KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paco Rabanne

Ár:   15 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Ár:   15 600 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2015

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: zöld mandarin, vízi jázmin, gyömbérvirág

Szívjegyek: vanília, só

Alapjegyek: ámbra, kasmírfa, szantálfa

Paco Rabanne Olympea parfüm 50 ml és testápoló 100 ml szett
Ár: 18000 , Eladó: loira
Állapot: teljesen új, díszdobozban fóliával. Csak kibontottam, nem használt egyik sem., Helyszín: BUDAPEST, fizetés: Budapesten személyes átvétel
Ár: 17.000 , Eladó: lina
Állapot: 80 ml/ látható mennyiség, kb 70 ml, Helyszín: Budapest, XIV., fizetés: Személyes átvétel Budapesten / foxpost

LadyBianka

2018. július 10.

Páromtól kaptam, imádom <3 5*

LadyBianka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Páromtól kaptam, imádom <3 5*

Parfuwoman

2018. június 5.

Mikor először hallottam róla és kipróbáltam még nem nyerte el a tetszésemet. Az intense verzió rajtam szúrós,kellemetlen lesz,az Aquás pedig ragógumis. Mikor beleszagolok,a nyarat érzem : sót a bőrömön ,a homokot a lábamon ,a kókuszos illatú naptejet és a szalmakalapot a fejemen. Számomra most jött el az ő ideje. Nekem ő a nyári és főképp strand hangulatú parfümöm . 5*

Parfuwoman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 5.

maricunka

2018. június 2.

Nagyon-nagy kedvencem! Csodás illata van és már többször vásároltam. IMÁDOM. :)

maricunka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Nagyon-nagy kedvencem! Csodás illata van és már többször vásároltam. IMÁDOM. :)

mmartina97

2018. május 29.

Imádom! Olyan kellemes az illata,teljesen belé szerelmesedtem *-*

mmartina97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

Imádom! Olyan kellemes az illata,teljesen belé szerelmesedtem *-*

Emli70

2018. május 29.

Sikerült őt is beszerezni, csak mintát akartam először, nem találtam eladót, ezért úgy gondoltam, hogy olyan szép az üvege, hogy ő is megérdemli, hogy a gyűjteményembe kerüljön. De nem is bántam meg!
Édes, fincsi illat édes, fincsi lányoknak. Nyár, boldogság. Nekem egyáltalán nem nehéz illat, de valóban csak azoknak ajánlom, akik szeretnek ilyen rózsaszín felhőben úszni. Max 2-3 fújás, több szerintem nem kell. A környezetünket biztos hogy nem zavarja, második napja használom, sok ember fordul meg az irodában, senki nem fintorgott, viszont többen dicsérték a finom illatot. És nem azt kérdezték, hogy mi ez az édes illat, hanem hogy mi ez a finom illat?
(Az Ajmal Aurummal jártam úgy, nagyon hasonlít rá, de ő édesebb, viszont só szerintem nincs benne.)
Az Olympea nekem tetszik, meglep időnként, változik, néha friss fuvallat is érezhető.
Hétvégén a kis 'mennynek valómat" is meglepem egy mintával belőle, szerintem neki is fog tetszeni, sőt talán hozzá még inkább illik.

Emli70
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 29.

Caty88

2018. május 25.

Nagyon imádom. Többször újravásárolva!

Caty88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Nagyon imádom. Többször újravásárolva!

TheEvii00

2018. május 5.

Éreztétek már azt, hogy egy illat teljesen összeforr a viselőjével? Én életemben először ezzel a parfümmel. Valahol olvastam róla, felkeltette a figyelmemet már akkor. Ránéztem gyorsan Notinon - hú elég drága parfüm, de akkor gondoltam megszaglászom majd egy drogériában. Amikor betévedtem a Müllerbe eszembe is jutott, kerestem a polcokon és mikor ráfújtam a kezemre a parfümből szerelem volt első szaglásra. Sokáig sajnáltam rá a pénzt, csak álmodoztam róla. Amikor Müllerben jártam mindig fújtam egyet a csuklómra belőle, amikor is egyik nap eldöntöttem, hogy én ezt a parfümöt megveszem. Még csak pár napja használom, de életem parfümje. Én tipikusan az az ember vagyok, aki pár hét után megutálja az illatokat, ezért sosem tartok magamnál 2-3 parfümtől többet, lehetőleg azokból is a legkisebb kiszerelést veszem meg. Na de az Olympea... Valószínűnek tartom, hogy 100 mili után is ugyanúgy fújnám magamra, akárcsak az elsőnél. Szerelem ez a parfüm.

TheEvii00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 5.

simbenz

2018. április 30.

A legmegosztóbb parfümöm, hol gyűlölöm,hol nem tudok meglenni nélküle. A drogériában magamra fújva beleszerettem, nem hagyott nyugodni, csak ott motoszkált a fejemben, hogy vennem kéne ebből az illatból. Aztán megvettem egy nagy kiszerelést abban a csodaszép - engem oldalról egy szép nagy köves gyűrűre emlékeztető -üvegből. Amint megérkezett, mohón fújtam magamra napokig, majd hirtelen nem bírtam elviselni, fullasztónak találtam, és eladtam. Azért meghagytam magamnak belőle 5 ml-t vész esetére. A vész már egy alkalommal be is következett, akkor ismét imádtam pár napig. Jelenleg mellőzötten áll a szekrényemben a kis "minta". Még nem tudom, hányadán állunk. Parfüm-mániásként állandóan kísérletezem, így rengeteg illat bizonyult már egysíkúnak, unalmasnak, hozzám nem illőnek, vagy egyéb okból nem megfelelőnek. De ő... mivel hosszú ideje foglalkoztat, újra és újra tesztelésre ösztönöz, azt kell hogy mondjam, hogy kizárólag 5 csillagot érdemel. Nagyon egyedi, izgalmas illat, én a sót is érzem benne.

simbenz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

muszika

2018. április 30.

Édes, púderes, fokozatosan kibontakozó illat. Szuper, nagyon szeretem de a J Fenzi 1800 forintos (/100 ml) alternatívája ugyanilyen jó.

muszika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

Sophia15151515

2018. április 12.

Imádom illat,finom meleg,bújós és tartást ad annak ki viseli.

Sophia15151515
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

Imádom illat,finom meleg,bújós és tartást ad annak ki viseli.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)