KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Original Source

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rege, az összetevőket feltöltötte: foxgirl, Módosítva: 2016. április 1.

Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők

wildrose

2018. szeptember 19.

Szépséges rózsaszín, csodás, édes málnaillatú, szuper krémes állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít és nem szárít. Imádtam.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 19.

svaradi6

2018. szeptember 14.

Imádom! Finom illat, nem szárít, olcsó.

svaradi6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Imádom! Finom illat, nem szárít, olcsó.

WVV

2018. szeptember 10.

Első termékem a márkától. Az összetevők, az illata és a csajos színe miatt vettem meg, régóta szemeztem már vele. Nekem sajnos csalódás volt. Az illata tubusból kinyomva alig érezhető, egyáltalán nem tartós. Ez önmagában még nem is lett volna baj, de valami miatt nem éreztem azt a tiszta érzést a használata után.

WVV
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

MrsNegy

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 12.

Nagyon jó, édes illata van. Kicsit folyékony, de kezelhető. Nem habzik nagyon, de ezzel nekem nincs bajom, illetve ágyba bújva és érzem magamon az illatát.

MrsNegy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

kismaki

2018. június 26.

Véletlenül akadt a kezembe, de azóta csak ezt használom. Imádom az illatát, hogy vegán és nem tesztelik állatokon. Biztosan maradok ennél a márkánál, ár-érték arányban is bőven megéri a pénzét. Viszonylag sűrűbb állaga van, viszont nem nagyon habzik, de ez számomra nem hátrány.

kismaki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

Stella1993

2018. április 27.

Az első tusfürdöm volt a márkától. Az illata csábított el. Bár nem habzik eléggé, én szeretem használni. Már többször újravettem őt, és a kókuszos társát is :)

Stella1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

crazycatlady

2018. április 27.

Szuper illat, cf+vegán, imádom!

crazycatlady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 27.

Szuper illat, cf+vegán, imádom!

fairynorah

2018. április 9.

Nagyon kellemes illata van, mintha málnás joghurt lenne. Sajnos zuhanyzás közben nagyon hamar elillan, amint felhabosodik már szinte nincs is semmi :( Egy kicsit folyós is, szóval nem lett kedvenc.

fairynorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

fazekaslilla1995

2018. április 2.

Az összetevők és az illat alapján választottam. Az illata valami isteni, egyszerűen megunhatatlan. Nemrég kezdtem el használni, hát hidratálni sajnos nem hidratál, de nem is szárít. Meleg időszakban teljesen jó, viszont sokat kell használni belőle, ami negatívum.

fazekaslilla1995
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

MoHajnalka

2018. március 6.

Csodálatos az illata! Nem szoktam nagy ügyet csinálni a tudfürdő vásárlásakor és ebből a termékcsaládból az elsőt még ajándékba kaptam de onnantól csak ilyet használok. Az intenzív illata pedig már olyan mint egy parfüm, és mások is megérzik.
Amúgy meg könnyen habosodik, amit én szintén nagyon szeretek. :)

MoHajnalka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

Amúgy meg könnyen habosodik, amit én szintén nagyon szeretek. :)

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színezék. Lilás piros.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.