Oriflame

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. május 18.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A hidratáló hatású szemfestéklemosó gyorsan és hatékonyan távolítja el a vízálló vagy tartós szemsminket. Olajmentes formulája nem ragad a bőrön. Selymesen simává és üdévé teszi a szemkörnyék érzékeny bőrét. Érzékeny szemek és kontaktlencse viselésekor is használható.

zdoreebaba

2018. augusztus 11.

Eddig kétfázisú sminklemosóm az Avontól volt, azt nagyon szerettem. Sok tapasztalatom nincs a többfázisú lemosókkal kapcsolatban. Hatásában ez az Oriflames még jobbnak bizonyult az Avonostól. Illatmentes. Használat előtt alaposan fel kell rázni, hogy a két fázis összetalálkozzon egymással és kifejtsék hatásukat. Állagában olajos, viszont ennek köszönhetően profin elbánik még a vízálló sminkkel is. Használat után nem ragad, nem hagy kellemetlen érzetet a szemeken, viszont én egy kis vizes vattával át szoktam törölni. Nem kell belőle túlságosan sok egy használathoz, így gazdaságosan lehet vele bánni. Szemeimet nem irritálta. Nálam ő tuti befutó. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

hbettuska94

2018. április 16.

olajos állaga van jol felkell rázni használat előtt, jól eltávolítja a sminket, a szemet csípi, de ettől eltekintve nem rossz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

lucintaa

2017. május 23.

Kicsit féltem tőle, mert láttam, hogy itt rossz vélemények vannak, de most olcsón adták, és kellett, mert elfogyott az aktuális szemfesték lemosóm.
Őszintén...én nem csalódtam benne. Igaz, hogy a két fázist nehezen lehet összerázni, és hamar szeret szétmenni, de alapjáraton egy jó kis termék. Nekem nagyon szépen leszedi még a vízálló sminket is, nem irritál, és nem csípi a szemem! Ez egy hatalmas pozitívum.
Nekem bejött, előszeretettel fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Nekem bejött, előszeretettel fogom használni.

borntobe

2016. szeptember 2.

Szememre fura volt használni, túl nehéz formula, és külön extra arcot kellett mosnom utána, mert a micellás víz nem bírt az olajos réteggel, de odakötött matt rúzsokat leszedni szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Alicee4

2016. április 19.

Sajnos nálam sem végezte el rendesen a feladatát... :/ Elég erőteljesen és sokáig kellett dörzsölgetnem mire leszedte a szempillaspirált, viszont a tust még nehezebben sikerült eltávolítanom vele...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 19.

akamillas

2016. február 3.

Vizallo sminkre?? A sima spiralommal is docogosen birkozik meg, es meg valami fura nehez erzetet is hagy a szememen cserebe... meg szerencse, hogy ajandekba kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.