Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2014. június 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

vavyana

2014. február 9.

Az illata finom, de sajnos az én bőrömet szárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 9.

Az illata finom, de sajnos az én bőrömet szárította.

jns.melinda

2012. február 21.

Az illata tetszett, de ezen kívül más nem, az sem maradt meg sokáig. Nagyon sűrű gél állagú, nekem nehéz volt eloszlatni, nem hidratált, nem habzott rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

guapa

2011. augusztus 21.

Nekem kifejezetten tetszett az illata! És nagyon jól hidratált is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 21.

Nekem kifejezetten tetszett az illata! És nagyon jól hidratált is!

nickyflower

2011. augusztus 3.

Nekem azt illata az nagyon nem tetszik!amúgy nem szárítja a bőrt és nem is hidratálja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 3.

Holly

2011. július 4.

Nekem az illata tetszett, de nekem az volt a baj vele hogy ahogy felvittem a testemre egyből elkellet kennem mert "le esett,, rossz volt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 4.

füstös hóvirág

2011. június 29.

Az illata nekem sem jött be, és valóban szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 29.

Az illata nekem sem jött be, és valóban szárítja a bőrt.

Timcsi

2011. március 3.

Ezzel tuti, hogy megnem fürdenék!!!!!!!!! Az a 2. pirospontos anyag az nagyon gáááááz!!!!!!!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 3.

noxibaba

2011. február 25.

Ez egy kicsit csalódás volt. Az illata nem igazán jött be és a bőrömet is kiszárította.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 25.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Echinacea Angustifolia (Coneflower) Extract

Színezék. Lilás piros.