Paco Rabanne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, az összetevőket feltöltötte: Kremcica, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   parfümériák, online

2008-ban megjelent Paco Rabanne 1 Million parfümje, majd a Lady Million  2010-ben. Népszerű parfüm párosát az arany, extravagancia és a gazdagság inspirálta. 2016 nyarán újabb parfüm páros jelenik meg a kollekcióból; 1 Million Privé és a Lady Million Privé.

A Christophe Raynaud által alkotott 1 Million Privé, egy kontrasztokkal teli, orientális, fás illat. Fejillatának összetevői maradtak az eredetiek, a vérnarancs és fahéj. Szívillata a dohány és a mirha jegyeit foglalja magába. Alapillata melegségéről és érzékiségéről pacsuli és tonkabab gondoskodik.

A Privé kollekció aranyüvegcséi sötétebb borostyán árnyalatot kapnak,mely által által még intenzívebb látványt keltenek.

A kampány modelljei Hana Jirickova és Sean O'Pry lesz.

Ár: 14000 , Eladó: infernal
Állapot: 1x használt, Helyszín: Mezőkövesd, fizetés: Postázás előreutalás esetén
hulcsi

2018. december 16.

Látom megosztó. Hál’Isten, legalább nem mindenkin ez lesz. Én konkrétan egy pasin éreztem. Hetek alatt összeszedtem a bátorságom és elmondtam mennyire jó illata van és mi ez. Beavatott 🙂 magamtól nem nyúltam volna. 1 million egyik darabjához sem, de ez az élő illatfelhó 🙂 után kipróbáltam. Unisexnek gondolom én is de a férjemnek biztosan jobban áll majd mint nekem. Ez lesz a kövi ajándéka. Én egyébként kamillaillatként tituláltam. Fűszeres-púderes. És van pasi akinek jól áll... sőt.... 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

Rhodesian Ridgeback

2018. május 9.

Nem bírom a 1 Million-t (pedig pár évvel ezelőtt még elvoltam vele), most úgy gondoltam, ezzel teszek egy próbát. Külföldi oldalakon a sima 1 Millionhoz késest, agyondicsérik. Az Invictus-szal kezdek megbarátkozni, de a 1 Milion-nal egyre jobban nem.
WT f*cksh*t is this sh*t?! Körülbelül ez volt a reakcióm. Mintha egy giccses karácsonyi vásáron lettem volna. Nagyon nem akart elhinni, hogy ezt ki merték adni "férfi illat" címszó alatt. Tartósnak tartós, de ennél az illatnál ez szerintem inkább hátrány, mint előny.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

CeCeDrake

2017. november 4.

Férfi illat...hogy mi van??? 🤣 Nőies, de nagyon durván. Pávafiúkon azt mondom, hogy oké, ők ilyenek, de hogy ezt egy normális férfi nem viseli, az biztos, ha mégis, ott "gondok" vannak.
Egy uniszex CK is férfiasabban viselkedik egy pasin, mint ez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Egy uniszex CK is férfiasabban viselkedik egy pasin, mint ez!

LadyE

2017. szeptember 3.

Elvileg férfi illat, de sajnos beleestem abba a hibába, hogy megvettem. A kis teszter papíron még isteni illata volt, de a bőrre téve már undorító, tipikus olcsó parfüm szaga volt..Igazi pénzkidobás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

kékvelúrcipő

2017. szeptember 3.

Egy vásárlás után kaptam mint illatmintát, nem az én parfümkategóriám, mert én inkább friss, tiszta illat párti vagyok, de ez így is egészen elnyerte a tetszésem. A mai napon döbbentem rá, hogy ez egy FÉRFI illat. Mivan??? Ha egy pasin megérezném biztos néznék egyet, hogy vagy félrenyúlt a reggeli kómájában és a barátnője parfümjét használta vagy búza az illető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

CsatlosBence

2017. február 24.

A 1 Million illat valahogy nem az én világom,egy kicsit talán sok,a Cologne nem igazán hagyott bennem mély nyomot,ezért is lettem nagyon kiváncsi amikor megláttam egy drogéria polcán...Megszaglásztam,aztán megint, és szerelmes lettem.Imádom az édes illatokat,pláne hogyha tartósak is, a Prive a tesztpapírkán konkrétan vagy két hétig érezhető volt úgy,ezért magamon is kipróbáltam.Utoljára a Versace Eros-nál tapasztaltam azt,hogy reggel befújom magam,és még fürdés után és az azt követő reggelen is érzem.Mindenképp az egyik kedvencem lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 24.

csokibeka

2017. január 14.

Ahh valami isteni ez az illat...még én is fújtam magamra párom mintájából, bár magamon nem tetszett annyira. Igazi téli illat és páromnak nagyon jól áll.:) Nagyon-nagyon tartós reggel befújta magát és este is érzem rajta, eddig ez sosem fordult elő. A női verziója olyan semmilyen, sosem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Mackobunda

2016. november 23.

Férfi illatban finom, nőiben borzalmas. Férfi parfümben is inkább unixes és fűszeres. Elolvasva az angol tájékoztató részt: Fahéjas alma, bár én a szilvát is hozzá tenném - ez pedig karácsonyi illat. Így már nem is lenne rossz, tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

Mundow

2016. november 18.

Sokkal jobban tetszik mint a női változata. Nem találom túl férfiasnak, inkább csak fűszeresnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

kovtunde80

2016. november 7.

A lelkes vélemények alapján nagyon kíváncsi voltam rá, de nekem nem jön be. Se a férjemen, se magamon. Férfi illatnak túl nőies szerintem, semmi férfiast nem tudok felfedezni benne, magamon pedig nagyon émelyítő és levakarhatatlanul tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Limonene, Cinnamyl Alcohol, Linalool, Hydroxycitronellal, Eugenol, Cinnamal, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700

Színező anyag. (Piros)