Original Source

Ár:   700 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: estagnus, Módosítva: 2015. augusztus 8.

Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

100%-ban természetes illattal. Vegán. Természetes illatolajokkal. Állatkísérletek nélkük fejlesztették ki.

KittiF89

2021. szeptember 21.

Finom illata van. Mindenképp újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Finom illata van. Mindenképp újravevős.

jud1t

2021. január 15.

Szerintem narancs illata van, mangóra nem is emlékeztet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

Szerintem narancs illata van, mangóra nem is emlékeztet.

Donovanna

2020. október 12.

Finom mangós az illata, viszont egyáltalán nem tartós. Ami viszont nekem nagyobb baj volt: nem éreztem tisztának magamat a használata után, nem tetszett a bőröm állaga zuhanyzás után. Nem szárít, nem is leszek ragacsos utána, egyszerűen csak nem volt jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

mozartkuglof

2019. december 19.

Nyáron nagyon jó választás azoknak, akik szeretik a kicsit harsányabb illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

Irudi

2019. május 31.

Engem nem nyűgözött le.

A mangós illat miatt választottam ezt a tusfürdőt, de ezen kívül semmi extrát nem találtam benne.
Amikor kinyomom a kezembe, nekem kicsit túl híg, joghurtra emlékeztet az állaga.
Az illata nekem inkább narancsos.

Fürdés után az illata egyáltalán nem tartós, fél óra után szinte semmit nem lehet belőle érezni.

A bőrömet nem szárítja, de egyáltalán nem is hidratálja.

Egyszer kipróbáltam, de többször nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Engem nem nyűgözött le.

Az illata nekem inkább narancsos.

A bőrömet nem szárítja, de egyáltalán nem is hidratálja.

Egyszer kipróbáltam, de többször nem fogom újravenni.

pennyroyaltea

2019. április 14.

A kedvenc vaníliás-málnás Original Source tusfürdőm (aminek az illata leginkább vaníliás sütiére hajaz) után kedvet kaptam valami gyümölcsösebbhez, és bár a mangó ízét nem szeretem, ennek a tusfürdőnek az illata nagyon megtetszett, szóval hazahoztam. Nem meglepő módon az állaga pont ugyanolyan, mint a vaníliás társáé, az illata friss, zamatos, gyümölcsös, pont erre volt most szükségem. A későbbiekben valószínűleg visszatérek a vaníliás-málnáshoz vagy kipróbálok egy újabb illatot, kísérletnek viszont tökéletesen megfelelt ez a tusfürdő, élmény vele a zuhanyzás. Az Original Source tusfürdők egyetlen hibája, hogy viszonylag gyorsan fogynak, de amennyibe kerülnek, ez sem akkora tragédia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

teoteha

2019. február 26.

Isteni illata van, legszívesebben megenném és még vegán is. Sajnos elég híg ezért képes vagyok túl hamar elhasználni, de amúgy imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

EBoglarka

2018. október 27.

Egyértelműen 5* az összes original source tusi. Vegán, hidratál, állatkisérletmentes, finom illatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

aquanie

2018. szeptember 24.

Kellemes frissítő illata van amit inkább nyárra tudnék ajánlani. Minimálisan szárítja a bőröm, de ezt inkább a forró víznek, sem mint a terméknek tudom be. Szerintem ár-érték arányban megéri, főleg annak, aki szereti a finom illatú tusfürdőket. Egy baja van csak, - és ebben az összes original source tusfürdő egyforma, - hogy mivel kevéssé habzik, elég gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Noyko

2018. szeptember 23.

Természetessége miatt ajánlom. Jó a mangós illat is,bár mostmár ezt is gyártják mások is,szóval már nem annyira egyedi. Az illata viszont nem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid