Paco Rabanne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, az összetevőket feltöltötte: Kremcica, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   parfümériák, online

2008-ban megjelent Paco Rabanne 1 Million parfümje, majd a Lady Million  2010-ben. Népszerű parfüm párosát az arany, extravagancia és a gazdagság inspirálta. 2016 nyarán újabb parfüm páros jelenik meg a kollekcióból; 1 Million Privé és a Lady Million Privé.

A Christophe Raynaud által alkotott 1 Million Privé, egy kontrasztokkal teli, orientális, fás illat. Fejillatának összetevői maradtak az eredetiek, a vérnarancs és fahéj. Szívillata a dohány és a mirha jegyeit foglalja magába. Alapillata melegségéről és érzékiségéről pacsuli és tonkabab gondoskodik.

A Privé kollekció aranyüvegcséi sötétebb borostyán árnyalatot kapnak,mely által által még intenzívebb látványt keltenek.

A kampány modelljei Hana Jirickova és Sean O'Pry lesz.

Atter76

2020. február 18.

Ez brutális.
A Carolina H. Bad Boy után nem hittem volna hogy létezik még annál is émelyítőbb vegyi fegyver, erre íme, PR-nak sikerült überelnie, vastaps...
Kb mintha egy törökméz darabot leöntenék valami trópusi gyümölcslével, megraknám tuttifrutti ízű vattacukorral, az egészet lelocsolnám Red Bullal, plusz egy marék porcukor, és kész a remekmű.
Kiválóan passzol egy lerúgott 5-os bimmer, egy közepesen elbarmolt akciós bicepsz tetkó, meg a piaci Recbook cipő / Londsale tréningruha mellé.
Egyébként dícséretes mind az illat hatósugara, mind a tartóssága, sok sok designer kortárs, sőt, niche mágus is magáévá tehetné eme két tulajdonságát, de ezen kívül kb semmi mást, elkeserítő hogy a remek, fantáziadús, és kreatív 80-as 90-es évek termése után 2020-ra eljutottam odáig, hogy vintage illatokra vadászok az íbéjen', vagy nichééknél' szaglászom, kötelezően eltartott kisujjal, hátha vak tyúk is talál szemet, ugye.
16 éven felülieknek nagykorú felügyelete mellett sem ajánlott!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

Ez brutális.
16 éven felülieknek nagykorú felügyelete mellett sem ajánlott!!!

savonm

2019. december 28.

Hogy lehet egy illat unisex amiben dohány is van mellé tehát DOHÁNY az egyetlen ami edp és nem tolakodó az összes edp olyan ez nem mégis rettenetesen tartós fahéjas narancsos dohányos némi mirhával művészetre emelte ezt a remek műt igen melegebb jegyek vannak benne ultra érzéki de nem értem a világ min 70 % ban édes illatokat gyárt akkor mind unisex ?! A férfi polcokon van nem hiába úgy van forgalomban hogy férfi parfüm. Ja és a fragrantica oldalán 100 ból 1 db nem írja hogy ez egy Unisex vagy Női lenne ...

nem édes illat meg lehet nézni a fragon a fogyasztók véleményét a statisztikai csíkokban a legtöbben nem az édesre voksoltak mint pl egy pure xs nél ami teljesen jogos a fehér cukor miatt (is) hanem a BALZSAMOS ra adták a legtöbb voksot ami reális a mirha teszi krémmessé az mondjuk mit nem tesz krémmesé az utánna lévő csíkok a fahéjjas és a füszeres meg a dohányos ami teljesen igaz nekem a Chanel Egoistra húzz de a privé 2 x mélyebb fűszeresebb és 2x tartósabb akinek ez az új csoda "púderes az édessége" miatt az ne okoskodjon mert az kizárt hogy valami az édessége miatt lesz púderes vagy világ életében a kellemes limonádé strand pacskeres lötyöket merte magára tenni az maradjon annál mert ez nagyon másról szól bitang erős De és nagy nagy De nem tolakodóan hanem nem bírsz vele be telni engem nagyon meg lepett a szó legjobb értelmében a tartóssága miatt is választottam ezt nem értem azt ha veszek parfümöt azért ne 2 óráig örüljek már egy 25000ft os illatnak :) a Paco pure xs Night edp töl 2 x tartósabb a privé én már azt sem éreztem 8órától mondom mi van ....egy modern nagyon minőségi fűszeres balzsamos almás dohányos fahéjas csoda csak bátraknak :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

tizesh

2019. december 19.

Sziasztok!
Abszolút egyetértek az előttem leírt negatív kommentekkel.
A sima Paco Rabanne Million is egy "megoszló" illat de ezt sikerült tovább fokozni.
Számomra az egyik legédesebb, legémelyítőbb "férfi" parfüm, amit valaha is próbáltam!
Az lehet, hogy az összetevőkben szerepel a dohány, de ez az illatban nem annyira mutatkozik meg.
A leszáradása még csak-csak elviselhető de addig el kéne jutni az embernek... :D
Roppant erős, mézes-mázosan gejl, uniszexes beütéssel az édessége és púderessége miatt!
Lehet ez egy roppant nagy illat egyeseknek, számomra azonban csak a mézédes vonal jött át, méghozzá brutál fejfájást okozva.
Aki szereti az édes maszlagokat annak telitalálat lehet, egy kifinomult (férfi és) nő viszont nem ettől fog "elájulni".
Bocsánat, hogy lehúztam...tudom, hogy Paco Rabanne...
Márpedig Pacoba nincs rossz illat ... (jah de :D )
Pozitívumon is gondolkodok: talán az a tartóssága lehetne, de ebből pont, hogy nem kéne annak lennie :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 19.

Sziasztok!
Abszolút egyetértek az előttem leírt negatív kommentekkel.
Bocsánat, hogy lehúztam...tudom, hogy Paco Rabanne...
Márpedig Pacoba nincs rossz illat ... (jah de :D )

hulcsi

2018. december 16.

Látom megosztó. Hál’Isten, legalább nem mindenkin ez lesz. Én konkrétan egy pasin éreztem. Hetek alatt összeszedtem a bátorságom és elmondtam mennyire jó illata van és mi ez. Beavatott 🙂 magamtól nem nyúltam volna. 1 million egyik darabjához sem, de ez az élő illatfelhó 🙂 után kipróbáltam. Unisexnek gondolom én is de a férjemnek biztosan jobban áll majd mint nekem. Ez lesz a kövi ajándéka. Én egyébként kamillaillatként tituláltam. Fűszeres-púderes. És van pasi akinek jól áll... sőt.... 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

Rhodesian Ridgeback

2018. május 9.

Nem bírom a 1 Million-t (pedig pár évvel ezelőtt még elvoltam vele), most úgy gondoltam, ezzel teszek egy próbát. Külföldi oldalakon a sima 1 Millionhoz késest, agyondicsérik. Az Invictus-szal kezdek megbarátkozni, de a 1 Milion-nal egyre jobban nem.
WT f*cksh*t is this sh*t?! Körülbelül ez volt a reakcióm. Mintha egy giccses karácsonyi vásáron lettem volna. Nagyon nem akart elhinni, hogy ezt ki merték adni "férfi illat" címszó alatt. Tartósnak tartós, de ennél az illatnál ez szerintem inkább hátrány, mint előny.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

CeCeDrake

2017. november 4.

Férfi illat...hogy mi van??? 🤣 Nőies, de nagyon durván. Pávafiúkon azt mondom, hogy oké, ők ilyenek, de hogy ezt egy normális férfi nem viseli, az biztos, ha mégis, ott "gondok" vannak.
Egy uniszex CK is férfiasabban viselkedik egy pasin, mint ez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Egy uniszex CK is férfiasabban viselkedik egy pasin, mint ez!

LadyE

2017. szeptember 3.

Elvileg férfi illat, de sajnos beleestem abba a hibába, hogy megvettem. A kis teszter papíron még isteni illata volt, de a bőrre téve már undorító, tipikus olcsó parfüm szaga volt..Igazi pénzkidobás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

kékvelúrcipő

2017. szeptember 3.

Egy vásárlás után kaptam mint illatmintát, nem az én parfümkategóriám, mert én inkább friss, tiszta illat párti vagyok, de ez így is egészen elnyerte a tetszésem. A mai napon döbbentem rá, hogy ez egy FÉRFI illat. Mivan??? Ha egy pasin megérezném biztos néznék egyet, hogy vagy félrenyúlt a reggeli kómájában és a barátnője parfümjét használta vagy búza az illető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

CsatlosBence

2017. február 24.

A 1 Million illat valahogy nem az én világom,egy kicsit talán sok,a Cologne nem igazán hagyott bennem mély nyomot,ezért is lettem nagyon kiváncsi amikor megláttam egy drogéria polcán...Megszaglásztam,aztán megint, és szerelmes lettem.Imádom az édes illatokat,pláne hogyha tartósak is, a Prive a tesztpapírkán konkrétan vagy két hétig érezhető volt úgy,ezért magamon is kipróbáltam.Utoljára a Versace Eros-nál tapasztaltam azt,hogy reggel befújom magam,és még fürdés után és az azt követő reggelen is érzem.Mindenképp az egyik kedvencem lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

csokibeka

2017. január 14.

Ahh valami isteni ez az illat...még én is fújtam magamra párom mintájából, bár magamon nem tetszett annyira. Igazi téli illat és páromnak nagyon jól áll.:) Nagyon-nagyon tartós reggel befújta magát és este is érzem rajta, eddig ez sosem fordult elő. A női verziója olyan semmilyen, sosem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Limonene, Cinnamyl Alcohol, Linalool, Hydroxycitronellal, Eugenol, Cinnamal, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)