Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. május 14.

Lelőhely:   tanácsadónők

Cosette

2018. március 17.

Pár éve még a kedvenc szemceruzám volt. Sajnos azóta kb 10-15 cm maradt belőle, mert olyan sokat használtam. Nekem a szürke van meg, ami nagyon szépen csillog és színe is van. A vízvonalon nagyon szépen mutat. Egyetlen hátránya, hogy picit keményebb, ami miatt viszont elég precízen lehet vele dolgozni és nem kenődik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

ancsirigo

2014. november 18.

Ez egy szupi kis szemceruza!
Ajándékba kaptam keresztanyámtól.
Bár annyira nem rajongok a csillogós szemcerkákért, ebbe beleszerettem.
Könnyű felvinni, nem potyog, nekem nem is nagyon kenődik el.
A színe (fekete) is eszméletlen jó! <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

Ez egy szupi kis szemceruza!
Ajándékba kaptam keresztanyámtól.
Bár annyira nem rajongok a csillogós szemcerkákért, ebbe beleszerettem.
Könnyű felvinni, nem potyog, nekem nem is nagyon kenődik el.
A színe (fekete) is eszméletlen jó! <3

Gituccci

2013. szeptember 9.

Tényleg szépen lehet vele dolgozni igy nehéz vele elrontani a konturt :D Nekem is a fekete van meg, ami olyan szurkés a sok csillám miatt, Nagyon szépen fénylik, szerintem abszolute megérte :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

noxibaba

2012. szeptember 29.

Nagyon szeretem ezt a szemceruzát. A fekete van meg. A csillogó szemcsék iszonyatosan feldobják. Könnyű használni, szépen lehet vele dolgozni és a hegyezéssel sincs gond.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate