Oriflame

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. június 4.

Lelőhely:   tanácsadónők

TKataa

2019. augusztus 15.

Összességében jó termék, de borzalmasan nehéz leszedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Összességében jó termék, de borzalmasan nehéz leszedni.

krisztiradics

2019. január 24.

Imádom. Két éve használom, több szempillaspirált is próbáltam, de ez vált be a legjobban. Nagyon tartós, vízálló, szép nagy pillàkat varázsol. Egyetlen hátránya hogy nehéz leszedni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 24.

bubilany

2017. november 22.

Kicsit potyorászik, de nem kenődik és tényleg vízálló!!!!! Leszedni viszont csak szemfestéklemosóval lehet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

biusz

2017. június 29.

Szép a színe, de nagyjából ennyi. Nem szeretem az ilyen keféket, de jó, megbarátkozunk vele, gondoltam én naivan. Nem sikerült. Csomósodott, potyogott, kenődött mindenhova, de tényleg vízálló. Mi több, sminklemosó álló. Azt hittem soha nem fogom tudni leszedni. Valahogy sikerült, aztán azzal a lendülettel iktattam volna valahova a sminkestáskám mélyére, de a húgomnak megtetszett. Azóta is ezt használja, nagyon szereti. Úgy néz ki, csak velem nem jött ki jól ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

dalmuska

2017. május 7.

Kenődik, potyog, meg minden egyéb, hiába vízálló. A dolog iróniája az, hogy sminklemosóval viszont alig tudom leimádkozni a szempilláimról.. Biztos nem veszem újra többet. Egyetlen pozitívuma az a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

csikosagi

2017. május 1.

Hétköznapra tökéletes szempillaspirál, nagyon lassan fogyott el és nem is száradt bele a tubusba. Nagyon szerettem, az egyetlen baja, hogy a nap végére az alsó szemhéjam kicsit fekete lett tőle a kopás miatt, ezért csak négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

birdnerd

2017. január 23.

Tartós, szépen hosszabbítja a szempillákat, bár párszor át kell menni a kefével rajtuk. "Drámai" hatást nem érek el vele, de hétköznapra, munkába tökéletes.

Update: már nem először tapasztalom, hogy nem tudom rendesen lemosni vízálló smink lemosóval sem. Ellenben remekül hullanak a szempilláim ahogy próbálom eltávolítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

viva885

2016. november 20.

Tényleg nagyon jó vízálló spirál, csak az az egy gondom van vele, hogy egy bizonyos idő után darabosodik és a szemem alá potyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 20.

dia0311

2016. november 5.

Szerintem átlagos kis szemspirál, nem nehéz leszedni, átlagos pillákat csinál, vízállónak vízálló. Aki a nagyon hétköznapi pillákat preferálja, annak szerintem bejön. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

Bendőke

2016. május 16.

Nagyon jó a keféje, vízálló, bár az izzadságot nem nagyon bírja, kissé kenődik olyankor. De nagyon szuper termék alapjáraton lemoshatatlan, csak valami zsíros termék szedi le. Amúgy imádom a keféjét, nagyon szépen megemeli a pillákat - nálam. Szeretem újra fogom vásárolni. Nem pereg, tartós. Bár megjegyzem az Oriflame-s spirálok elég jól teljesítenek nálam, de a Lovely spirálját elég nehéz letaszítani trónjáról. Addig is egy 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 16.

Antioxidánsok: BHT