Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. január 24.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

panni_ka

2014. augusztus 28.

ajándékba kaptam barátnőmtől, azóta mindenhová magammal viszem, imádom :)) spicy red van meg, gyönyörű,tartós. picit tényleg nehéz kinyomni de ez legyen a legkevesebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

zdoreebaba

2014. január 24.

Nekem a Vibrant Pink árnyalatot sikerült kiválasztanom. Elég szépnek mondható, viszont az állaga elég vacak, nagyon nehezen és kevésbé szépen lehet eloszlatni az ajkakon. Az íze átlagos, viszont a tartóssága meglepően jó és a színe is sokáig megmarad, még akkor is ha folyamatosan nyalogatom, vagy rágom a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 24.

mercike44

2013. május 16.

nekem a vörös van meg. igazi tűzvörös. nagyon szép. 399.-ért volt leakciózva.. gondoltam egy próbát megér.. tartósságilag nem olyan jó, de ha nem iszunk és nem eszünk vele, akkor szerintem olyan 3-4 órát kibír :) meg nagyon nehezen lehet kinyomni a kis tégelyből. egy 4* adok neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 16.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Színezék. Piros.