Best of Beauty 2019

Paco Rabanne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2015

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: zöld mandarin, vízi jázmin, gyömbérvirág

Szívjegyek: vanília, só

Alapjegyek: ámbra, kasmírfa, szantálfa

18000.-Paco Rabanne Olympea Aqua EDT 50 ml
Ár: 18000 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: Új, bontatlan csomagolásban., Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, Posta előre utalással.
Ár: 15.500 , Eladó: lina
Állapot: 80/ kb 70, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Zuglóban, vagy foxposttal tudom küldeni.
Szucsdetti98

2019. július 13.

Imádom! Annyira illik hozzam, sokáig érződik a bőrömön. Egyik abszolút favoritom az aquaval együtt. ❤️ Sokan kérdeztek, mi ez a jó illat rajtam; azt hiszem örök favorit lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

emeseee6

2019. június 14.

Erről nem írtam még véleményt?? Mondjuk nem véletlen :D Annyira semmilyen az én orromnak...Kellemeske nem az,de semmi kiemelkedő ami megfogna...Nincs WOW élmény. 3 pont,az ilyenekre mindig annyit adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Juccimo

2019. június 9.

Az a bajom a parfümökkel (és a parfümvásárlással úgy általában), hogy nincs "orrom" hozzájuk: ritkán fog meg egy illat, és a boltban 2-3 illat megszaglászása után elfárad az orrom, és már mindet ugyanolyannak érzi. Azért általában télire sikerül mindig találnom valamit, de a tavaszi-nyári időszakban meg vagyok lőve parfüm fronton.
Ezért örültem, mikor anno tavaly tavasszal végre odajutottam, hogy kipróbáljam ezt, mert nagyon megtetszett a boltban, magamon is kellemes illata volt, és pont olyan parfümnek tűnt, amit a jobb időben tudnék használni. Mégis egy teljes évig tipródtam, hogy megvegyem-e, míg végül beadtam a derekamat. Addigra már teszteltem a kolléganőm jóvoltából az Intense változatot, ami bár tartósnak bizonyult rajtam, de az illata egyáltalán nem tetszett.
Sajnos csalódnom kellett: a korábbi tapasztalatommal ellentétben mindennapi használat során egy viszonylag unalmas, jellegtelen, biztonságos illatnak bizonyult, ami kicsit sem tartós - ha reggel befújom magam, már délelőtt elillan :((( De ami a legnagyobb gond, hogy valami van benne, ami irritálja a bőrömet, mert mióta használom, folyamatosan tele van a nyakam pattanásokkal - korábban ez csak néha fordult elő. :(
Kicsit sokba került ez a ráeszmélés.
Ezt a 30 millit elfújkálom, de már most nyitva tartom a szememet valami másra - pl. a Legend változatba most beleszerettem, remélem, abban nem csalódok, ha egyszer megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

Kicsit sokba került ez a ráeszmélés.

csutiancsi

2019. május 31.

A mai napig az egyik kedvenc illatom, hiába régi illat, de nem tudom megunni. Valahogy a szantálfa és a vanília annyira dominál rajtam, hogy eszméletlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Emma91

2019. május 16.

Ajándékba kaptam a páromtól 30ml kiszerelésben. Sajnos nem nyerte el a tetszésemet, de mivel a páromtól kaptam ezért nem adtam túl rajta. Használgatom néha napján, de számomra túl édes, nem hozzám való😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

EvaO93

2019. május 16.

2019. 05. 16.

Az eltelt idő alatt csere útján megszereztem, aztán egy idő után eladtam. Elég se veled, se nélküled kapcsolatnak tűnik a miénk.
Jelenleg azonban nagyon úgy fest, hogy a VELED opció érvényesül végérvényesen. Szinte egyik napról a másikra kívántam és akartam magamnak. Próbáltam is elcserélni a Black Opiumomat rá, de annyira türelmetlen voltam és hát az a fránya akció is közbejött... így végül már az enyém.
A gyűjteményemben szerintem ő a legtartósabb parfümöm. (A Midnight Rose mellett)
Amióta megvan, éjszakára is fújok belőle szigorúan egyetlen apró spriccet a mellkasomra. Gyengéden körülölel és vigyázza álmaimat.

Nem a világ legkülönlegesebb, legegyedibb illata ez. Viszont a saját maga nemében/ kategóriájában számomra dobogós.
A csillagokat 3-ról 5-re módosítom.

2016. 09. 24.
Hm-Hmmm, Érdekes-érdekes... Nos, a korabbi véleményemhez képest elbizonytalanodtam. A nyár folyamán használni még csak eszembe sem jutott, émelyegtem tőle és egyáltalán nem éreztem magam kellemesen tőle. Ahogy magamra fújtam, meg is bántam és szaladtam valahogy levakarni, ruhát váltottam és igyekeztem az orromból is kiűzni az illatát.
Az illat nem változott, bizonyára èn változtam. Arra is gondoltam, hogy majd ha bejön a hideg, biztos megint szeretni fogom, ám egyelőre nem ez látszik beigazolódni...

2016.02.25.:
Nekem konkrétan a tengert, a tengerparti nyaralásokat juttatja az eszembe ez a parfüm. A sót egészen szépen ki lehet érezni és arra emlékeztet, amikor a tenger sós vize rászáradt, megszáradt a bőrömön, annak az illatát idézi bennem. Ám teszi ezt valami különlegesen nőies módon. Szóval ha megérzem nem bikinis lányok naptejes sós illattal jutnak eszembe, hanem a nyaralás felszabadító élményét hozza el a lelkembe a mindennapokban (bár még nincs a tulajdonomban) :) A tartóssága az én bőrömön kiváló, egy apró fújásnyi vígan kibírta reggeltől estig. Az üvege is nagyon tetszik. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

2019. 05. 16.

A csillagokat 3-ról 5-re módosítom.

2016. 09. 24.

2016.02.25.:

Csucsi08

2019. május 13.

Tesztelésre kaptam egy 1,5 ml-es terméket. Nagyon erős, és intenzív illat. Édes, kissé már émelyítő. Nagyon-nagyon nem az én illatom, illetve szerintem nem az én korosztályomé. Túl soknak éreztem magamon, és nem tudtam azonosulni vele. Még máson is inkább csak egy komolyabb alkalomra tudnám elképzelni, mintsem hétköznapi illatként. Mindezeken felül nekem sajnos árfekvésben sem megfelelő.
Ettől függetlenül másnak lehet, hogy éppen telitalálat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Ettől függetlenül másnak lehet, hogy éppen telitalálat.

Vanylia

2019. május 11.

A kedvenc parfümöm. Sokáig halogattam, hogy megvegyem, de mikor láttam, hogy akciós az 50 ml-es kiszerelés nem tudtam ellenállni. Kevés is elég belőle, hogy fantasztikus illatom legyen egész nap. Főleg télen, tavasszal vagy különlegesebb alkalmakkor szeretem viselni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 11.

Majida

2019. április 24.

Érdekes édes illat kicsit pacsuli de nem túl tolakodó nyilván nem lesz a favoritom de nem rossz kis illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

Candy21

2019. április 18.

Kedvenc parfümöm nagyon finom virágos kicsit púderes illat. Nem émelyítő sztem nem tucat illat én még nem éreztem máson. Nálam egész nap tart ruhán több napig is érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)