Original Source

Ár:   700 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: estagnus, Módosítva: 2015. augusztus 8.

Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

100%-ban természetes illattal. Vegán. Természetes illatolajokkal. Állatkísérletek nélkük fejlesztették ki.

mozartkuglof

2019. december 19.

Nyáron nagyon jó választás azoknak, akik szeretik a kicsit harsányabb illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

Irudi

2019. május 31.

Engem nem nyűgözött le.

A mangós illat miatt választottam ezt a tusfürdőt, de ezen kívül semmi extrát nem találtam benne.
Amikor kinyomom a kezembe, nekem kicsit túl híg, joghurtra emlékeztet az állaga.
Az illata nekem inkább narancsos.

Fürdés után az illata egyáltalán nem tartós, fél óra után szinte semmit nem lehet belőle érezni.

A bőrömet nem szárítja, de egyáltalán nem is hidratálja.

Egyszer kipróbáltam, de többször nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Engem nem nyűgözött le.

Az illata nekem inkább narancsos.

A bőrömet nem szárítja, de egyáltalán nem is hidratálja.

Egyszer kipróbáltam, de többször nem fogom újravenni.

pennyroyaltea

2019. április 14.

A kedvenc vaníliás-málnás Original Source tusfürdőm (aminek az illata leginkább vaníliás sütiére hajaz) után kedvet kaptam valami gyümölcsösebbhez, és bár a mangó ízét nem szeretem, ennek a tusfürdőnek az illata nagyon megtetszett, szóval hazahoztam. Nem meglepő módon az állaga pont ugyanolyan, mint a vaníliás társáé, az illata friss, zamatos, gyümölcsös, pont erre volt most szükségem. A későbbiekben valószínűleg visszatérek a vaníliás-málnáshoz vagy kipróbálok egy újabb illatot, kísérletnek viszont tökéletesen megfelelt ez a tusfürdő, élmény vele a zuhanyzás. Az Original Source tusfürdők egyetlen hibája, hogy viszonylag gyorsan fogynak, de amennyibe kerülnek, ez sem akkora tragédia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

teoteha

2019. február 26.

Isteni illata van, legszívesebben megenném és még vegán is. Sajnos elég híg ezért képes vagyok túl hamar elhasználni, de amúgy imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

EBoglarka

2018. október 27.

Egyértelműen 5* az összes original source tusi. Vegán, hidratál, állatkisérletmentes, finom illatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

aquanie

2018. szeptember 24.

Kellemes frissítő illata van amit inkább nyárra tudnék ajánlani. Minimálisan szárítja a bőröm, de ezt inkább a forró víznek, sem mint a terméknek tudom be. Szerintem ár-érték arányban megéri, főleg annak, aki szereti a finom illatú tusfürdőket. Egy baja van csak, - és ebben az összes original source tusfürdő egyforma, - hogy mivel kevéssé habzik, elég gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Noyko

2018. szeptember 23.

Természetessége miatt ajánlom. Jó a mangós illat is,bár mostmár ezt is gyártják mások is,szóval már nem annyira egyedi. Az illata viszont nem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

renikathi

2018. augusztus 19.

Nagyon szuper! Finom illata van, öröm vele a tusolás. Többszörösen újravásárlós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Ticsinky

2018. június 12.

Nagyon finom intenzív mangó illat, szuper állag, jól habzik és tetszik a csomagolása is.
Nyári tusolásokhoz egyszerűen öröm használni. :) Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Nyári tusolásokhoz egyszerűen öröm használni. :) Imádom.

SaraRoza

2018. május 17.

Nekem sokat számít az, hogy miben mi van, mi Curelty Free, vegán stb. Természetesen ez is tele van minden vacakkal, de legalább próbálkoznak....
Ha valami mangós akkor nekem az kell :). Az illata természtesen szuper, legszívesebben meg is kóstolnám.
Na de:

- az illat nekem hamar elillan
- azt a tipikus tiszta vagyok érzetet nem adja meg, sportolás után én ne szeretem használni, de egy átlagos reggelen tökéletes
- nem habosodik túlzottan, de engem ez nem zavar...

Az illatra mentek rá, nem a "tusfürdőségére" de engem megvettek ;) -1 a tartóssága miatt.
de fair play díj a vegán miatt (még ha nem is az akkor is legalább rányomták;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Na de:

- az illat nekem hamar elillan
- nem habosodik túlzottan, de engem ez nem zavar...

de fair play díj a vegán miatt (még ha nem is az akkor is legalább rányomták;)

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid