Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. augusztus 26.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Trendi, fémesen csillogó körömlakk, amely a körömfestékalap felvitelével sötétebb lesz.

Kiszerelés: 8 ml

kacibog83

2014. október 7.

A "Pink" árnyalatot rendeltem meg, ami a valóságban inkább lilának nevezhető. Fémesen csillog, én azonban mégis csak pinkes árnyalatra számítottam, így egy kicsit csalódott voltam. A Very Me körömfesték alapot fedőlakként rákenve rózsaszínesebb árnyalat kapható, de nekem valamiért még így sem az igazi. A tartósságát nem tudom megitélni, mert nem tetszett a látványa és másnap le is mostam a körmeimről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 7.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 60725, CI 77499, Red 6 / CI 15850, Red 17 / CI 26100

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színezék. Piros.