Oriflame

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina19, Módosítva: 2016. április 22.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők

Hansúlyos szemöldök a tartós formulájú kiemelővel. Csúcsos, finom összetételű applikátorával kiemelheti, formázhatja és hangsúlyosabbá teheti a szemöldökét, egyszerűen. Formulája nem maszatolódik, tartós fedést nyújt, természetes hatását egész nap élvezheti.

erdspetra

2020. február 25.

Imadom csak ezt hasznalom. Nagyon tartos az ara is szuper. Csak amiatt 4 csillag , mert nincs tobb arnyalata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

merdzso4

2019. szeptember 27.

Nagyon szeretem. Évek óta ezt használom. Másmilyet már el sem tudnék képzelni. Szabályos szép vonalat lehet vele húzni, tartós, nem kenődik el. De csak óvatosan szabad rázni, mert utána ömlik belőle ..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Muffy

2019. március 16.

Az első pár használatkor még kissé kemény, merev, de utána megpuhul pont annyira, hogy tökéletesen lehessen vele dolgozni. Nekem a színe, tartóssága tökéletes, egyáltalán nem kenődik el, egy teljes napot kibír minden jellegű hiba nélkül. Arra viszont ügyelni kell, hogy tiszta, krémtől, púdertől mentes szemöldökre kerüljön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Jenna0412

2018. december 10.

Először nagyon nem szerettem ezt a terméket, de aztán rájöttem arra, hogy hogyan kell alkalmazni. Hihetetlenül gyorsan és pontosan lehet vele szemöldököt formálni. Sokkal jobb mint egy ceruza, és nekem sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

Juanita91

2018. november 14.

A legjobb szemöldök kiemelő amivel valaha találkoztam! Nagyon könnyen és gyorsan lehet vele dolgozni, természetes hatást kelt, nem tűnik úgy vele mintha csak ceruzával odarajzoltam volna egy vonalat, természetes hatást kelt, és sokáig elég! Egész nap bírja a strapát, nélküle már el se tudom képzelni a napi rutin sminkelést. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

eniko02

2018. november 12.

Remek kis termék, könnyen ki lehet egészíteni a hiányos szemöldököt, vagy a gyengébb szálakat kiemelni. Nem kenődik, a nap végén is tökéletes a szemöldököm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

kittihnl

2018. november 8.

Már sokadjára rendeltem újra belőle, alapdarab, lehet vele finoman is bánni, így az én világos szemöldökömre is jó. Egész napot bír, nem maszatolódik, újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Lilla08

2018. január 23.

Nagyon szeretem, már a másodikat használom belőle. Mindennapi használat mellett is sokáig elég, nagyon jól meg lehet vele rajzolni a szemöldököt. Én általában fixálom még porral, de ha ez elmarad, akkor önmagában is kibír egy napot, nem kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

LyliaLinda

2017. október 12.

Nekem nagyon bejön! Alapból nem sok bajom van a szemöldökömmel, egész tűrhetőre tudom szedni, de néha itt-ott enyhén "hiányos" lesz, ha valamit elrontok. Ezzel a filccel nagyon jól tudom javítani. Sötét a szemöldököm, a filc színe nem üt el, órákkal később is olyan, mintha épp akkor kentem volna fel. Nem tudom, milyen lenne, ha konkrétan megrajzolni kéne az egészet, de így egy kis hangsúlyozásra és javításra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

edi01

2017. augusztus 20.

Jo a szine es kifejezetten azert szeretem mert nem eros egyaltalan es annyira eszrevehetetlen hogy meg van rajzolva vagy fel van toltve ennek ellenere nagyon tartos. Kicsit sokallom az alaparat bar en 500 ftert jutottam hozza

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.