Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. szeptember 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Ősszel se mondj le a trendi körmökről! A magasfényű körömlakkal extrém színekben és mintákban pompázhat a körmöd."

4 árnyalatban kapható

jatekny

2018. január 26.

Nagy csalódás volt! Szeretem az oriflame körömlakkjait,többet is kipróbáltam.
Lehet,hogy csak az én általam vásárolt termék volt hibás,de mint a szines víz kb olyan volt.Kibontottam ,rázogattam,próbálkoztam,majd aznap kukába landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

Nagy csalódás volt! Szeretem az oriflame körömlakkjait,többet is kipróbáltam.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Ultramarines, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Ci 15880, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.