KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Original Source

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rege, az összetevőket feltöltötte: foxgirl, Módosítva: 2016. április 1.

Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fairynorah

2018. április 9.

Nagyon kellemes illata van, mintha málnás joghurt lenne. Sajnos zuhanyzás közben nagyon hamar elillan, amint felhabosodik már szinte nincs is semmi :( Egy kicsit folyós is, szóval nem lett kedvenc.

fairynorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

fazekaslilla1995

2018. április 2.

Az összetevők és az illat alapján választottam. Az illata valami isteni, egyszerűen megunhatatlan. Nemrég kezdtem el használni, hát hidratálni sajnos nem hidratál, de nem is szárít. Meleg időszakban teljesen jó, viszont sokat kell használni belőle, ami negatívum.

fazekaslilla1995
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

MoHajnalka

2018. március 6.

Csodálatos az illata! Nem szoktam nagy ügyet csinálni a tudfürdő vásárlásakor és ebből a termékcsaládból az elsőt még ajándékba kaptam de onnantól csak ilyet használok. Az intenzív illata pedig már olyan mint egy parfüm, és mások is megérzik.
Amúgy meg könnyen habosodik, amit én szintén nagyon szeretek. :)

MoHajnalka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

Amúgy meg könnyen habosodik, amit én szintén nagyon szeretek. :)

Sarah21

2018. február 16.

Én is alapvetően az illata miatt vettem meg, ritkán használok tusfürdőt (inkább illatos szappanokat), de ezt használni felér egy aromaterápiával. Mosolyt csal az arcomra, mikor beleszimatolok a zuhany alatt, egyedi illatai vannak ennek a termékcsaládnak, ettől igazán különleges.

Sarah21
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

emeseee6

2018. január 23.

Régen elhasználtam belőle egy flakonnal,életem legjobb illatú tusfürdője volt. Még mindig emlékszem ,maradandó nyomot hagyott,pedig amúgy nem izgatnak a tusfürdők kicsit se :D Simán 5 csillag.

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

edina.zsengeller

2018. január 3.

egyértelműen az illata miatt vettem meg, nagyon finom, egy mangós is kell :)

edina.zsengeller
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

egyértelműen az illata miatt vettem meg, nagyon finom, egy mangós is kell :)

Boombapple

2017. december 3.

Nagyon jó az illata; természetes és erőteljes, nem az a tipikus mű málna illat. Egy élmény vele fürdeni és aromaterápiás hatással bír.

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

vivien92

2017. november 30.

Illatmániás vagyok, ezért vettem meg, hiszen tökéletes illata van, szép a csomagolása. Bár maga a termék, nem túl gazdaságos, gyorsan fogy, szerintem az illatért cserébe megéri az árát. Próbáltam megvenni más változatokban, de valahogy azok már közel sem ilyen jók. Itt Krémmánián csodálkoztam rá, hogy sokkal több féle illat létezik mint amennyi a DM-ben elérhető. Kár :(

vivien92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Unix

2017. november 28.

Nagyon finom az illata. A bőröm nagyon érzékeny főleg a tusfürdőkre de erre a tusfürdőre a bőröm nem viszketett és emiatt tudom melegen ajánlani

Unix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

Katka0716

2017. november 26.

Az illata miatt vettem meg, valamint azért, hogy kipróbáljam :D Nyáron imádom a gyümölcsös illatokat, amik fel frissítenek. Tényleg elég híg, így kicsit tényleg többet kell nyomni belőle, hogy habosodjon. Nem szárítja, de nem is hidratálja különösebben a bőröm, nyáron jó.

Katka0716
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színezék. Lilás piros.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.