Best of Beauty 2019

Paco Rabanne

Ár:   11 890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 23.

Ár:   11 890 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2016

Illatcsalád: citrusos-vizes

Fej: bergamot, vizes jegyek, keserűnarancs

Szív: gyömbérvirág

Alap: vanília, só, kasmírfa, ámbra

1500ft Mintácskák
Ár: 1500ft+pk. , Eladó: KittiASzuperpocok
Állapot: Kép szerint, Helyszín: Szigetcsép, fizetés: --
Ár: 1500 ft postaval , Eladó: Lina6
Állapot: 5/2.5-3 ml, Helyszín: Salgotarjan, fizetés: Banki utalással
Jelizz

2019. január 23.

Ez a legdragabb es a legfantasztikusabb luxus illat amit valaha kaptam! Olyan feltuno hatarozott noies illat , amikor elmentem szorakozni az egesz helyiseg tele volt az illatommal :D sajnos csak 30 ml es nem olcso de ujra fogom venni! O lesz az en alkalmi parfumom, barhova jo, es napokig a ruhan marad .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Plenda

2018. december 16.

Nekem nagyon tetszik! Édeskés, de mégsem az az émelyítő illat. Só különlegessèget hoz bele. Rajtam tartós, egésznapos az illat. Ha ruhára megy, napokig érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

Evee88

2018. október 14.

Ugy látszik a mai új illataim tesztelései nem annyira pozitívak. :(

Hasonló az anyaillathoz, viszont olyan mintha bekevertek volna mellé egy kis womanityt/ami az egyik legrosszabb illat amivel találkoztam/.
Kifújáskor finom, teltebb.. fel is csillant a szemem, hogy átveszi a sima helyét, de pár perc után már jött is a "womanity szele" :(
Tartós/ezért 2*), de nem csak fejfájdító, de nekem még a gyomromat is felfordította :(

Ahogy telik az idő egyre bántóbb..hamarosan le fogom mosni, bár szerintem nem sok szerencsével, mert olyan tartós, mint a többi olympea :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Ugy látszik a mai új illataim tesztelései nem annyira pozitívak. :(

k001

2018. szeptember 9.

Több parfümminta kipróbálása utána esett rá a választásom, illetve ő volt az egyetlen, aki megfogott, a többi illat, amit megszaglásztam, mind olyan tucatillatnak tűnt (kivéve az Alien és társai, de ők már nekem tűntek túl soknak :) egyelőre... Nekem idáig ő a PARFÜM, még azóta se találtam jobbat. Amikor érzem az illatát magamon,az jut eszembe, hogy ezért már megérte élni :) Mintha egy másik dimenzióban sétálnék a homoskos tengerparton, a nap süt, de nem éget, a szél a sós levegő illatát fújja felém, és nem is létezik más. Amerre csak megyek, mindenhol megdicsérik, hogy milyen jó illatom van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

nyuszo

2018. július 2.

Teljesen véletlenszerűen fújtam magamra, és már az első percben megfogott....fantasztikusan működik a bőrön, valami csodás a leszáradása! Puha, édesen-sós....itt megvan a sellő / a görög istennő, a perzselő nap, a forró homok, a hűs habok, a rózsaszín kagylóhéj..... finom, visszafogott, nőies illat szigorúan kánikularuhához!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 2.

waylinn

2018. június 21.

Nagyon nőies, kacér illata van. A kis papírszeletkén, amin kipróbáltam még 3 napig érződött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 21.

barbusus93

2018. május 16.

Régóta szemezgettem az Olympeaval, ezek az édes, tömény illatok közel állnak hozzám, aztán jöttek a glamour napok és akkor meg is vettem az Aqua változatot. Tökéletes illat tavaszra. Nekem nagyon bejött, a munkahelyemen is megdicsérték. Nem fogom azt mondani, hogy megtaláltam életem parfümjét de összességében jó kis parfüm egy szezonra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Verona5

2018. május 1.

Ez sem lesz az illatom, bár sokkal jobb mint az eredeti Olympea, könnyedebb, asszem a keserű narancs virág illata jön be a citrusos jegyekkel keveredve, de ez nekem még így is túlontúl tömény. Nem tudnám viselni, csak megszaglásztam a mintámból. Hasonlít a JEAN PAUL GAULTIER CLASSIQUE ESSENCE EDP-re, az is feltűnő és tartós, de azt tudom alkalmanként hordani, míg ezt az illatot meghagyom a tiniknek, hadd díszelegjen rajtuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 1.

mglilla

2018. március 30.

Az anyaillat hihetetlenul jol mukodik rajtam, az esetek 80%-ban csakis azt viselem,
nehany honapja kaptam ajandekba az Aqua valtozatot, tetszik, de leginkabb a fullaszto, nyari melegben tudom elkepzelni, nem pontozom alul, mert finom, csak mas homersekletben tud igazan kibontakozni. :)

Azt meg megjegyeznem, hogy az Intense-nel sokkal tutibb ez a valtozat, abban van valami ,ami az en boromon nem mukodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

stylo

2018. február 22.

Anyaillat....ezen jót röhögtem.
Én csak most találkoztam ezzel az illattal. Mintát kaptam a douglasban. Elsőre azt hittem, hogy le kell mosnom, mert annyira melékeztet a szagosradírra. Kifejezetten undorítónak tartom az első órában. Később már egész elviselhető, órák múlva pedig szinte kellemes. Elfújkálom, mert egész jó, de csak ha indulás előtt ráfújom a ruhámra és amíg készülődök elillan ez a fura szag. Amúgy nincs benne semmi flikk-flakk, egy kellemes édes meleg illat, amiben érződik azért, hogy nem a drogéria legalsó polcáról választottam árleszállítás idején. Tetszik az eredeti üveg is. Tiszta retró. Bár nekem soha nem lesz. Ez is tény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

Anyaillat....ezen jót röhögtem.

Antioxidánsok: BHT