P. Louise Makeup Academy

Ár:   £42   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   18 x 1,7 g és 2 x 10 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsusz, Módosítva: 2020. március 11.

Ár:   £42
Kiszerelés:   18 x 1,7 g és 2 x 10 g
Lelőhely:   külföld, online

Valentin napi limitált kiadás

Multifunkcionális paletta, 18 vibráló rózsaszín és piros árnyalattal, 2 highlighterrel.

8.000 Ft! P. Louise Makeup Academy Love Tapes Palette
Ár: 8.000 Ft Foxpost csomagautomatába. , Eladó: Mancsusz
Állapot: Swatch, 1-2 smink készült vele., Helyszín: --, fizetés: Foxpost csomagautomata.

Bundesfrau

2020. július 16.

Paige Louise márkája az utóbbi években üstökösként robbant be a social média világába, szinte megkerülhetetlenné vált a trendérzékeny sminkesek és sminkimádók körében, így már régóta kacérkodtam magam is pár termékük kipróbálásával. Idén nőnap alkalmából egy nagyobb - 30-40%-os - leárazás keretében sikerült is hozzájutnom ehhez a Love Tapes névre hallgató, a 2020-as valentin-napi kollekció részeként piacra dobott palettához.

A szállítás nagyon gyorsan végbement, ahhoz képest, hogy épp akkor kezdett el elhatalmasodni a koronavírus-pandémia Európa-szerte, 8 nap alatt itt volt a küldemény Manchesterből.

A palettát mindenekelőtt a színválasztéka miatt vettem meg. Sok olyan paletta akad a sminkpiacon, ahol pink, lila és bordó árnyalatok külön-külön megtalálhatóak, de ennyire egységesen még egyetlen másik palettában sem találkoztam velük, ritka az, hogy egy palettát ezek köré a színek köré alkossanak meg. Mindemellett a pigmentáltságban is reménykedtem, aminél nálam az Anastasia Beverly Hills a mérce, bíztam benne, hogy sikerül egy hasonló szintet megugornia, ha már annyi sminkes, youtuber és influenszer zengett ódákat róla világszerte.

A csodaszép, igazán nőies, rózsaszín csomagolás mellett, ami egy videókazettára hasonlít, az első dolog, ami szembetűnő, az a paletta mérete és súlya. Sminkesként meglehetősen sok termék megfordult már a kezemben az évek során, de ilyen hatalmas és ennyire nehéz szemhéjpúderpalettával még sohasem találkoztam. Ez számomra nem jelent gondot, sőt, jobban szeretem a nagyobb mérettel rendelkező palettákat, mint a tenyérnyi méretűeket, de az biztos, hogy ez a darab nem kifejezetten utazás-kompatibilis. Így azok számára nem tudom ajánlani, akik utazáshoz választanák, mert térfogata és súlya egy régebbi típusú laptoppal vetekszik. Akiket azonban nem tántorít el a tekintélyes méret, azoknak jószívvel tudom ajánlani, mivel a benne található 18 szín és 2 db highlighter csodásan pigmentáltak és lényegében teljesen igazolják az irányukba támasztott elvárásokat. A szemhéjpúderek jól satírozhatóak, porolásuk minimális, szinte érzékelhetetlen. A highlighterek közül az egyik egy arany, a másik egy világosabb tónus, így a világosabb és a sötétebb, kreol bőrrel rendelkezők is meg tudják választani közülük a számukra előnyösebbet. A highlighterek jól építhetők. Textúrájuk alapján a szemhéjszínek mattok, a highlighterek pedig fényesek, nem glitteresek.

Összességében nagyon elégedett vagyok a szerzeményemmel. A színek pigmentáltsága valóban nagyon erőteljes. Az Anastasia Beverly Hills szintjét ugyan véleményem szerint nem éri el - ami számomra a szemhéjpúder-pigmentáltság non plus ultrája -, de megközelíti.
Mivel egy nagyon különleges színskáláról van szó, mindenképpen ajánlom azoknak, akik ezeket a színeket szeretik. Pasztell árnyalatokból és bordókból nagyon nehéz jó minőségű és többféle alaptónusú szemhéjpúdert találni, a Love Tapes viszont teljeskörűen kielégíti ezt az igényt, hideg és meleg tónusú színeket is nagyjából azonos arányban találunk benne.
A highlighterek átlagosak, nem gyengék, de nem is túl különlegesek, ezzel együtt megbízható, minőségi termékek.
Ár-érték arányban ez a paletta mindenképp toplistás, ennyi mindent még teljes árban (kb. 42 font) is ritkán kapni, akciósan pedig egyenesen főnyeremény. (Egyébként is gyakoriak az akciók a PLouise háza táján, érdemes figyelni az oldalukat.)
Egyszóval, a paletta megéri a hájpot, nem okoz csalódást az elvárásokhoz képest és külsejét tekintve is egy igazán egyedi, feltűnő, nőies darabja lehet a gyűjteményünknek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Squalane eo 1 0

Színezék. Piros.