p2

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lora, Módosítva: 2014. március 4.

Lelőhely:   Rossmann

Szemre való highlighter ceruza, mely azonnal ragyogóvá, kipihent hatásúvá teszi a szemet

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt

Lora

2014. február 24.

A Catrice és az essence is most rukkolt elő különböző szemöldök kiemelőkkel, viszont erősen készlethiányosak voltak a pultok az üzletekben. Így a p2 pultnál kezdtem el nézelődni, és hamar rá is bukkantam erre a szépségre. Be is dobtam a kosaramba.
A pozitívumok: olcsóbb, mint a fentebb említett márkák darabjai (2,5 Eur körül volt csupán). Nagyon tartós, krémes állagú, könnyű eldolgozni, én egy pici ecsettel szoktam, utána pedig a széleket tapogatom el az ujjammal. (Jaj igen, a csomagolása szerint a belső-külső szemzugba és a szem alatti karikákra is használhatjuk, de én a szemöldököm alá és a belső szemzugba használom).
Negatívuma, hogy annyira duci a ceruza, hogy nincs a földön ekkora méretű ceruzahegyező, úgyhogy valószínűleg marad a késsel farigcsálás. Erre sajnos csak itthon döbbentem rá..

Én nem bánom, hogy megvettem, mert gyorsan és egyszerűen használható, ha éppen nincs kedvem a szemöldököm alatt szemhéjpúderekkel szöszölni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate