Paco Rabanne

Ár:   11 890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 23.

Ár:   11 890 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2016

Illatcsalád: citrusos-vizes

Fej: bergamot, vizes jegyek, keserűnarancs

Szív: gyömbérvirág

Alap: vanília, só, kasmírfa, ámbra

Ár: 1200/2200 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta, Foxpost
Ár: 13000 , Eladó: KVanda
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges
nicolette88

2020. január 23.

Ez az illat nagyon különleges. Hasonlít a sima Olympeá-hoz, viszont van benne egy csavar. Mindkét illat tetszik, de első nekifutásra az Aqua-ba szerettünk bele a párommal. A tartóssága is nagyon jó, sokkal de sokkal jobb, mint pl. a Lady Million-é. Érdemes akciókat figyelni és úgy beszerezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 23.

Babooca

2019. szeptember 27.

Nem értem a rajongást, ami ezeket az Olympéákat övezi... Mintában megvan a kezdetektől fogva az eredeti és ez az Aqua verzió is. Nekem túl egysíkú, nem nyújt semmi izgalmat. Bár jobb, mint a sima változat. Ahogy kezd leszáradni felerősödik és a bőrömmel egy olyan egyveleget alkot, amivel nem tudok megbarátkozni. Sokfajta, nehéz parfümöm van, szóval eléggé edzett vagyok (Dior Addict, TM Alien, TF Black Orchid), de ez egyszerűen kifog rajtam és fejfájást okoz. Próbálkoztam vele az évek során, de nem tudom megszeretni. A Bvlgari Aqua Divina szerintem egy sokkal jobb sós-tengervizes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

wildrose

2019. szeptember 27.

Lineárisan sós-vaníliás illat, ehhez kifújáskor vizes akkordok, aztán frissítő gyömbér és kesernyés narancsvirág, leszáradáskor pedig lágy, kicsit keleties, ámbrás-kasmíros jegyek társulnak. Könnyed, de karakteres illat, a sós-édes ambivalencia nagyon különlegessé teszi. Rajtam nagyon intenzív és nagyon tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Anthaval

2019. július 16.

Nem tudom, hányadán állok vele. Szülinapomra kértem a páromtól, de csak azért, mert amúgy már mindenem megvan, viszont emlékeztem arra, hogy egy pár éve mennyire szerettem volna ezt a parfümöt - és már amúgy is kifogyóban van a másik nyári parfümöm, szóval miért ne? Ez a nyár pedig elég sűrű, így szerettem volna egy illatot, amiről majd egy pár év múlva beugranak az emlékek. Amikor párom hazahozta, akkor egyből neki is estem a csomagnak, kibontottam és magamra fújtam. Nem, nem erre az illatra emlékeztem... Ami a csuklómon volt, az egy nagyon sós illat, ami egy pár óra múlva fullasztott. Viszont a páromnak nagyon tetszett és azt az egy fújást még a másik szobában is érezte. Szóval úgy döntöttem, hogy megbarátkozom vele.
Számomra ez egy cseppet sem különleges illat, sőt, az az elképesztő sósság, ami azért szerintem egy karaktert adott neki, már eltűnt... Vagyis én már nem érzem. Egy kellemes nyári, biztonságos illat. Amiért a párom odavan. A tartóssága és a hatósugara viszont elképesztő, így a négy csillagot biztos megérdemli - de aki egyedi, karakteres illatot szeretne, az szerintem inkább keressen mást. Egyelőre azon a véleményen vagyok, hogy számomra nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Jelizz

2019. január 23.

Ez a legdragabb es a legfantasztikusabb luxus illat amit valaha kaptam! Olyan feltuno hatarozott noies illat , amikor elmentem szorakozni az egesz helyiseg tele volt az illatommal :D sajnos csak 30 ml es nem olcso de ujra fogom venni! O lesz az en alkalmi parfumom, barhova jo, es napokig a ruhan marad .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Plenda

2018. december 16.

Nekem nagyon tetszik! Édeskés, de mégsem az az émelyítő illat. Só különlegessèget hoz bele. Rajtam tartós, egésznapos az illat. Ha ruhára megy, napokig érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

Evee88

2018. október 14.

Ugy látszik a mai új illataim tesztelései nem annyira pozitívak. :(

Hasonló az anyaillathoz, viszont olyan mintha bekevertek volna mellé egy kis womanityt/ami az egyik legrosszabb illat amivel találkoztam/.
Kifújáskor finom, teltebb.. fel is csillant a szemem, hogy átveszi a sima helyét, de pár perc után már jött is a "womanity szele" :(
Tartós/ezért 2*), de nem csak fejfájdító, de nekem még a gyomromat is felfordította :(

Ahogy telik az idő egyre bántóbb..hamarosan le fogom mosni, bár szerintem nem sok szerencsével, mert olyan tartós, mint a többi olympea :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Ugy látszik a mai új illataim tesztelései nem annyira pozitívak. :(

k001

2018. szeptember 9.

Több parfümminta kipróbálása utána esett rá a választásom, illetve ő volt az egyetlen, aki megfogott, a többi illat, amit megszaglásztam, mind olyan tucatillatnak tűnt (kivéve az Alien és társai, de ők már nekem tűntek túl soknak :) egyelőre... Nekem idáig ő a PARFÜM, még azóta se találtam jobbat. Amikor érzem az illatát magamon,az jut eszembe, hogy ezért már megérte élni :) Mintha egy másik dimenzióban sétálnék a homoskos tengerparton, a nap süt, de nem éget, a szél a sós levegő illatát fújja felém, és nem is létezik más. Amerre csak megyek, mindenhol megdicsérik, hogy milyen jó illatom van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

nyuszo

2018. július 2.

Teljesen véletlenszerűen fújtam magamra, és már az első percben megfogott....fantasztikusan működik a bőrön, valami csodás a leszáradása! Puha, édesen-sós....itt megvan a sellő / a görög istennő, a perzselő nap, a forró homok, a hűs habok, a rózsaszín kagylóhéj..... finom, visszafogott, nőies illat szigorúan kánikularuhához!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 2.

waylinn

2018. június 21.

Nagyon nőies, kacér illata van. A kis papírszeletkén, amin kipróbáltam még 3 napig érződött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 21.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)