Original Source

Ár:   569 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők

Alma és vanília illatú krémes tusfürdő természetes illatanyagokkal.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

bendi13

2019. február 5.

Az illat nagyon tetszik, de ahogy lemoson el is illan. Így számomra ez a tusfürdő is egy a sok közül. Nem szárított, de nem is ápolt annyira jól. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

crazy724

2018. október 25.

Nem tudom, hogy én vettem-e selejtes darabot, vagy itthon a polcon romlott meg, de sem ennek, sem a cseresznye-mandulatejes változatnak semmi, de semmi illata nincs. A flakonban minimálisan, de tényleg nagyon minimálisan érezni valamicske illatot, kinyomva, a bőrön eldolgozva viszont semmit. Nagyon csalódott vagyok...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

stripedpanda

2018. augusztus 12.

Kedvenc tusfürdőm, mindig újraveszem. Nagyon jó az illata, sűrűbb állaga van, így nem folyik le mindenhová és talán az egyetlen eddig, ami nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Reni666

2018. március 29.

Édes finom illat... es nem szárit. pedig érzekeny böröm van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

Édes finom illat... es nem szárit. pedig érzekeny böröm van :)

Sundelion33

2018. február 17.

Nagyon finom illata van, és ráadásul vegán. Viszont sajnos nem marad meg sokáig az illata, szinte nem is érezni fürdés után. Kár érte, mert egész nap szagolgatnám :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

ALettah

2017. augusztus 10.

Évek óta rajongója vagyok az Original Source termékeknek. Sajnos itt Romániában nem lehet kapni őket, ezért mindig betározok belőle, mikor külföldre utazom. Ez az új sorozat első darabja, ami kipróbálásra került, vele kezdtem, mivel Candus szerint romlandó :D
Az illata csodálatos, meg nem mondanám, hogy alma, de krémesen édes és lágy. A többihez hasonlóan ettől sem kell nagy habot várni, de szépen tisztít, és ami a legfontosabb, ami miatt évek óta kitartok mellettük, és általában megbánom, ha más márkát használok: nem szárítja a bőröm, legtöbbször testápolózni sem szoktam utána, csak este. Imádom!
Az illata nem tartós, de nálam ez egy tusfürdőnél nem hátrány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Az illata nem tartós, de nálam ez egy tusfürdőnél nem hátrány.

candus

2017. június 2.

Nagyon szeretem az illatát, de szerintem sokáig hagytam állni, miután felbontottam, mert a vége felé rohadt alma szaga volt, de emiatt nem vonok le pontot. Viszont ez jelzés értékű lehet azoknak, akik sok tusit használnak egyszerre, hogy ezt hamar el kell majd használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

ariiratku

2017. május 15.

Imádom 😍 Csodálatos illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 15.

Imádom 😍 Csodálatos illata van.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid