Paco Rabanne

Ár:   12900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 12900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 12900 Ft

Alapjegyek: friss greipfruit, tengeri jegyek,

Szívjegyek: babérlevél, Hedione jázmin,

Alapjegyek: pacsuli, tölgymoha, ámbra.

Ár: 12900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 390 Ft , Eladó: Vikike
Állapot: Új, gyári, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm ajánlottan, személyes átvétel is lehetséges
Ár: 400 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
lorafair22

2019. július 23.

Amikor megismertem a pàrom mindig ezt az illatot hasznàlta,de nagyon nem tetszett..emlèkszem a randikra..hm tetszik ez a sràc, de az illattal nem passzolunk..elsô ajàndèkkènt nem volt kèrdès mit vegyek neki: egy ùj parfümöt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

lenochka

2019. május 24.

A parfüm üvege nagyon eredeti. Finom férfias illat, nem erős, de nagyon kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

TimMonroe

2018. október 24.

Nagyon lehuzták ezt az illatot. Szerintem kitünik a Paco Rabanne illatai közül. Imádták rajtam, minden második ember megkérdezte mit használok. Egyáltalán nem elviselhetetlenül erős. Aki nem szereti az illatokat nem értem minek használ egyáltalán parfümöt. Férfias, energikus, fiatalos illat, 20-30 éves korosztálynak ajánlanám, de bőven belefér ez a korosztály felett is. Tartós, elismert, kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

csikosmatyas

2018. szeptember 1.

Páva gyerek szag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Páva gyerek szag.

Perseus

2018. március 2.

Érdekes olvasgatni itt a véleményeket, ahogy sokan inkább azokat méltatják, illetve minősítik, akik esetleg szeretik ezt a parfümöt. Személy szerint nagyon szeretem. Évek óta többször is újravásároltam, de továbbra se tudok vele betelni. Édeskés, de attól még férfias. Ráadásul úgy tartós, hogy közben nem zavar. A női kollégáknak is nagyon tetszik. Volt, olyan kolléganőm, aki megvette a férjének, mert tetszett neki, miután többször érezte rajtam. Azzal sem értek egyet, hogy tucat. Magyarországon nem számít annak, mivel az emberek nagy része bérből él, és hónapról-hónapra élnek. Sajnos, nem engedhetik meg magukna, hogy luxustermékeket vásároljanak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

farkaslivia

2017. augusztus 1.

Elég tömény illata van . Bár én csak a 20 ml-et vettem meg. Az ilatta jó ha nem fújsz sokat magadra. Kicsit fűszeres, érdekes alapjában tetszik. Bár nem ez lesz a kedvenc parfümöm.Nagyon sokáig érezhető az illata kios mennyiségben is. Aki szereti a fűszeres, pikáns parfümöket az mindenképpen próbálja ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Adam0108

2017. június 18.

Nemtudom .. ez az a parfüm ami valakinek jól áll és valkinek nem ..elég sok ismerősöm használja/használta ,nekem csak mintám volt belőle ami 2-3alkalomra elég volt ..na meg végleg is . Az elején nagyon tolakodó,szúrós ,nekem rendesen fájt tőle a fejem nagyon makacs illat! Nem szeretném lehúzni az illatot de nekem se az illata nemtetszik hosszú távon főleg viselni se az üvege ,ilyen árért átgondolhatták volna a dizájnt ez engem egy 100ft osban kapható 2000ft os parfüm üvegére emlékeztet . De akinek bejön ez az illat a tartóságra semmi panasza nem lehet majd .viszont az aqua változat eszméletlen jó de hát az az üveg ...:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Danikovm1997

2017. április 20.

A közhiedelemmel ellentétben nem tömegillat. Magyarországon az emberek nem tehetik meg,hogy 15-20 ezreket fizessenek parfümért,és valljuk be,hogy erre igény sincs. Nagyon jó illat,de ez a gyümölcsös rágós beütés egy nagyon gyerekes érzést ad az egésznek. Mégegyszer mondom,ez egy fasza illat,csak sajnos illetéktelenek kezébe került. Én többnyire a roma maffia gyermekein érzem ezt az illatot.

Még mindig jobb mint a One Million.

4 csillag.

Az Aqua viszont egy mestermű lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 20.

Még mindig jobb mint a One Million.

4 csillag.

Az Aqua viszont egy mestermű lett.

Kremcica

2016. december 15.

Ajándékba kaptam lány létemre így tovább is passzoltam egy családtagnak. Tetszik az illata üvegben és fújva is. Aki kapta rajta is jó, illik hozzá pedig nem tegnap volt 20 :) Igazi pasis illat, vizes illat kicsit fás kicsit fűszeres. Sokkal jobb mint a 1 million és ezt idősebb (nemcsak a 20-as) korosztály számára is jó lehet. Szerintem nem megosztó vagy csak bizonyos korosztálynak való, inkább személy- és stílusfüggő. Árban sokallom, egyébiránt teljesen korrekt hordható pasiparfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Carlito

2016. december 2.

Top 3 -ba benne van nálam nagyon kellemes nem túl édes kellő frissességgel !
Még szép hogy 5 csillag !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

Top 3 -ba benne van nálam nagyon kellemes nem túl édes kellő frissességgel !
Még szép hogy 5 csillag !

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Cinnamal
Színezékek: CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol