p2

Ár:   €3.59   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Tunderviragos, az összetevőket feltöltötte: krisztinareka, Módosítva: 2019. április 15.

Ár:   €3.59
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Mélyhidratáló és regeneráló hatású kézvaj igénybevett, repedezett kézre shea vajjal, fehér tea kivonattal és napraforgóolajjal.

Nicool89

2016. május 26.

De imádtam ezt a termeket amíg lehetett kapni. Mar nagyon rég nem láttam ezt a vajat sajnos. P2 kez ápolói a legjobbak. Éjszakára használtam inkább, de tette is a dolgát rendesen. Az illatát is nagyon szerettem. Barátom mindig niveat vette, de mondtam neki próbálja ki ettől a márkától! Most mar ez lett a favorit, pedig ő nagyon válogatós es ami beválik mindig azt veszi ujra.
Remelem meg visszajön egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Remelem meg visszajön egyszer.

Tunderviragos

2015. július 11.

Nagyon jó kis kézpakolás, egész éjjel a kezen lehet hagyni, nekem van hozzá kesztyüm is, kettö féle van belöle, egy sarga ami itt van fenn a képen es egy lila levendulás, most van meg kettö tégelyem, amit most bontok fel. Paraben miatt csak 4-es, de én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.