p2

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Saranhuone, az összetevőket feltöltötte: igob, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   Rossmann
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tökéletesen beleolvad a bőrbe és újjáéleszti azt, simábbnak és frissebbnek látszik.

Bőrgyógyászatilag megerősített. Hipoallergén, nem komedogén, SPF15+

Nikki1202

2019. május 24.

Majdnem 2000 forintos árért én jobbat vártam, a fedése se az igazi,szárít is, és nagyon elmászkál az arcomon meg fixálás ellenére is. Bele ül a ráncokba, nem is használom már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

dzsenby

2019. április 28.

Az alapozó ennyi árért megéri, viszont fedésben és minőségben nem a legeslegjobb. A bőr problémásabb napjain én nem ajánlom, akkor egy erősebb fedésű termék használata mellet teszem le a voksom személy szerint. Kevésbé problémás bőrűeknek azonban szerintem tökéletes. Az állaga folyós, könnyen eldolgozható. Viszont olajosabb és talán kicsit vizesebb mint egy megszokott alapozó, ezért nem árt odafigyelni milyen mértékben van eldolgozva az arcon. ( személy szerint nekem több ideig kellett eldolgoznom az arcomon, de a végeredmény kárpótol ) . Alapjáraton szerintem ez egy közepes fedésű alapozó, az árért teljesen megéri. Biztosan el fogom használni, és nem bánom meg , hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

morningflower

2019. március 25.

1700 forintért, hipoallergén alapozóként nem rossz, nekem a bőrömhöz is pont tökéletes a legvilágosabb árnyalat, semmi mustárosságot nem látok benne. Viszont nem igazán nevezném alapozónak, az eddig használt BB-krémeimnek volt kb. ilyen fedése. Sajnos kifénylik utána a T-vonalam, a púderezés segít odébb tolni 2 órával, de akkor is... Így újravevős biztosan nem lesz, de ki sem dobtam. Mondjuk, az is tény, hogy nekem nincsenek durva bőrhibáim, csak egyenletesebbé kell tenni picit a felszínt, és jó is. Ami miatt még lejön egy pont, hogy nem könnyű rádolgozni más sminkkel, pl. bornzerrel, highlighterrel, pirosítóval...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

lau0658

Korcsoport: < 18
2019. február 14.

001-es árnyalat: Mivel nincs rajta feltüntetve hogy mi az altónusa és szeretem (mindenből) az osztrák termékeket megvettem. Hát persze hogy meleg és nem hideg, ami nekem kéne. Pedig tök jó lenne a színe ha nem sárgulna be. Első használatkor reggel úgy örültem magamnak hogy milyen szép színe van, passzol a bőrömhöz, aztán amikor hazaértem szó szerint megijedtem a narancsfejemtől. Ez egy nagyon kicsit ellensúlyozható ha beleépítem a hintőport és arra megy a világos púder (ami pedig elég hülye látvány, bár a narancssárga arcnál nem rosszabb).
Az illata jó, olyan naptejes, nyilván azért mert fényvédős. Az állaga folyós, én az ilyet szeretem. Fedése nem a legjobb pattanásos arcbőrre de azért elmegy. 2 csillag, mert ha sárgul az nálam már eleve nem lehet jó alapozó csinálhat az akármi más jót is. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 14.

SziSzilvi2000

2019. február 1.

Pocsék ez a termék, pénzkidobás volt. A legvilágosabb szín is sötét nekem, ragacsos, fénylő, maszkhatása van és ahhoz képest hogy azt írták rá, hogy "nem komedogén" mégis teljesen eltömítette a pórusaimat. Rossz érzés viselni, nincs annyi púder ami segítene ezen a terméken. ZSÍROS BŐRŰEK HANYAGOLJÁK!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

akamillas

2018. december 4.

Olyan... semmi extra. A legvilágosabb árnyalatot használtam, nekem valamiért szürkés tónusú volt picit. Enyhén ragacsos az állaga szerintem, nem szárad le 'érintésállóra', még púderrel fixálás után is olyan ragadósnak és kicsit nehéznek éreztem a bőrömön. Fedése közepes, 5-6 órát kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Melcsi0808

2018. november 30.

Nagyon szuper, szépen is fed, de... nagyon hamar átfényesedik :( Ettől függetlenül nekem nagyon bevált. Az ára is korrekt és nem ül bele a ráncokba,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

lareina

2018. október 20.

Valahogy mindig elsétáltam a p2 pult mellett annyira jelentéktelennek tűnt nekem az egész márka és kínálat. A véleményem nem változott maga a márka és a kínálat is számomra dögunalom, DE! győzött a kíváncsiság vajon mit tud egy drogériás 1700 forintos alapozó ami hipoallergén és még fényvédő is van benne? A 3. tubus már ott van a sminkes fiókomban. A nagy drogériás szerelmemet a Catrice Hd Liquid Coverage alapozót csúfosan megverte a laza sivatagi 46 fokban nyaralás alatt. Nincsen maszk hatása, nagyon természetes olyan mintha tényleg ilyen szép tónusú egészségesen ragyogó bőrrel lennék megáldva. Könnyű eldolgozni, beauty blenderrel jól működik a korrektort sem dobja le magáról. Nem mattul, szárad szóval kell utána púderezni. Nyáron kellett kevernem más alapozóval, mivel jobban lebarnultam mint vártam és teljesen kompatibilis volt más termékekkel is. Pont emiatt az alapozó miatt kezdtem megkedvelni az ilyen természetesebb hatást. Persze néha elcsábulok és bulikra eseményekre még mindig előveszem a brutális fedésű alapozókat de a mindennapokra csak ezt használom. Nem tudom a hidegebb időben hogy fog viselkedni ha már jobban ki lesz száradva a bőröm, de egyelőre nagy a szerelem. Nem folyik le, nem fénylik át nem oxidálódik. Imádom. Az ára pedig vicc, de tényleg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

sara22

2018. október 13.

Természetes,könnyed alapozót kerestem, erre a célra tökéletes volt.Az apróbb bőrhibákat elfedi, egységes lesz tőle az arcom, természetes a végeredmény, azt pedig külön pozitívum nálam, hogy nem ült bele a ráncaimba, nem emelte ki a száraz területeket.
A problémásabb időszakaimban a nagyobb pattanásokkal már nehezen vette fel a harcot, illetve púder nélkül gyorsan átfényesedett,így váltanom kellett.Ennek ellenére úgy gondolom tökéletes választás, ha valaki kevesebb bőrhibával rendelkezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

abicicaaa

2018. szeptember 29.

Ez a shade range borzaszto. A legvilagosabb arnyalat sarga, de annyira, hogy ennyo erovel mustart is kenhetnek az arcomra. A bolti feny atvert, a következő arnyalat neutralis de nagyon sotet.
Inkabb bb krem fedese van, alapozonak nem nagyon mondanam. Szep finise van, tényleg mintha a sajat borom lenne, csak szebb kiadasban. Puderrel, primerrel, fixalo sprayyel siman lehet manipulalni, csontmatt vagy nagyon ragyogo hatas is elérhető.
Az en porusaimat kicsit kiemeli, de semmi komoly.
Osszessegeben nagyon természetes hatast kelt, konnyu, mintha semmi sem lenne rajtam. Kar, hogy nyaron eselytelen hordanom a szinek miatt (bar en tényleg nagyon feher vagyok, semmise passzol drogerias szinten)
Eleg sokáig kitart nap vegen, puder nelkul is.
a szinvalasztek miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Az en porusaimat kicsit kiemeli, de semmi komoly.
Eleg sokáig kitart nap vegen, puder nelkul is.
a szinvalasztek miatt 4 csillag.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A jojoba olaj egy változata, lásd jojoba olaj.