Oriflame

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. március 16.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Varázslatos virágok lenyűgöző illatkompozíciója. A fejjegy karakterét az édes mandula aromája határozza meg, a szívjegyben a cseresznyevirág esszenciája hódít. Az alapjegyet a cédrusfa illata teszi feledhetetlenné."

Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5/10 ml frissen fújva, de akár üvegesen is költözne:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
Ár: 2.500 Ft+posta vagy foxpost , Eladó: stodra
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás vagy személyesen

emcsisz

2020. július 1.

Nyáron nekem tokeletesen megfelel.Igaz en szerettem ha napközben meg erzem magamon a viselt illatot,es mivel ez EDT tobbet kell magamra fújnom.Nyara,tavaszra ujra vevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 1.

ALettah

2020. február 25.

Évek óta hagyomány nálam, hogy tavasszal megkívánok valamilyen cseresznyevirágos illatot, ezt is beszereztem mintában, hátha ő lesz a következő. Sajnos a tartóssága annyira csapnivaló, hogy még testpermetnek is kevés lenne. Amúgy szép, a lágy cseresznyevirág mellett érződik a mandula is, emiatt nem annyira üde, törékeny és friss, mint pl az Yves Rocher cseresznyevirágos illata. Bájos, kedves, de bőven akad jobb is.
A csomagolás nagyon szép, egyszerű és elegáns.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

A csomagolás nagyon szép, egyszerű és elegáns.

Bubus06

2019. április 16.

Szerintem meg nagyon kellemes, könnyed, diszkréten édes és friss. :) Tökéletes minden évszakban, és a nagy melegben sem fojtó az illata. Egyedül a tartóssága hagy némi kívánnivalót maga után. :/
2-3 órán át tart, de ahhoz is két fújásnál többet kell az ember lányának magára fújnia. Ruhán tovább ott marad gondolom. Rajtam nem vált át semmilyen fás illatba.
Egy véletlen folytán került hozzám, mert a jázminos lett betervezve..Magamtól biztosan nem vettem volna meg. Nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

nyuszo

2018. december 24.

A Mysterial Oud és az Intense Oud sikerén felbuzdulva, ezt is megrendeltem, és egy csodásan puha, légies cseresznyevirág illatra számítottam!
Nem az...
Ez egy szimpla öblítő illat (a szintetikus fajtából!).
Szerintem nagyon hamar túl fogok adni rajta!
Ezek szerint mégsem olyan jó a sorozat összes tagja, és csak véletlen (de óriási!) szerencse volt, hogy pont a 2 oud-os illatot szereztem be elsőnek....
Ők továbbra is nagy kedvencek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 24.

Nem az...
Ez egy szimpla öblítő illat (a szintetikus fajtából!).
Szerintem nagyon hamar túl fogok adni rajta!
Ők továbbra is nagy kedvencek!

radioaktiva

2018. július 30.

Hétköznapra kerestem valami nem édes, vidám illatot. Akciós volt, megvettem. Azt kaptam, amit vártam. Nálam 5 csillag, mert friss, üde, vidám illat. Rajtam meglepően tartós. Teljes árát nem éri meg, de akciósan nem rossz vétel szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 30.

buzavirag

2016. december 10.

Az illata nagyon kellemes, augusztusban kaptam, akkor a felét el is használtam, azóta is használom időnként rohangálós/ itthon ülős napokon, mikor nem kell mennem egyetemre, vagy valahova megjelenni, olyankor a tartósabbakat használom. Az illata 5* a tartóssága 0* ezért 3 csillagot adok rá. Nyárra kiváló illat, nem fullaszt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

Ennie86

2016. március 30.

Nagyon tetszik ez a cserfes, cseresznyés, friss illat. Anyum lepett meg vele a napokban. Sose lő mellé, ha rólam van szó. :) A tartóssága valóban nem jó. Erre egy kicsit jobban odafigyelhetnének a 'mixerek'.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 30.

asztromélia

2016. március 19.

Katalogusban olyan jo cseresznye/meggy illata volt, imadtam, megrendeltem. Uvegbol kifujva viszont ebbol a vilagon semmi sem erzodik. :( Nem olyan rossz illat, de igy mar biztosan nem vettem volna meg. A tartossaga sajnos 0. Az elso es az utolso Oriflame illatom volt. (Az Avon ennyi penzert edp-t arul.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 19.

Szlilla19

2016. március 15.

Én másra számítottam, ugyanis a katalógusba más illata volt, de nincs vele bajom. Nem tartós és pár óra múlva átmegy ilyen fás illatba, ami kicsit orrfacsaró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 15.

vanillacaramella.sweet

2016. február 17.

Nagyon kellemes, üde, tavaszias illat. Kifújáskor főleg cseresznyevirágos, pici mandulássággal
Leszáradásakor rajtam 90%-ban fás. Tartóssága 2-3 óra. Illik az üveg és a parfüm színe az illathoz. Kézreeső, jó fogású az üveg. Ha egy csipet vanília, vagy valami más még lenne a cédrus mellett, nem töményen, hanem úgy kellemesen, akkor tökély lenne. De így is finom illat. :) 4*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Limonene, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Citral, Farnesol
Színezékek: FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.