Paco Rabanne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2015

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: zöld mandarin, vízi jázmin, gyömbérvirág

Szívjegyek: vanília, só

Alapjegyek: ámbra, kasmírfa, szantálfa

Ár: 10.500 Ft. , Eladó: Scara
Állapot: Kép szerint / 30ml., Helyszín: Budapest XX. , fizetés: Személyes átvétel Bp. Xx. Posta/foxpost.
800.- Paco Rabanne Olympea + 2 minta
Ár: 800.- , Eladó: Iszike
Állapot: 5 ml/kb. 2 ml + 2ml, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/személyesen
dlrexqs

2020. január 7.

Számomra ez a nagybetűs ILLAT! A gimnáziumi éveimet juttatja eszembe, akkor kaptam ugyanis ajándékba. Ha csak megérzem valakin, máris rengeteg emlék jut eszembe: a könyvek felett görnyedések csokipapírok között, a hűvös, kabátba burkolózós reggelek, a nehéz napokat lezáró séták a buszmegállóig. Nagyon nőies, nagyon édes, nagyon Én. Rendkívül tartós, még zuhanyzás közben is éreztem a bőrömön.
(Habár már rég elfogyott, megtartottam az üvegét, csak hogy néha levehessem a polcról és megszaglászhassam. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 7.

blondiebunny

2020. január 6.

Nagyon-nagyon finom illat, egészen egyedi, és végtelenül nőies. Sajnos az én bőrömmel nem kompatibilis, mert max fél óráig érződött rajtam, szal érdemes előtte kipróbálni a parfümériákban, de ezért nem vonok le csillagot, mert amennyire hallottam, az emberek többségén tartós. Szép illat:))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Andy88

2019. december 29.

Nagyon finom illatú parfüm, és hihetetlenül tartós, intenzív. Én inkább alkalmakra és az őszi-téli időszakra ajánlanám, nyárra túl tömény lenne. Viszont ha óvatosan, mérsékelten használjuk, hétköznapokon is viselhető, de tartsuk szem előtt, hogy erős illata van.
Nem igazán tudom leírni, hogy melyik illatösszetevő dominál benne, de a sós vaníliát egyértelműen érzem még jó pár órával kifújás után is. Meg is dicsérték a kolléganőim.
Szívesen ajánlom bárkinek, aki kedveli az erősebb, édeskésebb-fűszeresebb, de még nem fullasztó illatokat.
Bár nem egészen az én illatom, de megérdemli az 5*-ot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Bár nem egészen az én illatom, de megérdemli az 5*-ot. :)

Marcipancica

2019. december 26.

A legtartósabb parfum amit valaha használtam. Hogy tetszik-e az tényleg ízlés kérdése, de az biztos, hogy nem halványul a nap során. Nekem az egyik kedvencem, nőies, átható, különleges. Újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 26.

account001

2019. december 26.

Imadom ezt az illatot, ha mértékkel van használva egyáltalán nem tolakodó, kellemetlen!
Párom is kedveli, pedig alapból nem parfüm párti. :) A tartóssága 5*, néha fürdés után is érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 26.

onecrimsonnight

2019. december 26.

Ha a hűvősebb idők jönnek, akkor veszem elő az Olympea-t és akkor ő a mindennapi viseletem. Elegánsan szexi, nőies, odasimulós, édeskés illat. Két fújás nyakra és egész nap velem tart, de úgy, hogy még este is érzik akik a közelembe jönnek ('hmm de finom illatod van').
Nagyon illik hozzám ő és a szerelem kölcsönös, mert akár irodába, akár randira is fújhatom, nem disszonáns egyik alkalomhoz sem.
Férfiak imádják, sok dicséretet kapok, valaki konkrétan a barátnőjének is megvette, remélve hogy ugyanolyan finom illata lesz mint rajtam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 26.

eddiethestray

2019. december 2.

Végre hosszú évek után megtaláltam AZ illatot! Korábban volt egy körülbelül 5 éven át újravásárlós méregdrága parfümöm, de a fiatal felnőttkort elhagyva az érdeklődésem is megcsappant iránta. Utána évekig csak tengtem lengtem a közhelyesebbnél közhelyesebb illatok között, míg végül megtaláltam Őt! Nem hiába ajnározzák ennyire, nagyon egyedi illatú, nem tömegcucc, egész nap fent marad. Mindemellett nagyon dögös és nőies illatú! Megtartom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

MonaMakeup

2019. november 26.

Egyedi illata egyből felismerhető,ha valaki ezzel van befújva! Én szerettem használni, sajnos már elfogyott. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 26.

ALettah

2019. november 25.

Végre beadtam a derekam és kipróbáltam én is :) Milliószor láttam már parfümboltokban, de mindig volt fontosabb, és egyszerre maximum 2 illatot szoktam kipróbálni, hogy tényleg át tudjam élni őket.
A kifújás pillanatában agyoncsapott a felismerés, hogy hát ő az! Ez szaglik minden repülőtéri duty-freeben, ahol az összes arra járó lány ezt a tesztert fújja magára kegyeten adagokban. De szinte bárhol fellelhető, vagy az eredeti, vagy a számtalan klónja közül valamelyik. Ez egy kicsit le is törte a lelkesedésem.
Szerintem ez a túltolt édesség, a vanília és a só együtt egy határozottan érdekes kombináció, őszintén szólva nem értem, hogy mitől lett ekkora tömegkedvenc, mert nem mindenkihez illik. A tartóssága a lerobbanthatatlan kategória, még másnap is éreztem egyetlen fújást a csuklómon.
A másik revelációm pedig: nekem már van egy hasonló jellegű illatom, éspedig az Oriflame Amber Elixir Crystalja. Persze tartósságban nem hasonlítható az Olympéához, de a hangulata ugyanaz: só, vanília, édesség.
Nem tudom igazából, hogy hányadán állok vele, szépnek tartom, de valahogy mégsem tudom elviselni magamon. Viszont kíváncsivá tett, a flankereit is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Ginever

2019. november 22.

Engem elképeszt, mennyien ajnározzák ájuldozva... Az alapillat engem a '80-as évek impulse dezodorainak késő éjszakai utóillatára emlékeztet (mondjuk, akkoriban szerettem ezeket). Az az érdekes, hogy ha ez van rajtam, mindenki dicséri az illatot, ezért használom, végtére is nekem sem kellemetlen, de valahogy én mégsem érzem falrengetőnek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 22.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)