Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: doriveszter, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   Online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A kondicionáló zselé vitaminnal látja el a vékony, töredezésre hajlamos pillákat és szemöldököt. Biotint és panthenolt tartalmazó Lash Revive Complex-összetevője erősíti, rugalmassá és fényessé teszi a pillákat. Vigye fel nappal vagy este a megtisztított szempillákra és szemöldökre.

zdoreebaba

2019. december 21.

Hétvégi arcápolások után szoktam használni a megtisztított, kiszedett szemöldökömre és szempilláimra. Szépen kifésüli a szemöldökömet. Igazából ez vitamin lenne és növekednie kellene a hatására a szemöldöknek és a szempillának, de én ezt nem tapasztaltam. Elképzelhető, hogy mindennapi használat mellett előjött volna ez a hatás, de csak havi 1-2 alkalmi használat miatt nem. A szempilláimnál egy kicsit csípte a szemeimet. Ám sminkelés előtt felvíve sokkal de sokkal tartósabbá tette a szempillaspirál hatását. Erre nekem jól bevált. Újra nem fogom venni, mert nem használom ki. Most van egy hasonló Giordni Gold-ban, azzal teszek még egy nagy tesztet. Átlagos kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

cocoapowder

2019. augusztus 11.

Nagy semmi. És még parabén is van benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Nagy semmi. És még parabén is van benne.

Neleta

2019. március 28.

Fogalmam sincs, hogy van-e hatása, szempillaspirál alá kenegetem.Arra jó, hogy a szempillaspirál előtt kifésüli a pillákat, így alapozásnak jó. Utána szebben tudok dolgozni a festékkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Titvog

2019. március 24.

Hát szerintem ez a termék a totális pénzkidobás. Semmire se jó, csak fésülgetni a szempilláidat, meg a szemöldököd...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

NovErke

2019. január 11.

A szemöldökömet szoktam vele formázni, meg néha a szempillámat, ha természetesen akarom hagyni, csak hogy mégis kicsit ívelve legyen. Felvitelkor tényleg látszik hogy van eredmény, viszont nem tartós. Kis idő elteltével már el is mozdul a szemöldököm. Nem egy nagy találmány, elhasználom, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

birdnerd

2018. december 26.

Abszolút semmi hatást nem veszek észre. Akciósan vettem, de nem fogom többet. A keféje viszont jó, úgyhogy elhasználom majd a ricinusolaj felvitelére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Lovemyhair

2018. október 5.

Jó kis termék, a tartósságával van egy kis baj, hamar elmozdulnak a szemöldököm szálai, de összességében elég jól használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

Brndtt

2018. július 17.

Semmi változást nem veszek észre a szemöldökömön és a szempillamon. Az első pár hónapban minden este használtam. Mostmár reggel is felteszem ha nincs kedvem kisminkelni magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Illa

2018. július 2.

Szemdökzselének vettem, de sajnos elég gyenge. Nem tartja a helyükön a szálakat, használat után kb.1 óra múlva ismét borzas a szemöldököm. Az Alverde sokkal jobban bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

kviktoria

2017. október 20.

Kócos szemöldökömre használom, arra nagyon bevált, egész nap helyén tartja a rakoncátlankodó szálakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Glycerin, Caprylyl Glycol, Urea, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Biotin

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.