Oriflame

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lory, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   tanácsadónők

A fás oud-eszencia a titokzatosság csábító és vonzó auráját vonja viselője köré. Egy merész illat, amely a nőiesség misztikus báját és érzékiségét fejezi ki.

Szofijaa

2019. június 4.

Tényleg nagyon hasonlít az YRocher Rose oud-jára, csak kevésbé nehéz, füstös. Könnyű kis gyümölcsös rozé (nekem persze). Na jó vörösbor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

Angyalka94

2019. május 22.

Nem fogott meg. Szettben vettem meg ahol tusfürdő és szempillaspirál mellett volt ez a parfüm. Nem rossz az illata de nem nekem való, nem tudom megmondani miért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

emcsisz

2019. február 25.

Szerettem az illatát,de tartóssága nekem 2 ora maximum.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 25.

Szerettem az illatát,de tartóssága nekem 2 ora maximum.

nikolett

2019. február 5.

Up: ezt is meg lehet unni. Ma mar sehol az a kezdeti baj, egyre "ujzsiguli" illatubb (melyik kedves KM felhasznalo irhqtta ezt egy avonos parfum ala.... azota is emlekszek :) ). Az uveg felenel tartok es mar nagyon eleg lenne. Emiatt felek beszerezni a masfel decis gucci bloomot is :D

Engem ez a parfum lenyugozott, annyira megszerettem... nyar van, szeles, esos nyar, ez pedig egy inkabb teliesebb, vaskosabb illat, nem az a friss, udito fajta... megis, miota megvan, nem nyulok masert. En erre 5 csillagocskat adok, nagyon megerdemelte, mert valahogy nagyon en vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

nyuszo

2018. november 22.

Húúúúú……
Ez az illat nekem nagyon tetszik!!!!
Annak ellenére, hogy katalógus-illat....
és annak ellenére, hogy akcióban 1.500.- (!!!!) Ft-ért jutottam hozzá!
Tegnap este kaptam meg, és egyből kipróbáltam!
Elvarázsolt első szippantásra!!!
Nekem igenis megjelent a kelet, abból is az illatos török rózsakertek, a kandírozott rózsaszirmok, az ezüst tálcákon halomban álló édességek....
Konkrétan az a rózsavízzel átitatott, pisztáciás, krémes desszert ugrott be róla, amit egy libanoni étteremben kóstoltam....hmmmmm
Mennyei!
Meg kell jegyeznem, hogy habár ebben az illatban nagyon uralkodó jegy a rózsa, mégsem az a fejfájdító típusú, hanem kimondottan frissítően hat!
Az oudot sem találom kevésnek, szépen megtámogatja a rózsát a háttérben, így ez egy kimondottan nőies illat marad!
Aki mégis kicsit több oudra vágyik, az próbálja ki az Intense Oud-ot (szintén Oriflame)! Igaz, hogy férfi illat, de simán elmegy uniszexnek, sőt én oda se adtam a fiúknak, eltettem magamnak, annyira jó!!!
Akinek még ez sem elég, és inkább valami extrémebbre vágyik, az a L'Artisan-féle Oud-tól megkaphatja a verejték- és kecskeszagú keletet!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 22.

Húúúúú……
Ez az illat nekem nagyon tetszik!!!!
Annak ellenére, hogy katalógus-illat....
és annak ellenére, hogy akcióban 1.500.- (!!!!) Ft-ért jutottam hozzá!
Tegnap este kaptam meg, és egyből kipróbáltam!
Elvarázsolt első szippantásra!!!
Mennyei!

ALettah

2018. november 21.

Szeretem az Oriflamenek ezt a sorozatát, egyszerű vonalvezetésű, de szép és olcsón jó minőséget adó illatok.
Erre az újabb Oud-os darabra is kíváncsi voltam, bár kissé szkeptikus, olyan szempontból, hogy érdemes-e egyáltalán egy nagyközönségnek szánt, alsó árkategóriás katalógusillatnál oud jelleggel kísérletezni.
Az Ori bebizonyította, hogy érdemes. Nem vagyok szakértő, ami az oud-ot illeti, nyilván egy méregdrága niche alkotás sokkal árnyaltabb és mélyebb ennél, de szerintem egy szerethető, viselhető rózsás-orientális illat lett belőle, kitűnő tartóssággal. Mély, bársonyos, picit füstös, és a leszáradása a török édességboltok rózsás rahátjára emlékeztet. Egyértelmű, hogy nem mindenkinek fog tetszeni, de szerintem ez egy bátor lépés az Oritól.
Öt csillag tőlem, annak ellenére, hogy nem fogom megvenni a teljes kiszerelést, mert nem illik hozzám. De ami jó, az jó, meg kell hagyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

Nikica1220

2018. július 29.

Egyszerűen imádom. Ez én vagyok teljesen. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Egyszerűen imádom. Ez én vagyok teljesen. 5*

Piri11

2018. június 22.

Merész, misztikus báj, érzékiség?😂
Kérem szépen ez főtt kukorica illat valami zavaró mellékzöngével. Förtelmes ...
Az Oriflame is tud lejjebb süllyedni.
1* se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 22.

Merész, misztikus báj, érzékiség?😂
Kérem szépen ez főtt kukorica illat valami zavaró mellékzöngével. Förtelmes ...
Az Oriflame is tud lejjebb süllyedni.
1* se.

karakumsivatag

2018. június 17.

Én első pillanatban beleszerettem. Valóban nem túl oud-os, nagyon rózsás, és talán nem is nyáron kellene próbálkozni vele. Nekem az YR Rose Oud alternatíváját jelenti. Ha a női és a férfi változatot egybegyúrták volna, talán sikeresebb lenne. Megvan a férfi változat is, és az is tetszik, bár az kicsit "weak".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 17.

Lory

2018. június 16.

Szegény parfüm fog kapni hideget-meleget,tipikus esete lesz annak,hogy kapni fog :ha van rajta sapka azért,ha nincs rajta azért...nem fog megfelelni senkinek.
Mondom miért:
- Aki nem ismeri az oudot és csak szimplán a kolleganő Oriflame katalógusát lapozgatva rábökött az üvegre,hogy legyen egy új illata,az csalódni fog.
A kis virágos,gyümis,halott lepke puki illatai közé nem tudja feltenni a polcra és elégedetten konstatálni,hogy na van még egy,mert az oud illat sosem lesz még egy a sok között,az oud-az oud.Lehet szájhúzva bejegyzést írni,hogy fúúúúj büdös,férfias,olyan mintha füstölő lennék stb...stb...már látom előre a kommenteket :DDD Elég méltatlan,mert nem a parfüm tehet róla,hogy a vásárló nincs tisztában azzal,mit vett meg.Az oud egy arab illatösszetevő,keleten divatos,kuriózumként beszivárgott a nyugati illatokba is de igenis tömjénes,füstölős,nehéz,keleties,egész egyszerűen mert ez a dolga.Nyugati "orr-nak" szokatlan és tömény és senki nem tudja mindennapi illatának használni.De egy nehéz,füstölős illatot,ne húzzunk már le mert nehéz és füstölős lett...
- A másik csoport aki ismeri az oudot,na nekik sem fog megfelelni,mert nekik meg kevés lesz ez az Oriflame-s alkotás.Aki igazi oudot várt,mert szereti ezt az illat jegyet,ők meg nem azt kapják amit várnak.Ez az Oriflame-s,egy eléggé lebutított,megzabolázott,nyugati ízlésnek megfelelővé tett illatocska lett.Fele annyira nem nehéz és tömjénes mint ahogy egy valódi oudnak muzsikálni kéne.
Nem rossz illat de nem jó oud illat szerintem sem.Szépen kiegészítik egymást a rózsával és egy egyszerű,hétköznapi orientális illatot kapunk.Nincs arab világ,nincs mesés kelet,nincs Tibeti templom illat,nincs semmi aminek lennie kéne.Ha hagyjuk az arab parfümöket és a nagyobb divatházak oud kreálmányait,csak a két katalógus,az Oriflame és az Avon oud alkotását hasonlítjuk össze,akkor azt kiütéssel megnyerte az Avon!!Nekem is itt van egy Avonos a polcomon és nagyon szeretem. Bocs Oriflame...de mi ebből a tanulság?Ami szélsőséges,az szélsőséges is marad,el kell fogadni,hogy vannak dolgok amik nem tudnak mindenkié lenni.Ti pedig megpróbáltatok egy szélsőséges illatjegyet bárki számára szerethetővé tenni,nem sikerült.Aki ismeri annak kevés,aki nem,annak sok(vagyis inkább szokatlan)..El akartátok adni mindenkinek,így nem fog kelleni senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 16.

Mondom miért:

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Geraniol, Limonene, Eugenol, Benzyl Alcohol, Linalool, Farnesol, Citral
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.