Paco Rabanne

Ár:   17 310 Ft, 24 610 Ft és 31 020 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   17 310 Ft, 24 610 Ft és 31 020 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2015

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: zöld mandarin, vízi jázmin, gyömbérvirág

Szívjegyek: vanília, só

Alapjegyek: ámbra, kasmírfa, szantálfa

Paco Rabanne Olympéa KERESEM!
Ár: 1 , Eladó: Peach01
Állapot: mindegy, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 1600/3000 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta vagy Foxpost előre utalással

Szeszi009

2021. november 13.

Van benne egy számomra zavaró összetevő , amit már másik Paco Rabanne női parfümben is éreztem ( Lady Millionban azt hiszem ) - szintetikussá, művé teszi az egész parfümöt számomra . Ez azért érdekes , mert a barátom PR férfi parfümjeit használja évek óta és ott sosem éreztem hasonló problémát.

Alapvetően jó illat lenne , de az áráért cserébe nem adja meg azt a kifinomult érzést ,extrát amit kellene. Árkategóriában ugyanott van mint Pl egy Lancome , amit túlzásnak érzek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 13.

Anett0721

2021. október 3.

Már akkor tudtam, hogy tetszeni fog, amikor olyanokat olvastam róla, hogy "tömény", "erős", és persze "nagyon édes".
Érdekes, mert nekem az üveg és az egész köré épített marketing nyári, szellős, légies illatot sejtet, ehhez képest egy totál őszi, tömény édes illatról van szó. Számomra (rajtam) semmi nyárias nincs benne, őszre viszont tökéletes. Nagyon tartós, finom, s bár nem úttörő, legalábbis nem a szó szoros értelmében, de nagyon addiktív és kellemes.
Évekkel ezelőtt megszagoltam és akkor annyira nem adott különleges élményt, hogy el is felejtettem, semmilyen kívánságlistámon nem szerepelt. Aztán valahogy szembejött és annyira kedvet kaptam hozzá a róla szóló vélemények alapján, hogy magamra fújtam és már teljesen elvarázsolt. A sót nem érzem ki, sőt, semmi mást sem, csak "fűszeres vanília, valamilyen kis virággal", mégis tökéletesen jólesik most.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 3.

Beya93

2021. szeptember 16.

Akartam egy igazi tömény édes illatot, mert eddig nem találtam meg az igazit. Eddig akármiről ezt olvastam csalódás volt. Az itteni vélemények alapján valamelyik nap megszimatoltam és hú! Annyira megtetszett egésznap a papírcsíkot szagolgattam teljesen megzavarodtam tőle. Egy jó darabig tömény édes, ahogy többen írták már tényleg az a fogfájdítós :D de mégis van benne valami sós, egyedi. Később nagyon finom szerényebb édes tiszta illattá változik. Másnap kb vettem is egy 50ml üveggel nagyon boldog voltam. Aztán 2 napig ez volt rajtam és kicsit megcsömörlöttem :D kísérleteznem kell még vele hogy milyen időbe, vagy hova fújjam mert ez tényleg tömény tud lenni. Viszont aki tényleg extra édes illatot keres annak ezt ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Nemtudoommm

2021. augusztus 26.

Minden erőmmel keresem a régi üveges verzióját, a mostani üveg inkább ilyen "buborékos" forma mintsem a régi egyenes üveg. Akinek lenne eladó örök hálám lenne érte 😀😇🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 26.

MEra

2021. július 24.

Ez a szerelemparfümöm:))) Szeretem,mint a Black Opiumot, de ezt jobban.
Édeskés,sokkal fűszeresebb,nem émelyítő,inkább szúrósabb, néha kosztümösebb,vagy sportos elegáns illat nekem, nem az az édes olcsó tini illat. Nagyon sokáig a bőrömön marad,olyan magad után húzós feltűnő szexi illat,kevés kell belőle, nem tudom szavakba önteni de egy teljesen más érzés mikor reggel ezzel az illattal indulok el. 10000 parfümből is felismerem,olyan különleges. Sajnos a többi változata viszont egyáltalán nem jött be mikor kijöttek és megszagoltam őket, és ebből a simából már alig találni, imádkozok nehogy eltűnjön :((

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 24.

Ez a szerelemparfümöm:))) Szeretem,mint a Black Opiumot, de ezt jobban.

sztike

2021. június 26.

