p2

Ár:   900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kincsö, az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. augusztus 9.

Lelőhely:   Rossmann

Selmyesen matt, hosszantartó korrektor, mely tökéletesen elfedi a bőrhibákat, a bőrpírt és a szem alatti sötét karikákat.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Szila20

2019. december 12.

Én annyira nem voltam elégedett ezzel a korrektorral, mégpedig azért, mert nem volt elég jó a fedése még a szem alatti területen sem. Mást igazából nem is tudok mondani róla, egynek jó, mert könnyű eldolgozni és nincs vele különösebb nagy baj, de ez az alacsony fedés nálam nagyon lehúzza.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

lillus09

2019. szeptember 10.

Kifejezetten pattanások, piros hegek elfedésére vettem. Valamilyen olcsóbb korrektort kerestem, ami nem Lorel ár de nem is a legolcsóbb miss sporty, így esett erre a választásom. Illetve színekben borzalmas a drogériák felhozatala, nekem is világos a bőröm de mindenhol csak nagyon-nagyon világos színek érhetőek el. A p2-nak van egy másik korrektora is, az nagyobb és szimpibb is volt de ami szín jó lett volna ki volt fogyva így jött velem haza ez. Hát egyáltalán nem mattít én Clinique primert szoktam előtte használni ami lemattítja teljesen a t-vonalamat, ez pedig csak visszafényesíti, de púderrel és mattító átlátszó púderrel helyre hozom. Nem túl jó a fedése, csak így hogy rajta kívűl több terméket is használok, nem veszem újra. Legközelebb inkább beruházok egy Loreálba, 4-5 hónap alatt elfogyott napi használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

manoka92

2019. március 19.

Véletlenül került hozzám ez a korrektor, nővéremnek túl világos volt, így nekem ajándékozta.
Szerintem brutál jó, nálam veri a Fit me!-t, valamint az Anti Age-t is. Ha jól emlékszem a 02-es árnyalatban van meg, nagyon szépen világosítja a szem alatti területet és nekem gyönyörűen elfedi a karikákat, valamint a bőrhibáimat is.
Kicsit féltem, hogy szárítani fogja a szemkörnyékemet, de egyáltalán nem.
Biztosan újrafogom vásárolni, az ára is nagyon baráti. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Kicsit féltem, hogy szárítani fogja a szemkörnyékemet, de egyáltalán nem.
Biztosan újrafogom vásárolni, az ára is nagyon baráti. :)

Edit68

2018. augusztus 8.

Van olyan jó, mint a Fit me korrektor. Használni viszont nem mertem sűrűn, mivel nem ismerem az összetételét, nem tudom, van-e benne alkohol. Inkább beruháztam egy EL korrektorra, így jelenleg vésztartalékként pihen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Szandi1607

2016. december 13.

A fedése nem a legjobb,tartóssága sem csúcs kategória,de ár érték arányban egész jó. Erősen sötét karikás szemekre nem ajánlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

kgretti

2016. november 14.

A bőrhibákra nem próbáltam, de a szem alatti karikákra egész jó. A legvilagosabb árnyalat végre valóban kellően világos, és nagyon jó, lágy, könnyed, folyós állagú.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.