KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paco Rabanne

Ár:   15 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Ár:   15 600 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2015

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: zöld mandarin, vízi jázmin, gyömbérvirág

Szívjegyek: vanília, só

Alapjegyek: ámbra, kasmírfa, szantálfa

Paco Rabanne Olympea parfüm 50 ml és testápoló 100 ml szett
Ár: 18000 , Eladó: loira
Állapot: teljesen új, díszdobozban fóliával. Csak kibontottam, nem használt egyik sem., Helyszín: BUDAPEST, fizetés: Budapesten személyes átvétel
Utánzat:Paco Rabanne Olympea
Ár: 1000 Ft+ posta vagy csere , Eladó: szawai
Állapot: 100 ml, próbált, Helyszín: Kiskunfélegyháza , fizetés: banki utalás után postán maradóra küldöm

Scent

2018. október 14.

Ezerszer ő, mint egyszer Chanel.

Scent
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 14.

Ezerszer ő, mint egyszer Chanel.

bulunsky

2018. október 4.

Emlékszem amikor pont nyáron kezdték el reklámozni, nem a meleg hanem inkább hidegebb évszakok illata.
viszont nem tetszik, olyan tömény kevert fullasztó illata van, keresem benne az illatot ami esetleg tetszhet, nekem túl zajos!

bulunsky
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 4.

Sharklady87

2018. szeptember 27.

Nekem ez az egyik kedvenc parfümöm. Tény, hogy nagyon erős az illata, de én pont az ilyeneket szeretem. Rajtam és a ruháimon olyan tartós, hogy napokig érezni. Megkapja az öt csillagot, de azért elmondom a nyilvánvalót, drága és nem állatkísérletmentes. Emiatt én már nem tudom újravenni, pedig két üveggel megettem már belőle. Ha valaki tud CF alternatívát mondani erre, azt nagyon megköszönném! :)

Sharklady87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Katinka90

2018. szeptember 26.

Kifújáskor borzadály , utálom , de ha megszelídült egy nagyon finom komfort illattá válik amit nagyon sokáig lehet élvezni, rendszeres használom ,de csak miután beköszöntött az ősz. Szóval épp itt az ideje hogy a polcomon az első helyét uralja. Igényes illat, kifinomultságot sugároz.

Katinka90
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

VickyV

2018. szeptember 26.

Rajtam szerencsére bagyon tartós, elég belőle egy-két fújás, és jó sokáig érezni! Találó ennek is a videóklipje, tényleg olyan kis istennős illat. Nagyon jól eltalálták, tucatillatnak legkevésbé sem mondhatóy.

VickyV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

maczkovivien

2018. szeptember 24.

Kellemes, friss és édes illat. Kedvelem az erősebb illatú parfümöket, így ez is nagy kedvencem lett. Annyi hátránya van, hogy a hasonló árkategóriájú parfümöknél kevésbé tartós.

maczkovivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

szveronika0924

2018. szeptember 12.

Első illatolásra szerelem volt. Már 2 éve csak ezt használom. :)

szveronika0924
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Első illatolásra szerelem volt. Már 2 éve csak ezt használom. :)

pirospipacsocska

2018. szeptember 9.

Nekem sajnos túlságosan erős,intenzîv illat.Persze,lehet,hogy csak az én bőrömön ilyen,de megfájdult tőle a fejem.Nekem az első szaglásra nagyon hasonlít a régi Impulse Incognito fújós spray-re.Sajnos nekem nem vált be!

pirospipacsocska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Kittens

2018. szeptember 5.

Nőies finom viszont nem való mindenkinek megosztó illat szerintem

Kittens
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Nőies finom viszont nem való mindenkinek megosztó illat szerintem

Andyca

2018. július 22.

Amikor megjelent, első szaglásra szerelem lett és muszáj voltam megvenni! Egy percig sem bántam.
Kevés az összetevője és mégis annyira gyönyörű illat.
Két évig ez volt a téli parfümöm, két üveggel is elhasználtam.
Egy barinőm is beleszeretett, sőt, ő már az Intense változatát vette másodszorra!
Rajtam tartóssága szuper.
Sajnos ma már szinte tucatillat, de ez érthető.

Andyca
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 22.

Kevés az összetevője és mégis annyira gyönyörű illat.
Két évig ez volt a téli parfümöm, két üveggel is elhasználtam.
Rajtam tartóssága szuper.
Sajnos ma már szinte tucatillat, de ez érthető.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)