Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2012. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakfény pazar színekkel és zamatos ízekkel. Csillámló hatást és közepes fedést nyújt. Természetes, hangulatfokozó kivonattal.

Árnyalatok: Confident Boost, Energy Shock, Feel The Love, Happy Glow, Daring Spirit, Just Relax

Kiszerelés: 10ml

asztromélia

2013. december 11.

Eddig kétszer vásároltam meg a Happy Glow árnyalatot, és mind a kétszer ugyanazt tapasztaltam. Egy kis idő után valahogy a tubusban "szétválik a szín és a krémes anyag" és ha megnyomom a tubust csak a színes rész folyik ki mint a víz. Lehet a nagy nyári meleg az oka, mert a táskámban hurcolászom mindig, nem tudom. Még egyszer nem fogom megvenni.

update: December van, mostmár biztos hogy csak nyáron használhatatlan. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 11.

update: December van, mostmár biztos hogy csak nyáron használhatatlan. :)

Mono

2013. június 29.

Nekem a Feel The Love árnyalat van meg, tetszik az illata (és az íze). :) De kicsit ragacsosnak érzem, ezért csak 4 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

Krisztikee

2013. április 9.

Nagyon jó! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Nagyon jó! :)

Judiit

2012. december 7.

Szintén Just relax tulaj vagyok. Nekem nagyon bejön. Végre nem az az édes cukros, gejl íz és illat. Citromos levendula :) A színe szuper nude rajtam . Biztos újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 7.

eda

2012. szeptember 9.

A levendulás, just relax van meg, jó az illata, állaga, színe. Nekem bejött, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

Blame

2012. augusztus 31.

Nekem a Daring Spirit van meg belőle. Szerettem volna egy rózsaszín szájfényt ezért erre esett a választásom. Az igazat megvallva jobbra számítottam. Elég mű rózsa illata van és felkenés után alig látszik belőle valami. Ezek mellett pedig mintha még szárítana is. :/

Update: Kipróbáltam a pinkcseresznye2030 által javasolt ajakbalzsamos megoldást. Az Oriflames Lip Spa Therapy ajakbalzsamot kentem alá és így tényleg sokkal jobb. :) Így nem is ragad annyira és az ajkakat sem szárítja, sőt még mintha az illata sem lenne olyan intenzív és szép halvány rózsaszín színe van. Úgyhogy köszi még egyszer a tippet. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

pinkcseresznye2030

2012. augusztus 26.

Mikor megláttam a katalógusban, nagyon elgondolkoztam rajta, kipróbáljam, vagy inkább hagyjam (döntésemet az is nagyban befolyásolta, hogy már volt Oriflame-s szájfényem, és borzasztó volt... :()! Végül is, úgy döntöttem egy próbát megér, hát rendeltem belőle kettőt, egy ananászosat, és egy levendulásat. Mindkettőnek gyönyörű színe van, nem ragadnak, egyenletesen fel lehet vinni őket, és csodás illatuk, na meg persze ízük van! Szerintem, sokaknál (persze nálam is), fontos dolog, hogy kell-e alá ajakbalzsamot használni?! Nos, amikor én először felkentem őket még nem használtam alájuk semmit, majd úgy az 5.-6. alkalommal kezdtem el kenni azt is, mert bár eleinte nem szárították a számat, hosszútávon mindkettő (bár szerintem minden szájfény) szárít. Egyébként imádom őket nálam mindkettő V.I.P. helyen van! Mindenhova őket használom suliba, templomba, vendégségbe, ha csak vásárolni megyünk, ha elfogynak újraveszem őket, csak valami más színben! Amúgy én is erősen gondolkodtam a rózsáson! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract, BHT, Tocopherol