Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2011. július 12.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Yumechan

2017. február 7.

Rock Star Pink árnyalatban van meg, a színe nem olyan erős, és nem annyira tartós, ennek ellenére én szeretem. Olyan számomra, mint egy színes ajakápoló. Szép kiszerelés, jó illat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

wifey

2015. június 8.

Ajándékba kaptam - hálisten, hogy nem én vettem meg. Ez a rúzs tényleg semmire nem jó, ha lehetne, mínusz pontot adnék neki. Nulla fedés, szörnyű a szín is, és az állaga is borzalmas. Full gagyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

Dius24

2015. június 8.

Nekem egy Rockstar Pink árnyalat van meg ami piros és rózsaszín egyben krémes jól pigmentált rúzs viszonylag tartós is!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

stallone46

2013. november 25.

Nekem a Sweet Plum és a Soft Coral árnyalat van meg. Igazából jók,krémesek, mégis kicsit zavar a csillogásuk meg h egy idő után beül a száj redőibe. De inkább színezett ajakápolónak mondanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

Ivett93

2013. május 23.

Nekem halvány rózsaszínben van és nagyon szeretem. Visszafogott a színe. Illata jó, viszont nem elég tartós :( Állaga tényleg jó krémes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

arybaba2

2013. április 22.

Eleg jo ruzsok.szepek a szinek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 22.

Eleg jo ruzsok.szepek a szinek:)

ritariot

2013. április 14.

No, nekem a barackos-rózsaszínes árnyalat van benne és alig várom, hogy elfogyjon mert utálom. Zsíros az állaga és alig pigmentált, csak akkor látszik belőle valami a számon, ha csomó rétegben felkenem, de akkor meg olyan, mintha szőlőzsíros lenne. Csalódás, de az nyugtat meg, hogy legalább akciósan rendeltem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Sminkmánia18

2013. április 3.

jó a csomagolás, a termék. nekem az egyik rózsaszín van meg ami gyönyörű színű, elég jól pigmentált de nem annyira tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Orsyna

2013. április 2.

Most ünneprontó leszek.a dizájn mellett ami nagyon tetszetős a belső nem elég pigmentált inkább szájfénynek nevezném.kicsit csillog fényes szilva színű van meg szép, de hamar le is jön.
update:teszteltem és megszerettem olyan jó állaga van és vizes finish-ű azt szeretem benne hogy hidratálja az ajkaimat, jobb mint az ajakbalzsamom.Több színt is ki szeretnék próbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 2.

floraligeti

2013. február 14.

Jól pigmentált és szép színekben kapható. Ápolja az ajkakat, engem nem szárított, de sajnos egyáltalán nem tartós. Még primerre sem :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol