Original Source

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. december 21.

Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők

Lime és kókusztej illatú krémes tusfürdő természetes illatanyagokkal.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. február 5.

Mindegy Original Source tusfürdővel az a bajom, hogy nem tartós az illatuk. Emiatt nem fogom őket újravenni. Egyébként ennek kifejezetten különleges illata volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 5.

Chrissy

2018. november 5.

Nem sikerült megszeretnem. Az illata valóban visszafogott, de citrusos mosogatószerre vagy talán valami olcsó illatgyertyára emlékeztet. Vagy talán a kettő keverékére? Igen, citrusos mosogatószer és kókuszos illatgyertya vagy autóillatosító. Kicsit sem tartós illat. Az állagát krémesnek írják, nálam a Dove tusik krémesek, ez nem. Én elég sokat használok belőle, mert nem érzem, hogy tisztítana és nem is nagyon habzik.
A csomagolását is utálom, kupakon állós, nem lehet fürdés közben letenni, csak fektetve, vagy a kupakot becsukva ráállítva. Ettől kényelmetlen. Mindennek a tetejébe még nehezen is nyílik a kupak. Ezért hát a márka többi tusijára már nem is vagyok kíváncsi.
Ha "vakon" kéne tesztelnem, akkor azt mondanám, hogy ez egy sajámárkás nyári limitált tusfürdője valamelyik drogériának. 300Ft- ért így talán elmenne egynek, de akkor se venném újra, ha csak ennyibe kerülne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 5.

Ennie86

2018. augusztus 10.

Kellemes, visszafogott illata van. Hozza az elvárt minőséget. :) Jól habzik, nem irritál. Kedvelem a márka illatait.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Azura

2018. március 1.

A "tudása" elég átlagos, tisztít rendesen, jól habzik, nekem nem szárította a bőröm sem, szóval nem nagy durranás, de az illatát immár 1 éve imádom, valójában csak amiatt veszem meg újra és újra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

narancsfavirág

2017. október 2.

Az illata nekem sem tetszik, pedig alapvetően szeretem a kókuszos meg a citrusos illatokat is. Szerencsére csak fürdés közben érződött, a bőrömön nem maradt meg. Egyébként jól tisztított, az én bőrömet kicsit szárította, de nem viszkettem tőle, és nem irritált, úgyhogy el tudtam használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

messalinam

2017. október 1.

Elkövettem azt a borzasztó hibát,hogy nem szagoltam meg a boltban,hanem abból kiindulva,hogy a márka eddig kipróbált összes termékének az illatát imádtam,biztos ez is jó lesz. Sajnos nem az. Hetek óta áll a fürdőszobapolcon,nem bírom rávenni magam,hogy elhasználjam. Állagra és minőségre egyébként ugyanolyan,mint a márka többi terméke,csak azoknak az értékelésénél az illatuk miatt feljebb pontoztam. De sajnos ez az illat nekem nagyon nem tetszik,így nincs ami megmentse a terméket...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Catn0va

2017. május 26.

Ugyanaz a jó minőség, mint a társainál, mérsékelt habzás, kellemes állag. Viszont az illata nem tetszik, túl gyenge az eddigiekhez képest.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

dodo1234

2017. április 19.

Nemrég vettem a Rossmannban, isteni az illata, viszonylag tartós is, jól habzik, nem szárít. Nyárra tökéletes lesz, egy kis csoda! Azt hiszem még jónéhányat ki fogok próbálni a márka tusfürdői közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid