Oscar De La Renta

Ár:   7240 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 9.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Összetétel: ámbra, mandarin, mimóza, frézia, szantál

Oscar De La Renta Volupte fújós
Ár: 500 Ft/5 ml, 1000 Ft/10 ml , Eladó: malvada
Állapot: frissen fújt, Helyszín: Budapest, Margit híd budai hídfőhöz közel, fizetés: személyesen lakcímemen, vagy posta, egyéb
Ár: 6000 forint postával , Eladó: egyboszorka
Állapot: 2x próbált, 100 ml EDT, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost

Verona5

2018. június 2.

Egy igazi nosztalgia illat nekem - a gyerekkoromra emlékeztet! Volt egy orgonásnak titulált kis kölnim, annak idején az Opera boltban lehetett kapni ilyeneket. Na annak volt pont olyan illata, mint neki kifújáskor! :) Nagyon virágos egy darab, és biztosan a heliotrop adja ezt az édesen lila érzetet benne, leszáradásában is virágos, puha. Szép emlékeket idéző vintázs darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 2.

karakumsivatag

2018. április 22.

Az illat maga az 5 pontot megérdemelné, de nem tartós:(( így csak négyeske. Igaz, csak EDT, de akkor is, a Bijan Bijan EDT létére atombomba. Vintage illat, 1992-es keltezésű. Már maga az üveg is picit ódivatú, annak ellenére, hogy egyébként igényes a csomagolás. Ami miatt felkeltette az érdeklődésemet az a heliotrop volt és reméltem, hogy egy icipicit sem lesz aldehides. És szerencsére nem az. Az eleje igazi virágözön, E. Arden red Door, E. Taylor Smarad, Saphiree összeöntve.Más vintage parfümöknél ilyenkor jön az aldehid. De most nincs semmi aldehid, csak virág, ami szép lassan átalakul krémes-édes illatba. Én magamon nem sokáig érzem, de a párom mindig megjegyzi, ha ez van rajtam, hogy ennek a parfümnek igazi luxus testápoló illata van. Nagyon sajnálom, hogy ez kb 3-4 órát tart, utána frissíteni kell. De ezzel sincs nagy probléma, mert annak ellenére, hogy nagyon virágos, nem igazán lehet túladagolni, agy nyáron is lehet fújkálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 22.

GNóri

2017. május 18.

Hűha:) A nyitása egy lórúgás, egyszerre szirupos, sárgadinnyés, nagyon virágos, és gyógynövényes, rettenetesen erős, tömény, és harsány. Most a jó időben számomra nagyon sok, de el tudom képzelni, hogy a téli hidegben ez az édes illat kifejezetten jókedvre deríthet. A nyitása alapján már leírtam szegényt, aztán körülbelül háromnegyed óra múlva meglepetten kapkodtam az orromhoz a csuklóm, el sem hittem, a szirupos lórúgásnak nyoma sem volt, az egyik legfinomabb édes illat fogadott, amit valaha éreztem. Kifejezetten kifinomult édes illat, ami az édes parfümök között elég ritka. Puha, virágos, bársonyos. Parfümélménynek kiváló, de még nem vagyok benne biztos, hogy szeretném-e hordani magamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Juditeszter

2016. november 1.

Erre az illatra csak egy szó illik: tökéletes és tökéletes!!! Az igazi nő illata!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 1.

Masnuci

2016. július 27.

Ma kaptam kézhez belőle 5 ml-t. Azonnal ki kellett próbálnom, mert nagyon kíváncsi voltam az itt olvasott vélemények után, nekem mennyire fog tetszeni.
Abban a pillanatban ahogy kifújtam tudtam, hogy van valami hasonlóm, ismerős volt az illat. Kb 10 perc múlva belém hasított a felismerés, Lancome Tresor, de rajtam egy az egyben. Ugyanaz a furcsa édeskés, nem is annyira virágos, mint inkább tutti-fruttis illatfelhő, merész indítással, szépen csendesedő folytatással. Sejtelmem sincs honnan jön elő belőle a tutti-frutti hisz az összetevők alapján virágosnak kellene lennie. De ebben lehet az én bőröm a ludas, rajtam sajnos semmilyen virágos illat nem működik :o( Pedig de szerettem volna! Az 5 ml-t elhasználom, mert nem rossz parfüm, csak rajtam nem az igazi, de nagyobb kiszerelésem nem lesz belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 27.

jomosono

2016. július 15.

Nagyon finom,komoly karakteres illat,szeretem,és nagyon tartós is.!!++++++++++

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 15.

Nagyon finom,komoly karakteres illat,szeretem,és nagyon tartós is.!!++++++++++

rdm

2016. július 8.

Nem túl tartós, 4 óra múlva már semmi sem érződik. Elejétől a végéig líneáris. Nagyon furcsa illat, különleges, nem mai trend, az biztos. Nem tudnám igazán meghatározni, hogy mit érzek, de nap, mint nap nem szeretnék így illatozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 8.

Piscinke

2016. május 26.

Minden tényező fennállt, hogy kíváncsi legyek erre az illatra: 90-es évekbeli, Sophia Grojsman; a jó vélemények, és a fragranticán tanulmányozott illatjegyei. Vettem 10 ml-t egy kedves krémmániás társunktól, tegnap meg is érkezett, és tesztelhettem. Igaz minden, amit írtatok róla, de nem mozdult meg bennem semmi tőle. Gazdag összetevős, sokvirágos, zölden friss és édeskés illat, de részemről nem lett szerelem így elsőre. Az eleje nekem túl szúrós, túl harsány, a leszáradása viszont elég drasztikusan átmegy túl édesbe. Én most találkoztam ezzel az illattal először, így emlékeket sem idéz fel bennem, és így objektíven kicsit azt a hatást kelti bennem, mintha kísérleteztek volna sokféle összetevővel, de valahogy olyan befejezetlenre, kuszára sikerült volna a dolog. Felteszem eladásra a vásárolt 10 ml-emet, vegyétek, vigyétek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 26.

egyboszorka

2016. május 5.

Az úgy kezdődött, hogy elfogyott az ezidáig kedvenc Oscar de la Renta illatom. Nosza, újabb alkalom az ámokfutásra, minták ( 1 ml ) és előjátékok ( 5 ml ) rendelésére. A többi de la Renta illatból is rendeltem mintákat, kivéve a Volupté- ből, mert zöld a kupakja, és az egész olyan amorf módon furi. Ezek után okos módon utánanéztem az illatnak és elkezdtem gyanakodni. Sophia Grojsman. Hoppá. Diamonds and Rubies, Sun Moon Stars, Paris, Trésor, Yvresse, Spellbound, a néhai Jaipur. Hoppá megintcsak. Krémmánia, vélemények. Dobolank fantasztikus írása, amin percekig vihogtam. A végső érv, hogy bizony kell nekem ez a parfüm ( is ). Telefon, megrendel, megnyugszik. És akkor Springsteen véleménye, és a véletlen...Tényleg tűkön ültem...Aztán persze megérkezett, és azóta Ő van folyamatosan, az általam eddig szaglászott egyik legszebb és legperverzebb illat. Induláskor egy zölden púderes mentolos ( nincs benne ) gyönyörű illat. Aztán virágosan púderesen ( rajtam a frézia, a szegfű, és a ciklámen érezhető főképp ) gyönyörű illat. És a leszáradáskor egy balzsamosan melengetően, picit fűszeresen- édesen gyönyörű virágcsokor. Annyira egységes, és mégis annyira kaméleon ez az illat, hogy amióta kézhezkaptam, egyszerűen nem tudok elszakadni Tőle ( pedig érkezett még pár versenyző ). Most vadászok még belőle, nagyon nehezen elérhető, két helyről is visszaszóltak, hogy mégsincs...Próba nélkül nem javasolnám, illetve csak az erősen acélos lelkű és igencsak krónikus parfümabúzusban szenvedő " betegtársaknak ", ugyanis nem mai illat Ő sem. Az öröm nálam is hatalmas, a léc pedig eszméletlenül megemelkedett újfent...
Zseniális illat egy zseniális parfümőrhölgytől...
Kedves Dobolank: Mégegyszer nagyon köszönöm!!!
Kedves Springsteen: Nőnek lenni a legcsodásabb ajándék!!!
A csillagok osztogatását jelen esetben abszolúte jelképesnek és értelmetlennek érzem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

Zseniális illat egy zseniális parfümőrhölgytől...
Kedves Dobolank: Mégegyszer nagyon köszönöm!!!
Kedves Springsteen: Nőnek lenni a legcsodásabb ajándék!!!

dobolank

2015. december 30.

1992-es a parfüm, ezáltal a közvélekedés szerint idős hölgyeknek (pl nekem) való, hogy elnyomja természetes molyirtószagunkat:)
Egy nagyon vicces, kellemesen sokvirágos illat, a legbohókásabb és legfinomabb locsolókölni, most nekem tavasz a télben, a mai napsütéssel körítve. Jellemző, hogy valaki a fragranticán eredetileg a nagyijának vette, de aztán elrekvirálta tőle, és maga használta el. Én is ezt tenném. Ha mindenáron hasonlítani kéne valamihez, engem összhatásában kicsit a First-re emlékeztet, de az komolyabb, tisztábban virágos. Nagy a szillázsa, és a centrumban ez nem is érződik, szóval azért óvatosan kell használni.
Egy kedves krémmániás lánytól vettem, köszönet érte!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 30.

Egy kedves krémmániás lánytól vettem, köszönet érte!