Paco Rabanne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: devcat, Módosítva: 2016. július 21.

Kiszerelés:   75 ml és 125 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: mandarin. citrusos jegyek, vizes jegyek, kardamom, rózsa, borókabogyó, pacsuli, bőr, tonka

Bombekur

2017. szeptember 20.

Nagyon a szerelmem, a többi 1 milliont csak szagoltam, nem fogtak meg, ez viszont nagyon bejön. Nem tömény, mégis megérzik rajtam akár 8-10 óra elteltével is amit elképesztőnek tartok. Lapul a háttérben, de amikor megmutatja magát lenyűgöz mindenkit. Nem a mindenkin érezhető típus, van egyénisége, imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Málni

2016. augusztus 1.

Hasonlóan érzek mint Diesel22, a sima aranyrudacskát használtam amikor megjelent, de amióta népszerű lett már nem akartam többé, pedig tetszett/tetszik az illata, jó erős és tartós, pont megvan benne minden amit elvárok egy parfümtől:) Épp most megláttam olcsóbban a 1 million cologne verziót, ami egyébként EDT töménység, tehát nem hígabb mint a tesója, csak frissebb, energikus, kevésbé édes és fűszeres...nagyon gondolkodom a beszerzésén, mert eddig csak üzletben próbáltam, nem tudom ha telibe fújnám magam vele, mennyire hasonlítana az "anyaillatra", viszont ilyen melegbe kell vmi friss, de mégis dögös és erős parfüm...addig is adok neki 4 csillagot, tesztelgetem még és visszatérek, ha megvettem üvegesben:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

AdamFragFanatic

2016. március 3.

Sokkal lágyabb, mint az alapillat, amit elismerek és jó illatnak tartok de nem jó a bőrömön. Ezt egy nagyon jó akció alkalmával sikerült megvennem ezért tudok róla véleményt mondani, máskülönben nem biztos, hogy megvettem volna.

Sokkal kellemesebb szerintem, mint az alapillat és hiába frissebb és könnyebb mégis tartós és érezhetően illatfelhőt hagy maga után. Aki szereti az alapillatot mindenképpen próbálja ki ezt is. Jó parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

diesel22

2015. május 7.

Az illatjegyei alapján biztosan nem szagoltam volna meg (borókabogyó??? nagyon utálom), de ma tettem vele egy próbát és meggyőzött. Annak idején, amikor piacra dobták az eredetit, nekem is volt belőle egy, csak túlságosan hamar népszerűvé vált, mindenkin ezt lehetett érezni, így én hamar abbahagytam a használatát, végül a maradék bátyámnál kötött ki, szerintem azóta már elhasználta. A többi verzióban nagyon érezni sajnos az eredeti parfümöt, emitt iszonyatosan hasonlítanak rá, ebben viszont már kevésbé. Annak ellenére, hogy cologne verzió, a tartósságára nem lehet panasz, ahogyan a hatósugara is megfelelő. Komolyan elgondolkodtam a beszerzésén, ugyanis alapjáraton kedvelem ezt az illatot, csak tucattá vált, viszont ez egy jó alternatíva (kérek mindenkit, hogy el a kezekkel ettől a verziótól, nem szeretném megutálni amiatt, mert minden ripacson ez van). Én nagyon nagy bajban vagyok a nyári illatokkal általában, mert az én ízlésemnek vagy túl vizesek vagy túl citrusosak, ez viszont telitalálatnak tűnik. Jó kis tavaszi-nyári-őszi parfüm lehet. Én sokszor kötök emlékeket, érzéseket bizonyos illatokhoz, tartok tőle, hogy ehhez a parfümhöz is kötnék, ha beszerezném, mégpedig azt, hogy 2015 nyara.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Citral, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamal, Eugenol, Benzyl Alcohol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol