p2

Ár:   799   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,8 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dsophie88, Módosítva: 2016. december 2.

Ár:   799
Kiszerelés:   1,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Normál

Erősen pigmentált cream-to-port rúzs, matt fényezéssel. Az integrált smudger lehetővé teszi a rúzs elmosódott színes megjelenését. A modern zsírkréta formátumnak köszönhetően, kiválóan alkalmas útközbeni használatra is akár. Ideális az ajkak pontos lefedésére. Bőrgyógyászatilag megerősített.

Vegán.

pm2013

2017. november 23.

Két színt is megvettem (a bordót és a sötétebb rózsaszínt) és mindkettőnek gyönyörű, telt színe van. Tartósságban nem vártam túl sokat ettől a terméktől, mert a teszter nyomát is egy simítással le tudtam törölni a kézfejemről, de nálam ez kimondottan előny volt, mert nem szeretem azokat a rúzsokat, amiket úgy kell levakarni a számról. Az olyanokban börtönben érzi magát a szám és viseletre is kellemetlen számomra. A krémesebb (és így számomra természetesebb viseletű) rúzsokat előnyben részesítem és ez a termék ilyen. Elégedett is voltam vele egészen addig, amíg a rózsaszínt - szinte újonnan - bele nem dobtam a táskámba, hogy magammal vigyem, ugyanis mikor elővettem belőle, már el volt törve (méghozzá a tövénél). Ez roppant bosszantó volt, mivel a termék pont azzal reklámozza magát, hogy hordozható. Nos, határozottan nem az. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 23.

mstindigo

2017. augusztus 18.

Én nem vagyok ezért oda, a P2 full color lipsticket viszont imádom. Azután vettem meg ezt, rögtön kétféle színben, de nekem nem vált be, mert csúszik-mászik és hamar kopik. Annyi jót tudok mondani, hogy pigmentált és szép a finishe, de nem nagyon merek elindulni benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

SzBori

2017. január 17.

Nekem a 020-as up and down árnyalat van meg és nagyon nagyon szeretem!!! Gyönyörű a színe és a tartóssága is nagyon jó, a legtöbbször ehhez nyúlok. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0