Paco Rabanne

Ár:   15 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Ár:   15 600 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2015

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: zöld mandarin, vízi jázmin, gyömbérvirág

Szívjegyek: vanília, só

Alapjegyek: ámbra, kasmírfa, szantálfa

Paco Rabanne Olympea parfüm 50 ml és testápoló 100 ml szett
Ár: 17000 , Eladó: loira
Állapot: teljesen új, díszdobozban fóliával. Csak kibontottam, nem használt egyik sem., Helyszín: BUDAPEST, fizetés: Budapesten személyes átvétel
Ár: 2700 Ft/10 ml vagy 1450 Ft/5 ml , Eladó: Parfuwoman
Állapot: Frissen fújva a sajátomból , Helyszín: Zala, fizetés: Személyesen vagy posta(nincs az árban )
Hajnike

2019. március 15.

Több mint 2 éve használom, nagyon kellemes, nőies és tartós illat. Nem megosztó, szerintem sok mindenkin jól áll, de nem nevezném tucatillatnak. Bár kinek mi az..

Hajnike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Vvn

2019. március 5.

Édes, erős benne a só... Csak télre tudom elképzelni...

Vvn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Édes, erős benne a só... Csak télre tudom elképzelni...

albertinablogg

2019. február 27.

Még hogy orientális-virágos! A nagy ló💩-t! Inkább friss-virágos. Nem tudom, hogy a jázmin-e az oka, de ez a parfüm, valami bűn rossz! Az alap illat, ámbra, kasmír és szantál nagyon jó harmóniában ott lebeg a jázminos, szűnni nem akaró frisses borzalom mögött. Szerencsére nem tartós, termékmintát kaptam belőle. A gyomrom felfordult tőle. Már a villamoson is éreztem egy-két idősebb nőn ezt a.... Nem egy szofisztikált, elegáns illat, max egy 15 éves lányon tudom elképzelni, aki még keveset élt, nincs kiforrott ízlése, és még nem képes az elegánsat megkülönböztetni a kommersztől. Pedig ez az illat egy olcsó, kommersz kölnire hasonlít.

albertinablogg
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

AnitaUrgyan

2019. február 15.

Ajándékba kaptam... Érdekes, finom, édeskés de nem fojtóan. Mások észreveszik rajtam, 4-5 óra után én viszont már egyáltalán nem. Nagyon sokat fújok, akkor sem. Nekem felejtős.

AnitaUrgyan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

Lilu003

2019. február 13.

A Halloween Shot-ra írta valaki, hogy nagyon hasonlít erre az illatra, így kíváncsi lettem miben egyezik ezzel a parfümmel. Ebbe az illatba nem szerettem bele, mint a Halloween Shot-ba, de el kell ismerni, hogy klasszul megalkotott parfüm. Nekem annyira nem egyértelmű, hogy sót érzek benne, de az biztos, hogy szuperül megalkotott édes-fűszeres egyveleg.

Lilu003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Ita

2019. január 11.

Sokáig kerültem, P.R. egyen bulizós bélyeget nyomtam rá. Hiba volt, tévedtem. Egy különleges, nőies, szexi illat ez! Abszolút nem unalmasan édes, fűszeresen, kicsit fásan, sósan. Lehet édes illatot így is csinálni kérem szépen. Nagyon intenzív, tartóssága, hatósugara kiemelkedő! Megérdemel 5 csillagot!

Ita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

hebokbia

2019. január 9.

Télies, kifinomult, tiszta, mégis dögös illat. Imádom, ahogy körbeleng. :)

hebokbia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Télies, kifinomult, tiszta, mégis dögös illat. Imádom, ahogy körbeleng. :)

fanncsix

2019. január 9.

Karácsonyra vettem meg, rég szerettem volna valami különlegesebb parfümöt, rettenetesen jó illta van,számomra ez az egyik igazi téli parfüm, nagyon kevés kell belőle, nem tolakodó és még nap végén is érzem az illatát a bőrömön.

fanncsix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

kovacsrekaa

2019. január 4.

Rossmannban talalkoztam ezzel a prafumme eloszor. Teszt papiron semmi kulonos, viszont boron varazslatos. Szamomra ez a nagybetus parfum, pedig en nagyon utalok parfumot hasznalni. Viszont az ara... 50ml 26 ezer ft. :(

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

LolitaLolly

2019. január 2.

Update: Ma volt alkalmam bőrön kipróbálni, mármint a sajátomon. Sajnos Mugler Alien lázban égtem, ezért ezt csak mellékesen jegyeztem meg, de az első utam mégis hozzá vezetett, mert érdekelt már nagyon, hogyan működik rajtam. Az az igazság, hogy semmi extra hatást nem váltott ki belőlem, nem pont olyan mint a papírra fújva, frissen elég szokványosnak találtam és most órák elteltével ahogy szagolgatom, valóban édes illata van inkább és érezni benne a vaníliát. Még mindig keresem az Igazit, a nagybetűst és úgy vélem, nem ő lesz az, nem hiszem, hogy megveszem, de ettől függetlenül nem pontozom le.:)

Nagyon máshogy működhet a szaglószervem, mint a legtöbbeknek, mert én a sót teljes mértékben kiérzem, sőt, szinte csak azt, továbbá számomra inkább férfiasabb, fűszeres illata van, mintsem édes/lágy vagy vaníliás. Igaz, eddig csak papírra fújtam, tehát nem reprezentatív a véleményem. Rettenetesen izgat ez az illat és már alig várom, hogy bőrön is kipróbáljam és írjak egy updatet, egyrészt mert van benne valami vonzó még papírra fújva is, annak ellenére hogy túl erős es intenzív az én ízlésemnek, valahogy mégsem hagy nyugodni, plusz a sós vonal nagyon tetszik. Attól félek, hogy túl erőszakos illat számomra, remélem hogy bőrön lágyul és odaleszek érte, mert jelenleg Lancome Hypnose és ő folytat képzeletbeli harcot a szívemért :D mindenestre megelőlegezek egy 4 csillagot neki.

LolitaLolly
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)