p2

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gift Box, Módosítva: 2016. november 2.

Lelőhely:   Rossmann

Finom, selymes highlighter a ragyogó részletekért. Arcra és szemhéjra is használható. Vegán termék.

3 árnyalatban kapható

zsviktorina

2018. május 27.

Annyira gyönyörű, természetes a finish-e, hogy alig hittem a szememnek, amikor először kipróbáltam. Leértékelve vettem a rossmannban kb. 300 Ftért és teli találat lett nekem. Pont ilyen selyem fényűt kerestem, ami a mindennapokra tökéletes és nem sok a glitter benne. A kedvencem lett...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

rimfruaa

2018. január 22.

Finom fényt ad, hétköznapokra illetve "szolidabb" sminket viselőknek szerintem tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

zsofc

2017. október 29.

Tényleg finom, szatén hatása van, szóval nem a valaha létezett legpigmentáltabb termék, de pont ezt is ígéri, mindennapokra szerintem szép fényt ad. Az tetszik benne, hogy bár a csomagolásában fehérnek néz ki, mégsem hagy egy konkrét fehér csíkot az arcomon, csak a 'fényt'.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

sziromniki

2017. január 5.

Ennyi pénzért nem rossz, de nekem a lovely highlighterei is sokkal jobban bejöttek. Nem olyan pigmentált, nagyon hűvös fénye van ami csak világos bőrön mutat jól. Nem fogom újravenni, mert enniy pénzért szerintem sokkal jobbakat lehet kapni drogériákban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.