Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2012. október 15.

Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   tanácsadónők

Ár: 300 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

Aprilla

2017. július 30.

Nekem ezüstösben van ilyen csillogós és bőrirritációt okozott, pedig nem vagyok allergiás semmire. Megjegyzés: kezdő sminkelőknek nem ajánlom, mert ennél könnyebb felvinni a szilárdabb, "hegyes végű", nem ecsetszerű tusokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 30.

Csipetke

2017. március 23.

nekem a zöld van meg belőle.Szép szép de nem valami tartós sajnos.Nekem egy kicsit halvány is de nem vészes.Az ecset használata is elég nehézkes,legalább is nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

dia0311

2016. november 5.

Feketében van meg, a színe nagyon szép - a kezemen. A szemhéjamon azonban nekem nem jó, kenődik, átlátszóan is fog, nem tudom, mi lehet a baj, pedig egy nagyon jó kis tus lehetne. :/ Lehet, hogy csak az én szemhéjammal nem kompatibilis, mivel elég jó véleményeket láttam, úgyhogy közepeset kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

Lanie

2016. július 31.

Nem mondható, hogy kezdő vagyok a tus használatában, hiszen 15 éves korom óta próbálgatom a márkákat és azt kell hogy mondjam, potom pénzért leárazásokon nagyon érdemes beszerezni ezekből a tusokból! Kétszer áthúzom vele a szemem és reggeltől estig tart, pedig higgyétek el, nálam mindig minden pandamacira képes lefolyni, de ez szuperül a helyén marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

MikoAlice

2016. február 16.

Narancssárgában vettem meg. Nekem bejövős, szép tusvonalat lehet vele húzni, intenzív a színe, olcsó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 16.

Adnilem

2015. szeptember 22.

A Copper árnyalat van meg. Meglepően jó! Egész nap a helyén marad, könnyű felvinni. Jó az ecsete is. Nekem maga a szín is tetszik, bár szerintem kicsit "beteg" szemeket csinál (metálos réz színe van). Más festékkel keverve azért nem olyan durva, pl. egy barna szemfestéket tök jól fel tud dobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

ancsirigo

2014. október 10.

Nekem ezüstben van, ahogy Ohlin írta előttem, picit problémás felvinni.
2x-3x át kell menni a vonalon, hogy az tényleg ezüst legyen.
Nagy szívfájdalmam még, hogy nagyon hamar lepereg.
A szép metálos/ezüst színe miatt 3*. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 10.

Nekem ezüstben van, ahogy Ohlin írta előttem, picit problémás felvinni.
2x-3x át kell menni a vonalon, hogy az tényleg ezüst legyen.
Nagy szívfájdalmam még, hogy nagyon hamar lepereg.
A szép metálos/ezüst színe miatt 3*. :)

tamasbobe47

2013. november 6.

Régebben volt ilyenem nagyon szeretettem,de a csillámport vagy csillámot nem nagyon tudtam benne felfedezni :) ettől függetlenül jó kis tus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Ohlin

2013. július 18.

Nekem fekete van, szeretem, bár amikor elsőnek próbáltam szószerint semmit se fogott a szememen, húztam a vonalat és csak egy áttetsző csík lett rajta pici fekete foltokkal... kb 3x kellett átmenni újra a vonalon hogy látszódjon valami. Egy párszor ezt eljátszotta, utána minden rendben volt, gyorsan elfogyott, bár napi szinten használtam.. nem is csodáltam. Egyébként megvoltam vele elégedve lemosni sem volt bonyolult... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 18.

Mono

2013. június 29.

A türkizkéket egyszerűen imádom! :) Nagyon tartós, csak az olajos szemfestéklemosókkal lehet eltüntetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol, Glucose
Vitaminok: Panthenol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

PVP 0 0

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.