p2

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: laanna, az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. október 30.

Lelőhely:   Rossmann

A styling gél a nylon szálaknak köszönhetően fixálja és sűríti a szemöldököt. Innovatív minikefe a könnyű és pontos használat érdekében.

2 árnyalatban elérhető

Szila20

2020. január 12.

Nekem a sötétebb árnyalat van meg és nagyon szépen illeszkedik a szemöldököm színéhez. :) Imádom, hogy ennyire könnyű a használata, átfésülöm vele a szálakat, és szépen megtölti színnel a szemöldökömet, amellett, hogy abszolút tartós is, helyén tartja a szálakat. Óvatosan bánok vele, mert sajnos hajlamos túl sok festéket felvenni, de ennyi baj legyen. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

iifenopy

2020. január 8.

A színtelen árnyalata a legeslegjobb. Nekem erős a szemöldököm és kell valami ami egész nap tart. Ez szinte ragasztó. Sajnos csak ímmel ámmal lehet kapni rossmannban, nehéz megtalálni ezért ha látok 3-at veszek. Kicsi a kefe, emiatt is szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

lenizsu

2019. október 7.

Jól illeszkedik a szemöldököm színéhez. Tartós is volt. Nem maszatolódott el. Szépen helyén tartotta a szálakat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

biju94

2019. szeptember 22.

Csak akciósan éri meg megvenni.
A keféje elmegy... pozitívuma, hogy tényleg fixen ott marad a cucc a szemöldökön, illetve egyszerűen lejön nedves kendővel :D
A 2 árnyalatból a világosabb pont passzol a szemöldökömhöz.
Nem rossz termék, 3 * megérdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Csak akciósan éri meg megvenni.
A 2 árnyalatból a világosabb pont passzol a szemöldökömhöz.
Nem rossz termék, 3 * megérdemel.

csillamunikornishercegno2003

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 6.

Amit ezzel helyre raksz, az ott is marad. Iszonyat lassan fogy, de könnyű használni. Én előtte ceruzával megigazítom a szemöldökömet, aztán ezzel átfésülöm. Sok terméket vesz fel, de gyorsan lehúzom az oldalán a fölösleget. Még így is az egyik legjobb, amit használtam, de az essence-eset nem veri semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

plinda

2019. július 14.

Kezdjük a pozitívumokkal. A kefe nagyon pici, könnyű vele dolgozni és a festék is tartós. A negatívuma pedig hogy csak 2 szín van belőle és egyik se passzol a hozzám. Én nehezen tudom csak lemosni, olyankor több szál szemöldököm is jön a festékkel együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

Lichike

2019. május 26.

Könnyen kezelhető, nagyon jó hedeg árnyalata van, ami ritka. 010 light-ot használom. Szőke hideg hajszínem van, amihez pont passzol. Fekete szemöldököm van, amit ezzel szoktam egy kicsit világosítani, hogy jobban passzoljon a hajszínemhez, és működik. Tartós, könnyen lemosható, de magától nem jön le, nem kenődik. Szerintem egy kicsit drága, találtam hozzá hasonlót olcsóbban, szóval nem fogom újravenni, de csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

rosa.love

2019. február 20.

Mostanaban minden szemoldok termekkel mellenyultam, tul sotetet valasztottam mindig. Na ezzel ugy voltam, hogy akkor a 2 szin kozul most legyen a vilagosabb. Megint mellenyultam, ez tul vilagos lett,pedig azt hittem, felvive talan sotetebb lesz (az eddigi termekeknel ezt tapasztaltam) . Sotet szemoldokomre a sotetebb-kozepbarna szin lenne a tokeletes, de ez konkretan vilagosbarnara szinezi a szemoldokomet, nagyon benan nez ki. Egyedul ugy tudom hasznalni, hogy eloszor attorlom egy zsepivel a spiralt, hogy ne vegyen fel annyi festeket. Igy viszont egesz elviselheto, tartos, szepen tartja a szalakat. Szoval a szinvalasztasomtol eltekintve jo termek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 20.

javi

2018. november 7.

Hozza azt amit elvártam tőle. Szerencsére nem igazán hiányos a szemöldököm, valami olyan terméket kerestem ami csak kicsit rendezi és egységesíti őket. A '020 medium' árnyalatot vettem meg, aminek a tubusa konkrétan szürke, ez egy kicsit el is bizonytalanított amikor nézegettem az üzletben. Ez az árnyalat elég sötét szerintem, még az én szemöldökeimen is sötétít, de nincsen benne semmi vöröses beütés, szóval aki hideg árnyalatot keres az nézze meg ezt. Nekem amúgy ezek a dúsító szálak fel se tűnnek benne, nagyon aprók lehetnek vagy én nem tudom. Tényleg olyan egyébként, mint a beton, és én nem bírom ezt a száraz-húzódó érzést, ezért át szoktam fésülni egy szemöldökfésűvel, ezzel kicsit lágyabb is lesz az eredmény és nem lesz olyan kemény tapintású. Sokkal gyorsabban tudom ezt használni, mint az eddigi por+wax kombót, így lerövidíti a reggeli rutinomat pár perccel (az a pár perc is fontos hajnalban :D)
Egyetlen negatívum (és tudom, ez nem a termék hibája) az üzletben nem volt teszter, ezeknek meg nincs leragasztva a kupakjuk. Erre pluszban rátett az, hogy glamour napok utáni apokaliptikus állapotkor vettem. Nagyon utálom, ha valamilyen kozmetikumon nincs külön csomagolás/leragasztás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

mildiko87

2018. október 30.

Még ez az első ilyen termék, amit használok, ezért viszonyítási alapon nincs. Nekem eléggé sok szemöldököm van, ráadásul szálas tetovált, tehát számomra csak azért kell, hogy ne álljanak össze vissza a szálak, illetve megszínezi azokat, rendezettebb, szebb az összkép. Az elején nekem is túl sok termék volt a kefén, de ez pár használat után változott. Számomra tökéletesen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.