Ő az Enyém. Akár tucatillat egyesek szerint, akár nem. Talán itt jön ki a so genannte "vidéki" élet szépsége: egy kisvárosban felnőve, a nyarakat falun töltve én nem találkoztam egy tucatillatnak titulált parfümmel sem, nekem mind újnak hatott. Ennek köszönhetően én a közvélemény sallangja nélkül dönthettem el, hogy tetszik-e egy illat vagy sem.
Azt már a Lancome LVEB kapcsán kifejtettem, hogy mennyire nem értek egyet a mainstream lenézésével, ez azóta sem változott. Nem hiszem, hogy csak azért, mert sokan egy bizonyos módon tesznek dolgokat, okvetlenül az ellenkezőjét kell tenni ahhoz, hogy egyéniség legyen valaki. Nem kell szembemenni mindennel és mindenkivel ahhoz, hogy egyediek, különlegesek legyünk, kicsit magas lónak érzem ezt a felfogást, holott ugyanarról van szó: a mainstream befolyásol, csak az ellenkező irányba. Egyszerűbb csak simán a saját utunkat járni, a saját ízlésünket és preferenciánkat választani, a nagyérdemű meg majd eldönti, tetszik-e neki vagy sem, de ez már ugye nem a mi problémánk, hanem az övék.
Én egy véletlen folytán kerültem kapcsolatba pár éve a Police Miss Beat illatával és szerelem volt az első találkozásra. Az itteni vélemények alapján jutottam el Paco Rabanne-hoz, mondván, az én kis szerelmem őt próbálja másolni. Nem hagyott nyugodni ez a gondolat, így elmentem a Douglasba, hogy kipróbálhassam az "eredetit". Ott és akkor elhatároztam, ha "nagy leszek", ő az enyém lesz. Nem gondolom egyébként, hogy koppra ugyanaz lenne a két illat, és ez kimondottan tetszik. Ettől csak még inkább az enyém, mert látom benne a "fejlődést". Az én fejlődésemet. Másodéves egyetemistaként vettem meg az első üveg Police-t, ami végigkísért utána az összes előadáson, OTDK-n, vizsgán, zh-n. Ő volt a kis költségvetésű alterego, aki tudja, hova akar eljutni, tudja, mi a cél. Készültem. Gyűjtögettem a pénzt. Az utolsó záróvizsgámról hazafelé jövet megvettem egy 50 ml-s üveget. Az avatásomon viseltem először. És büszke voltam. A kicsit kiforratlan, kicsit szeleburdi, kicsit vad, kicsit még csiszolatlan Miss Beatből letisztult, elegáns, minden harsány tolakodástól mentes, kifinomult Olympea lett. (Szeretném hinni, hogy mindez rám is igaz valamilyen szinten.) Ugyanaz és mégis más, de az enyém.
Szeretem ezt az illatot. Nem egyből lett az enyém, ahogy akartam, de azt hiszem, ettől csak még jobban tetszik.
Én nem érzem benne se a sót, se a gyömbérvirágot, se a mandarint. Magamat érzem benne, innentől pedig lehetne benne akármi is, akkor is kéne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 26.

lenochka

2021. június 5.

Édes, meleg, intenzív, nőies illat. Imádom! 😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 5.

Édes, meleg, intenzív, nőies illat. Imádom! 😍

KCsenge

2021. március 24.

Nem volt sok parfümöm még, de ez az abszolút kedvencem. Kb. 3 éve kaptam egy replikát belőle (amit csak utólag tudtam meg, hogy az), aminek nagggyon imádtam az illatát, de sajnos elfogyott. Idén pedig annyiszor mondogattam a páromnak, hogy nekem kell egy ilyen (eredeti) EDP, hogy 21-én meglepett a születésnapomon vele. Nagyon különleges illata van a számomra. Édes, de rajtam érződik a sóssága is. Magamon nagyon tartós és elég egy fújás is, különben nagyon tömény és erős lesz, így pedig inkább taszító, mint vonzó. Akármikor és akárhányszor meg tudnám szaglászni. Egyetlen negatívumának a kupakját mondanám. ami nem a legjobban illeszkedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 24.

Dyana91

2021. március 4.

Még karácsonyra kaptam ajándékba egy 30 ml kiszerelést. Egyszerűen imádom az édes illatát, eddigi kedvenc parfümöm. Csuklóm belső felébe szoktam fújni, nekem egész napon át tartós marad az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 4.

Agicaa

2021. január 7.

Tavaly vettem meg őt 30 ml-es kiszerelésben, aminek már a felét el is fújtam, amikor is most karácsony után egy Douglasben tett túra alkalmával hazajött velem egy csodás Olympea szett, amiben 50 ml-es parfüm és 10 ml-es utazó méretű parfüm is van. Akciós volt, ennyi pénzért nem hagyhattam ki...legalábbis ezzel nyugtattam le a minduntalan feltörő bűntudatomat (értsd: mindig egy rahedli pénzt elkölt az ember karácsony előtt, hát minek még ezt tetézni??:-))
Rajtam egyáltalán nem édes, inkább mindig a sós jegyek bontakoznak ki a bőrömön. Ezzel nincs is semmi gondom, mivel tele a polcom édes illatokkal, így legalább az Olympea kicsit ellensúlyozza az arányt. :-) Nagyon szépen megkomponált illat, nagyon összetett, nem lineáris és hétköznapokon éppúgy viselhető, mint alkalmakkor. Tartós, hozza a jól megszokott Paco Rabanne minőséget (Pure XS-em van még tőlük, az is bitang jól tart).
Most télen fantasztikusan jól alakít a bőrömön, de nyáron is szerettem, bár akkor picit hamarabb bőrközelivé vált (de még olyankor is 6-7 órát simán bírt). Mondhatjuk, hogy ő egy négyévszakos parfüm. Nem tudnék mást adni neki, mint a maximális öt csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 7.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.