Oriflame

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WAME123, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Lelőhely:   tanácsadónők

Tökéletes hatást nyújtó szempillaspirál, amely pazar megjelenésűvé teszi a pillákat. Tökéletesen vízálló formulája nem maszatolódik, nem kenődik el és nem csúszik meg felvitel közben. Innovatív Lash Wrap technológiájának köszönhetően a festékanyag beburkolja a pillákat, drámai dússágot és hosszúságot nyújt. Könnyedén eltávolítható meleg vízzel.

Mirjana

2019. november 5.

Örök kedvenc!
Az elején nehézkesen birkóztam meg vele, de ahogy fogyott egy kicsit már imádtam.
Nem kenődik, gyönyörűen szétválasztja a pilláimat. Nekem elég pár réteg és máris hatalmas, dús szempillákkal nézek szembe a tükörben. :)
Egyetlen dolog ami zavart az elején, hogy egy kicsit nehezen jön le, de megfelelő sminklemosóval pillanatok alatt eltávolítható.
Csak ajánlani tudom, mindenképpen újra megveszem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 5.

Örök kedvenc!
Csak ajánlani tudom, mindenképpen újra megveszem!

Julus92

2019. augusztus 10.

Nem rossz spirál. A melegvizes egyben lemosós formája miatt nekem valahol a vízálló és a nem vízálló spirálok között van. Vízálló spirálokat egyébként nem használok, mert agyon kellene nyúznom a szememet lemosáskor. Ez viszont kicsit tartósabb is, mint egy sima, nem vízálló spirál, mégse kell annyira szenvedni vele lemosáskor. Hétköznapokra elég, de lehet rétegezni is, ha ügyes az ember, bár nekem néha összeragadnak a pilláim tőle, ha kicsit több festéket rakok rá. Keféje is bevált, egyszerű használni. Nagyon sokáig elég, én már több mint fél éve használom napi szinten, és még mindig van belőle. Még az is lehet, hogy veszek még egyet, ha elfogy. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Smurfette26

2019. május 6.

Eleinte kicsit nagynak találtam a kéféjét, és kicsik hígnak az állagát, pár hét hasznalat után beleszerettem. Alapból relatív hosszú pillákat örököltem, a legtöbb spirállal tudok belőle egész jót csinálni, de ami megnyert, az a leszedése :D Tus alatt, pici vizzel megdörzsölöm a pilláim, és hopp lejött. De bevallóm, sokszor a körmömmel "húzogatom" le a festéket a pillákról, darabkákban lejön :D Igen, ezt nem kellene csinálni, ez a bűnös élvezetem :D :D Most snapscara van, de útánna újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

zdoreebaba

2019. április 22.

Megnyert. Mindig is vágytam egy Oriflames dúsító spirálra és ez levett a lábamról. Elérhető áron tudtam beszerezni, mindössze 999 forintért, de többet is adnék érte. Sokáig tartós marad, nálam a 24 órát tökéletesen kibírja. Viszont! Ha nagyon dús, drámain hosszú és dús pillákat szeretnénk varázsolni, ahhoz sokszor meg kell ismételni a rétegezést... pont ezért szeretem, mert lehet vele egy szimpla hétköznapi viseletet és egy éjszakai, partis pillákat varázsolni szempillantás alatt. Egyszerre megfelelő mennyiségű festéket lehet vele felvinni, nem maszatolódik, nem csomósodik és sokáig tartós, nem patagzik le a szempillákról. Kár, hogy egy hónapja kifogyott. Biztos vagyok benne, hogy újra fogom használni, ha lesz rá alkalmam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 22.

loju

2019. március 25.

Nagyon megszerettem, csodás pillákat varázsol és estig szépen a helyén marad! Egy rétegben inkább természetes hatású, a drámaibb hatásért én 3 rétegben szoktam használni (egyébként mindegyik spirálnál így járok el)! Akciósan különösen megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

RyahOneY

2019. február 13.

Az Instant Extensions fényében máris sokkal jobb ez a spirál (na, az egy borzalom...). :/ Pedig mikor elkezdtem ezt használni, nagyon utáltam, nem mindig sikerült szépen szétválasztania a szempilláimat, de végül is némi gyakorlással sikerült lehúznom róla a fölös festéket, és egész jó lett a végeredmény, még ha kicsit küszködés is volt vele dolgozni... Azt is utáltam, hogy (gondolom a vízálló jellegéből adódóan...) darabokban kopott a szempilláról le a festék, lemosásnál is darabokban volt a spirál festéke a szemem alatt, elég volt "lekaparni" magamról ezeket a festékdarabokat... -.- Oké, hogy a víz nem viszi le, de hogy még a lemosó sem? Ez azért túlzás... Kipróbáltam, elhasználtam, de többé nem valószínű, hogy rendelek belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

kittihnl

2018. november 8.

Igazi kedvenc! Már nagyon sokadszorra rendelem újra, mert este zuhanyzáskor meleg vízzel könnyen le tudom mosni, ami megkönnyíti az esti sminkeltávolítás folyamatait. Amikor felkenem sajnos mindig maszatolok egy picit a szemhéjamra is, de ha fültisztítót meleg vízbe mártok, és azzal takarítom meg, akkor azzal is lejönnek a maszatos részek, szóval ha úgy tetszik, egyáltalán nem is kell sminklemosót használnom, ami szerintem elég szemkímélő dolog :D amúgy nem különösebben maszatolódik, tényleg csak meleg vízre oldódik. Akciósan érdemes belőle bevásárolni, úgy ár-érték arányban teljesen rendben van (kb1000-1200ft)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 8.

Vicus

2018. november 4.

Nem gondoltam volna, hogy Oriflame-es lesz az egyik kedvenc szempillaspirálom, de így lett Nekem nagyon bevált! Szuper dús pillákat varázsol nekem, na persze általában megelőzi őt egy másik spirál. Nem kenődik el, nem pereg le. Ezt ajándékba kaptam, de azonnal megrendelem amint "akciós", azaz féláron lesz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Csilla123

2018. október 18.

szeretem, mert nem ragasztja össze a pilláimat, de sajnos nagyon gyorsan lepereg

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 18.

hencico

2018. szeptember 16.

Nagyon szép pillákat tudok vele varázsolni. Nagyon szeretem a kefét,mert kellően szétválasztja és dúsítja a pillákat. Nem vesz fel egyszerre sok festéket, nem csomósodik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol