Oriflame

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gabcsu, Módosítva: 2013. augusztus 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Tükörfényes ragyogást biztosít. Csodálatos árnyalatok, nagyszerű fedés, káprázatos fény, meseszép megjelenés.

Ár: 300 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

konyareka

2017. április 2.

Nagyon szép, természetes, én ezt a kiszerelést nem igazán szeretem, de neki elnézem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 2.

racskai_eniko

2014. október 1.

Nagyon tetszik a szine,nagyon szép természetes ragyogást ad az ajkaknak.Nekem reggeltől délutánig is ott maradt a számon.Nagyon tartos,szép szine ezért teljesen meg vagyok vele elégededve.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 1.

MayaBaba

2013. augusztus 28.

Nagyon szép, élénk színei vannak, és tényleg fényes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Nagyon szép, élénk színei vannak, és tényleg fényes!

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Színezék. Piros.