Paco Rabanne

Ár:   17 310 Ft, 24 610 Ft és 31 020 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   17 310 Ft, 24 610 Ft és 31 020 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2015

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: zöld mandarin, vízi jázmin, gyömbérvirág

Szívjegyek: vanília, só

Alapjegyek: ámbra, kasmírfa, szantálfa

Ár: Cserélném őket egyben. , Eladó: vaggator
Állapot: Kép szerint, Helyszín: Vág , fizetés: Postával küldöm
Paco Rabanne Olympea edp üveges maradék
Ár: 9500 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: a képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Boráros tér), vagy posta

Yeticica

2020. november 29.

Bleh. Törökméz! Beleragad a fogad és ha nem vigyázol, bele is törik. Lint az én bicskam ebbe az illatba! 😉
Tagadhatatlanul erőteljes, édes, minőségi parfüm, csak hát az illata.... Na az RAJTAM büntetés. Sós, enyhén testszagu gyömbéres törökméz.
Természetesen nem tudtam lesikalni, és amilyen gyorsan jött, úgy is ment tőlem a drága. Mondjuk az üvege se egy matyó hímzés, én néha nem értem, hogy a sok sok lélegzetelállító üvegcse között fel-felbukkan egy ilyen Quazimodo ... hiába értem a koncepciót.
Ha full szemelyesre venném az értékelést, akkor ketteske lenne mert rajtam büdös. De tudom, hogy a kémia fantasstikus dolgokra képes, így igyekszem objektiven értékelni 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 29.

Soly77

2020. november 25.

Rengeteg parfümöm volt van lesz... mégis vannak olyan klasszikusok amik az idő során elkerültek... gondoltam megpróbálgatok egyet kettőt... ez volt az egyik... amivel már találkoztam mert rengeteg nőn érezni... fú nekem nagyon nem... van benne valami taszító sajnos... a 3 csillag csak a tartóssága miatt és azért mert viselhető csupán nekem/hozzám nem illik... próbálkozom tovább!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 25.

pirospipacsocska

2020. november 23.

Kellemes,édes,meleg ,vaníliás illat,nagy hatósugárral.És maximálisan tartós is.2 fújás bőven elég belőle,és egész nap lehet érezni az illatát.Több fújás már vegyi fegyvernek minősül.... Szerencsére nem az a tömény vattacukrosan ,fejfájdítóan édes kategória azért,de súrolja a határát,legalább is nálam...Egyébként nekem nagyon hasonlít az illata a régi Impulse Incognito dezodorra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 23.

Misa

2020. október 25.

Az illata nyilván teljesen szubjektív kérdés, úgyhogy ezt nem is értékelném - én megvettem a parfümöt a minta használata után, úgyhogy nyilván nagyon szeretem az illatát. :) Ha valahogy mégis jellemezni kéne, akkor azt mondanám rá, hogy meleg és nagyon kellemes, valahogy nem fárad bele az orrom az illatába.
Ami már objektívebben is értékelhető, az a tartóssága. Nálam egész jól teljesít, 6 órát bír általában. Az üvege szép, bár a kupak záródása nem tökéletes. Ár/érték szempontból rendben van, leárazásokon nagyon jól járhatunk vele.
Egy dolgot tennék csak hozzá: nagyon könnyű túladagolni ezt a parfümöt. Ha túl sokat használunk belőle, az illat erőszakossá, bántóvá válik, túl sok és túl tömény lesz. Az utóbbi egy-két évben már csak minimális mennyiségben szeretem, és csak hideg időben esik jól használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 25.

haszi79

2020. október 19.

Nagyon-nagyon édes vanília, amit a só viszont enyhít, és ez az a kettősség, ami tetszik benne. Számomra magamon csak hidegebb időben elviselhető, akár csak a Dior Addict.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

Szandi199696

2020. október 10.

Testápolóval együtt használom, tartós, és őszre/télre szerintem tökéletes lesz! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 10.

kepviselofank

2020. szeptember 28.

tudom, hogy alig egy hete írtam róla, de vissza kell jönnöm megadni az ötödik csillagot gyors. úgy tűnik, jót tett neki, hogy lehűlt a levegő, ugyanis ma kb. 10 órája fújtam be vele magam és még mindig megcsap néha az illata, lehet, hogy csak melegben nem volt az igazi. érdekes... :D

up: érdekes, mert mióta megvan, legszívesebben mindig őt fújnám magamra, pedig vannak azért parfümjeim, amik sokkal jobban tetszenek, de mégis tök jó viselni, nem sokallok tőle be hosszútávon. csak azért nem tudom megadni az 5 csillagot, mert a tartóssága rajtam csapnivaló. :(

párszor próbáltam már papírcsíkon, magamtól sosem vettem volna meg, de egy lány szerette volna elcserélni a la nuit tresoromra és mivel nekem annál jelenleg minden jobb, belementem. még barátkozom vele, rossznak semmiképp sem rossz, szokásos édes illat, éreztem már ilyet vagy nagyon hasonlót, de az mindenképp jót tesz neki, hogy enyhén sós. egyelőre 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

MissKenedy

2020. szeptember 22.

A Legend miatti befürdésemmel, gondoltam megpróbálom az anyaillatot, úgyis sokan mondták hogy tök más. Hála istennek igazuk van. Ami a Legendben "pálinkás cefre" hatást vált ki rajtam, talán a szilva, az ebből abszolút hiányzik, marad a sós/édes finomság, ami annyira különleges, imádom. Fura hogy tucat illatnak írják sokan, lehet nekem van mázlim, hogy a környezetemben nem használja senki, és érezni sem érzek hasonlót sehol. Szerintem nem hasonlít sok parfümre. Nekem inkább őszi illat, jobban tetszik hűvösebb időkben, de alapvetően szerintem bármikor hordható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

beachvibes

2020. szeptember 21.

Előre is elnézést kérek a kedvelőktől, de ez az a parfüm amivel ki lehetne kergetni a világból. Nekem egysíkú, nagyon szúrós, nagyon kellemetlen pézsmás szaga van, már messziről felismerem sajnos.. Azt az egy csillagot is a tartóssága miatt kapja mert levakarhatatlan, az tény. Egyszer próbáltam ki és soha többször, sok-sok kézmosással sem tudtam magamról leszedni, már majd megőrültem amikor 3 óra múlva is körbelengett. Csak azt nem értem hogy miért nem lehet inkább a finom illatokat ilyen tartóssá tenni... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

henicatt

2020. szeptember 18.

Szeretem ezt az illatot. Én nem tudom az illatjegyeket kielemezni, ellenben buli feelingem lesz tőle, szexy sminket, társaságot és zenét kíván! :)
Néha fújom munkahelyre is - de ilyenkor nincs meg az összhang.
Annyiszor próbáltam már felállítani a személyes parfüm ranglistámat, hogy mi az az 5 illat, amit életem végéig szeretnék magaménak tudni, és az Olympea mindíg közéjük keveredik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Néha fújom munkahelyre is - de ilyenkor nincs meg az összhang.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.