KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paco Rabanne

Ár:   15 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Ár:   15 600 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2015

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: zöld mandarin, vízi jázmin, gyömbérvirág

Szívjegyek: vanília, só

Alapjegyek: ámbra, kasmírfa, szantálfa

Paco Rabanne Olympea EDP
Ár: 17000, de , Eladó: Barbyvp91
Állapot: 4-szer fújtam belőe kb., Helyszín: veszprém, fizetés: posta, személyes átvétel
KERESEM EREDETIT KEDVEZŐ ÁRON
Ár: 6000 , Eladó: bano.zsuzsanna
Állapot: kb 25ml, Helyszín: Szalkszentmárton , fizetés: előre utalás után ajánlott posta

Mandulafej

2018. január 17.

A kedvenc illatom, imadom! Nagyon kellemes es tartos illata van. Nekem mar egy eve megvan es negyedeig van ugy hogy mindennap hasznalom, de eleg ket fujas es egesznao illatozom

Mandulafej
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

lukiteri

2018. január 16.

Én imádom! Az elöttem szólóval ellentétben én csak hidegben tudom elképzelni. Nagyon tartós bőrön is,ruhán is. Sokan dícsérik,ha ezt viselem. 5 csillag!

lukiteri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 16.

dorottya96

2018. január 16.

Tavasz: Hű ez az illat, annyira tökéletesen működik rajtam, hogy az már fáj (mondjuk inkább a pénztárcámnak). Imádom a só illatjegyét benne, igazi tavaszi/nyári finomság. Bár még hidegebb időkben is el tudom képzelni. Üde és fiatalos mégis szexi és nőies. Megvettem egy nagyobb változatát és nem bántam meg. Ő lett az új kedvenc illatom. És meg kell hogy védjem, ugyanis nem tucatillat. Rajtam legalábbis biztos, hogy nem-inkább különleges. Nagyon számít ennél az illatnál a bőr kémiája. Ha passzol, akkor nagyon extrán muzsikál és elég sok bókot lehet begyüjteni vele 5*

Update: Itt a hűvös ősz, ma valamilyen hirtelen felindulásból újból hozzá fordultam. Sajnos nem kellett volna. Nem működik ő hidegebb időben.. Túl tömény és a sokoldalúságát nem tudja kimutatni, csak valami édes kavalkád lesz belőle. Pedig szép illat, és picit sajnálom is..Néha-néha azért használtam volna hidegben is, mondjuk a hatalmas üveg alján kb 10 milim maradt, amit lehet tartogatnom kell a melegebb időkre.. Ettől függetlenül ugyan úgy rajongok érte

Update2: az egyetlen parfüm, amit újravettem. HIába vagyok oda a folytonos változásért, pláne parfümök terén-neki muszáj kísérnie (vagy éppen kísértenie) továbbra is. Hiába a kellemetlen emlékek amiket magával hordoz, (persze a szép emlékek mellett) még így is szükségem van erre az illatra. Pedig ilyen esetekben inkább az illattól is megválok-nem ám újraveszem.. Egyszerűen szerelmem ez az illat. És még pár negatívum sem tudja megtörni az összetartozásunkat.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

Kingus23

2018. január 8.

Rengetegszer szagolgattam már több Müllerben ,fújtam is magamra megfogott az illata.Karácsonyra meg is kaptam :) Azóta is nagy szerelem.

Kingus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

googles

2018. január 6.

Rövid leszek: nem.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 6.

Rövid leszek: nem.

Tinus96

2018. január 5.

Tényleg nagyon tartós, nem szokja meg az orrom,bármikor megcsap az illata még magamon is. Nem hátrány az sem, hogy rengeteg fiú ismerős is dícséri! :)

Tinus96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 5.

ReiraShiver

2018. január 1.

A kedvenc parfümöm. Tartós, nagyon jó az illata, imádom! :D Sokan nap végén is még megemlítették milyen jó illata van. :)

ReiraShiver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

CeCeDrake

2017. december 28.

Karácsonyra kaptam, de ma már új gazdája van. Kiakadtam, amikor elkezdtem fújkálni. Womanity és Alien jól összekutyulva vaníliás wunderbaum szaggal. Annyira "egyedi", annyira "különleges".

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

2017. december 26.

A kedvenc parfümöm! Kifújáskor rajtam először a sós, tengeri illatjegyek érződnek, utána viszont egyre édesebbé válik. Az én bőrömön extra tartós, a nap végén is érzem, a ruhákon pedig hetekig megmarad az illata. Szerintem nagyon különleges illat, nem az a tipikus virágos-gyümölcsös... Sok bókot is kaptam, hogy nagyon jó a parfümöm. :) Két év alatt használtam el 50 ml-t mert nagyon kevés is elég belőle és nem minden nap ezt használtam. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

anett8820

2017. december 21.

Imádom! Amikor keresgéltem a Müllerben édes illatok után az eladó mutatta ezt, egyből beleszerettem. Én amúgy mogyorót érzek benne :) vagy rajtam érződik úgy, de nagyon tetszik. Nyaralásra is ezt vittem, szóval kedves emlékek jutnak eszembe ha megszagizom.

anett8820
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Citronellol, Limonene, Linalool, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730
Tartósítószerek: BHT, Benzyl Alcohol