Original Source

Ár:   550 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. június 20.

Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők

Természetes módon hidratáló tusolótej gyümölcsös élménnyel

Induljon a nap egy gümölcskoktéllal és egy jó adag tejjel! Egy új, ellenállhatatlan tusfürdő. A recept: valódi vegán tej-kivonat, természetes hidratáló és 100%-ban természetes illatanyag teszi a bőrt puhává és rugalmassá. Ez az Original Source tusolótej.

Vala111

2018. augusztus 1.

A polcról illata és ára miatt vettem le.
Kicsit folyékonyabb mint egy tusfürdő, ezert gyorsabban fogy.
Bár nem várom el hogy sokáig illatozzak egy tusfürdőtől, én is szeretem a friss tusfürdő illatot. Ennek viszont az illata rögtön elszáll zuhanyzás után. De ezt annak a számlájára írom hogy vegán, amiért plusz 1 pontot kapna.
Mínuszt viszont azért mert nem tisztít rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

A polcról illata és ára miatt vettem le.
Kicsit folyékonyabb mint egy tusfürdő, ezert gyorsabban fogy.
Mínuszt viszont azért mert nem tisztít rendesen.

wildrose

2018. július 11.

Csodás, friss, banános illatú, krémes állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít, nem szárít. Nagyon szerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

ALettah

2018. április 19.

Az Original Source az egyik kedvenc tusfürdő márkám, és most sem csalódtam. Az illata banános milkshake, de csak a zuhany alatt érződik. Picit talán folyékonyabb, mint a többi OS, és kevésbé habzik, de nagyon jól és gyengéden tisztít, és egyáltalán nem szárítja a bőröm.
Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Szeretem :)

Ennie86

2018. április 2.

Ez az első OS tusim. Egyszerűen annyira finom illata van, hogy legszívesebben meginnám. :D Kellemes vele tusolni. Jól habzik, nem szárít. Biztos ki fogom próbálni a többi illatot is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

19zsofia90

2018. március 17.

Angliából ez hiányzott a legjobban. És az időjárás!
Nagyon finom illata van, bár melyik terméküknek nem?
Szín tiszta boldogság!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Angliából ez hiányzott a legjobban. És az időjárás!
Nagyon finom illata van, bár melyik terméküknek nem?
Szín tiszta boldogság!

PaNel95

2017. október 4.

Az illata a flakonból szagolva jobb, mint fürdés közben. Mármint inkább úgy fogalmaznék, hogy mivel erőteljesebb töményen a flakonból, és erősebb, így kicsit csalódott voltam, hogy használat közben elenyészően érezhető az illata. Bár ez annyira nem zavar egy tusfürdő esetében, hogy nem erős az illata, hiszen ha illatozni akarok, akkor befújom magam parfümmel. Csak nagyon rákészültem a banán illatára fürdés közben. :D Mondjuk banán helyett inkább az egyesével csomagolt színes rágógumi illata van egy kis gyerek fogkrémmel vegyítve, sajnos.
Mivel ez egy tusolótej, így az állaga kicsit folyékonyabb, mint egy átlagos tusfürdőnek, illetve kevésbé habzik. De fürdőrózsával használva kevesebb mennyiség is elég belőle. Jól tisztít és engem nem irritált és nem is szárított. Ami nálam azért fontos, mert a vállaim fürdés után nagyon húzódnak és alig várom, hogy végre testápolózzak. Ennek a használata után, azonban akár el is hagyhatom a testápolót, mert egyáltalán nincsen húzódó és száraz érzése a vállaimnak.
Az illata miatt nem tudok 5 csillagot adni, mert messze nem hasonlít sem banánra sem bambuszra, és nekem elég kellemetlen szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

messalinam

2017. október 1.

Nagyon kellemes illata van,nem tolakodó,de azért kellemesen érződik a banán illata. Viszont ez a kellemes illat nagyon hamar el is illan. Egyébként nem szárít,valójában semmi extra a termék,de éppen ezért rossznak semmiképpen nem mondanám :) Nem fogom újravenni,de örülök,hogy kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

annroi

2017. szeptember 8.

Nagyon finom illata van, kicsit olyan mintha banánpürével tusolnék. Sajnos az illata egyből elillan, és gyorsan fogy a folyékonyabb állaga miatt. De nem bántam meg, szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Gina19

2017. július 9.

Mostanában mindig ezt használom, mert a sok Balea meg YR tusi teljesen tönkretette a bőröm, ez meg nem bántja szerencsére, még akkor sem, amikor a menzesz előtti egy hétben extraérzékeny vagyok mindenhol. Ez kb. az első alkalom, hogy egymás után többször is ugyanazt a tusfürdőt vettem, mindig váltogatok amúgy, mert vagy irritálnak vagy megunom őket, de ezt nem. Az illata kellemes, nyárias, vidám gyümisség, nagyon enyhén műbanán érzettel.. :D tusolás után viszont nem marad meg. Állaga kicsit talán túl híg, azt vettem észre, hogy jobban fogy, mint a többi 250ml-es tusi. De nem zavar, mert egész jó az ára. Nem egy filléres Balea persze, de nekem megéri, mivel mint mondtam, egyáltalán nem inzultálja a bőröm. A többi Original Source tusit is ki fogom próbálni, nagyon tetszenek az illatkombinációk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Catn0va

2017. május 17.

2017.05.15. A mangóshoz hasonlóan ez is imádnivaló tusi. Kellemesen gyengén habzik. Szinte már meginná az ember, olyan csalogató az illata. Eddig nagyon elégedett vagyok az Original Source termékekkel.

2017.05.17. Elfogyott a Jimjams fekete szappanom. Hirtelen ötlettől vezérelve beleöntöttem a tartójába egy keveset ebből a tusiból. Arclemosónak sem olyan rossz. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!