KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paco Rabanne

Ár:   15 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Ár:   15 600 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2015

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: zöld mandarin, vízi jázmin, gyömbérvirág

Szívjegyek: vanília, só

Alapjegyek: ámbra, kasmírfa, szantálfa

Paco Rabanne Olympea EDP
Ár: 17000, de , Eladó: Barbyvp91
Állapot: 4-szer fújtam belőe kb., Helyszín: veszprém, fizetés: posta, személyes átvétel
KERESEM EREDETIT KEDVEZŐ ÁRON
Ár: 6000 , Eladó: bano.zsuzsanna
Állapot: kb 25ml, Helyszín: Szalkszentmárton , fizetés: előre utalás után ajánlott posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Sophia15151515

Korcsoport: < 18
2018. április 12.

Imádom illat,finom meleg,bújós és tartást ad annak ki viseli.

Sophia15151515
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 12.

Imádom illat,finom meleg,bújós és tartást ad annak ki viseli.

Colette221

2018. április 7.

Töröltem az előző véleményem, teljesen megváltozott. Tavaly már inkább csak tavasszal-nyáron használtam. Most télen egyáltalán nem nyúltam hozzá. 25 fokig simán viselhető még nyáron is, betartva a megfelelő mennyiséget. A nagy kánikulában nappal nem is használok mást, csak testpermetet. Tartós, finom illat, két fújás bőven elég. Eddig csak fújósom van belőle, de lehet beszerzem üveges kiszerelésben is.

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

mglilla

2018. március 30.

Régóta vágytam rá, néhány napja vettem 30mlt, nagyon tetszik, tartós, bárhová viselhető, a Lady M.-nal összehasonlíthatatlan.

Huhh, eltelt egy kis ido, s nagyon sokat hasznalom ezt az illatot, elkepesztoen jol mukodunk egyutt, szamtalan bokot kapok, mindig van egy uveggel a polcomon es azt hiszem lesz is!
Ennel a parfumnel erzem eloszor, hogy megtalaltam a nagy ot, sosem unom meg, nem valik egyhanguva, igazi szerelem!
100csillagot is megerdemel! <3 :)

mglilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

100csillagot is megerdemel! <3 :)

Amea

2018. március 26.

Wizezett Womanity Waniliával. Brutáltartós, émelyítő, levakarhatatlan.
Máson lehet fantasztikus, rajtam soha.

Amea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 26.

Wizezett Womanity Waniliával. Brutáltartós, émelyítő, levakarhatatlan.
Máson lehet fantasztikus, rajtam soha.

dorottya96

2018. március 26.

2017 tavasz: Hű ez az illat, annyira tökéletesen működik rajtam, hogy az már fáj (mondjuk inkább a pénztárcámnak). Imádom a só illatjegyét benne, igazi tavaszi/nyári finomság. Bár még hidegebb időkben is el tudom képzelni. Üde és fiatalos mégis szexi és nőies. Megvettem egy nagyobb változatát és nem bántam meg. Ő lett az új kedvenc illatom. És meg kell hogy védjem, ugyanis nem tucatillat. Rajtam legalábbis biztos, hogy nem-inkább különleges. Nagyon számít ennél az illatnál a bőr kémiája. Ha passzol, akkor nagyon extrán muzsikál és elég sok bókot lehet begyüjteni vele 5*

Update: Itt a hűvös ősz, ma valamilyen hirtelen felindulásból újból hozzá fordultam. Sajnos nem kellett volna. Nem működik ő hidegebb időben.. Túl tömény és a sokoldalúságát nem tudja kimutatni, csak valami édes kavalkád lesz belőle. Pedig szép illat, és picit sajnálom is..Néha-néha azért használtam volna hidegben is, mondjuk a hatalmas üveg alján kb 10 milim maradt, amit lehet tartogatnom kell a melegebb időkre.. Ettől függetlenül ugyan úgy rajongok érte

Update2: az egyetlen parfüm, amit újravettem. HIába vagyok oda a folytonos változásért, pláne parfümök terén-neki muszáj kísérnie (vagy éppen kísértenie) továbbra is. Hiába a kellemetlen emlékek amiket magával hordoz, (persze a szép emlékek mellett) még így is szükségem van erre az illatra. Pedig ilyen esetekben inkább az illattól is megválok-nem ám újraveszem.. Egyszerűen szerelmem ez az illat. És még pár negatívum sem tudja megtörni az összetartozásunkat.

2018 tavasz Update3: úton-útfélen ezt érzem az embereken. Éppen szüneteltetni akartam nyárig minimum ezt a parfümöt, de pechemre a barátom ezt az illatot szereti rajtam a legjobban, pedig annyi de annyi másik szép parfümöm van.. mindenesetre a hype ami ekörül van nem von le az illatból csak az agyamat birizgálja, hogy ez már too much.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

PinkAlien

2018. március 14.

Nagyon szeretem ezt az illatot.
Az üvege meg csodaszép, jól mutat a polcokon :)

PinkAlien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Nagyon szeretem ezt az illatot.
Az üvege meg csodaszép, jól mutat a polcokon :)

Misa

2018. március 9.

Az illata nyilván teljesen szubjektív kérdés, úgyhogy ezt nem is értékelném - én megvettem a parfümöt a minta használata után, úgyhogy nyilván nagyon szeretem az illatát. :) Ha valahogy mégis jellemezni kéne, akkor azt mondanám rá, hogy meleg és nagyon kellemes, valahogy nem fárad bele az orrom az illatába.
Ami már objektívebben is értékelhető, az a tartóssága. Nálam egész jól teljesít, 6 órát bír általában. Az üvege szép, bár a kupak záródása nem tökéletes. Ár/érték szempontból rendben van, leárazásokon nagyon jól járhatunk vele.

Misa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

hefs

2018. február 26.

Isteni illata van,finom,nőies és nagyon sokáig érezni lehet,így egy kis fújás is elég belőle.

hefs
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 26.

Andyca

2018. február 25.

Amikor megjelent, első szaglásra szerelem lett és muszáj voltam megvenni! Egy percig sem bántam.
Kevés az összetevője és mégis annyira gyönyörű illat.
Két évig ez volt a téli parfümöm, két üveggel is elhasználtam.
Egy barinőm is beleszeretett, sőt, ő már az Intense változatát vette másodszorra!
Rajtam tartóssága szuper.
Sajnos ma már szinte tucatillat, de ez érthető.

Andyca
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 25.

Kevés az összetevője és mégis annyira gyönyörű illat.
Két évig ez volt a téli parfümöm, két üveggel is elhasználtam.
Rajtam tartóssága szuper.
Sajnos ma már szinte tucatillat, de ez érthető.

edeena91

2018. február 25.

Ő az egyik kedvenc illatom, szuper tartós és imádom azt a felhőt ami körbevesz amikor használom. Pár fújás is elég belőle, nagyon kellemes illata van, számomra ő az egyik újravevős darab. :)

edeena91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Citronellol, Limonene, Linalool, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730
Tartósítószerek: BHT, Benzyl Alcohol