rendelem újra, mert este zuhanyzáskor meleg vízzel könnyen le tudom mosni, ami megkönnyíti az esti sminkeltávolítás folyamatait. Amikor felkenem sajnos mindig maszatolok egy picit a szemhéjamra is, de ha fültisztítót meleg vízbe mártok, és azzal takarítom meg, akkor azzal is lejönnek a maszatos részek, szóval ha úgy tetszik, egyáltalán nem is kell sminklemosót használnom, ami szerintem elég szemkímélő dolog :D amúgy nem különösebben maszatolódik, tényleg csak meleg vízre oldódik. Akciósan érdemes belőle bevásárolni, úgy ár-érték arányban teljesen rendben van (kb1000-1200ft)

kittihnl
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 8.

Vicus

2018. november 4.

Nem gondoltam volna, hogy Oriflame-es lesz az egyik kedvenc szempillaspirálom, de így lett Nekem nagyon bevált! Szuper dús pillákat varázsol nekem, na persze általában megelőzi őt egy másik spirál. Nem kenődik el, nem pereg le. Ezt ajándékba kaptam, de azonnal megrendelem amint "akciós", azaz féláron lesz :D

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Csilla123

2018. október 18.

szeretem, mert nem ragasztja össze a pilláimat, de sajnos nagyon gyorsan lepereg

Csilla123
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 18.

hencico

2018. szeptember 16.

Nagyon szép pillákat tudok vele varázsolni. Nagyon szeretem a kefét,mert kellően szétválasztja és dúsítja a pillákat. Nem vesz fel egyszerre sok festéket, nem csomósodik.

hencico
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

canyon

2018. szeptember 9.

Egyik ismerősöm ajánlotta, ő is ezt használja. Neki brutál hosszú és szép pilláikat csinált, nekem mégsem vált be. Sima egyszerű, olcsó spirál hatása van. Hosszít, ível egy kicsit de tök hétköznapi. Ennyi pénzért sokkal jobn spirálok vannak!

canyon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

LianaLia

2018. augusztus 2.

Én ettől a spiráltól nem ájultam el, olyan mintha nem is spiráloztam volna, olyan túl természetes. Ahoz, hogy valamit észre vegyek két - három rétegben kellett felvinnem, az meg olyan felesleges, hogy egy kilo festéket tegyek a pilláimra, hogy látszódjon valami. Nem ragadt össze a festéktől, de én nem is láttam sem hosszabbnak, sem dúsabbnak a pilláim. Azoknak akik egy kis minimális sminket viselnek el magukon, és csak annyit szeretnének, hogy kiemeljék a pillájukat azoknak tökéletes lehet.

LianaLia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

nkatika

2018. július 25.

Konkrétan semmivel nem jött le! Meleg víztől csomókban megült a pillák tövén, lemosó alig oldotta, olaj szintén. Körömmel kellett lekavarnom és a többi része is belepotyogott a szemembe!
Amúgy sem okoz szívfájdalmat, hogy kuka, a kidobott pénzen kívül: az én pilláimon alig látszódott, a kefe formája nem illeszkedik az én pillasoromra. Mesterséges katasztrófa, ahogy van...

nkatika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

KFlower

2018. július 12.

Én nagyon szeretem. Tartós, extra fekete, 1 rétegben természetes, legalább 2-3 rétegben szoktam használni, de könnyen építhető, nem csomósodik, inkább dúsít. Amióta ezt használom, nem tudok visszatérni rendes spirálokhoz, annyival egyszerűbb a leszedése. Nem kell 10 percet vakarni szemfestéklemosóval fürdés előtt, és nem lesznek fekete foltok a törülközőn. A nagy melegben kicsit potyog, ne nem vészes.

KFlower
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol