Paco Rabanne

Ár:   11 890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 23.

Ár:   11 890 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2016

Illatcsalád: citrusos-vizes

Fej: bergamot, vizes jegyek, keserűnarancs

Szív: gyömbérvirág

Alap: vanília, só, kasmírfa, ámbra

Ár: 1700ft + pkg 5ml , Eladó: 0808
Állapot: frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, postán maradó
Fújós! Paco Rabanne Olympea Aqua
Ár: 1600ft/5ml 3000ft/10ml , Eladó: Kyttana88
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Baja, fizetés: Fizetés után posta

vadvirag919

2020. december 29.
Ezt az Olympea Aqua EDT.t már sajnos nem gyártják. Még itt-ott lehet kapni, így karácsonyra nekem is lapult egy a fa alatt - a batch kód szerint 2016.os gyártmány. A színe sajnos már nem az igazi, az illaton ez még nem érződik hála az égnek.... Sajnálom, mert ez a kedvenc flankerem, az Aqua EDP Legére sokkal nehezebb illat (több virág brrrrr!), a közelében sincs ennek. Ez egy könnyű nyári kis vizes-sós-kasmíros-ámbra. Pont annyi virággal, amit én még el tudok viselni. Nagyon csalódott és rettentően dühös vagyok, hogy az összes közül a legjobbat szüntették meg, a többi virágosabb meg vígan éli világát.

2016. május 1.
Megvallom töredelmesen hatottak a reklámok... Annyi helyen láttam az Olympeat, annyira tetszett az üvege, hogy amikor új parfüm beszerzésre mentem megszaglásztam. Az nem jött be, de az Aqua igen. Előtte nagyrészt a Light bluet használtam, és én az ilyen könnyű citrusos-vizes illatokat szeretem, ez pedig kicsit édeskésebb, szóval szerelem volt első szaglásra. Ráadásul a vásárlás is egy élmény volt, ugyanis először beraktam a kosárba a Dolce-t, végigszagoltam a fél üzletet, hátha mégis lesz valami olcsóbb, közben vásároltunk mást is, majd csak visszasomfordáltam az Olympeakhoz... Meg fél órát hasonlítgattam, h melyik legyen... És 2,5 szerencsétlenkedés után kiválasztottam ezt. :D Ezt látta az eladó lány is, kérdezte, h biztos ezt akarom, mert a másik van szettben akciósan. Mondtam, h igen. És pár perc múlva hozott egy ajándék travel size-t hozzá. Cuki kis tasakos, 10 ml-s. Még sosem kaptam semmi ilyesmit és annyira jól esett. Pláne, hogy névnapra kaptam a parfümöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

2016. május 1.

mkdorina

2020. szeptember 5.

A legnagyobb kánikulában mutatkozik meg a legfinomabban! Érdekes, hogy édes de mégsem émelygős. Igazi nyári, napozós, nyaralós hangulata van. Nagyon tartós és különleges illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Kuroshio

2020. július 2.

Ajándékba kaptam a páromtól. A reptéren vette, saját választása volt, ami férfi létére bátor cselekedet. Mikor kibontottam, kicsit megrémültem, első szaglásra nem is voltam elájulva tőle, de aztán valamiért mindig érezni akartam az illatát. Nem hazudok, ha ez van rajtam, MINDENKI el van ájulva, hogy milyen isteni illatom van, férfiak, nők. Megszerettem nagyon, spórolok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 2.

Fruzsi1994

2020. július 1.

A legtartósabb és legkedvencebb parfümöm. Alkalmakra csak ezt használom, zuhanyzás után is érezni még az illatát. Nyereményjátékon nyertem egyszer ezt a parfümöt, így volt alkalmam kipróbálni. Ha elfogy tuti veszek még, de addig is őrzöm minden cseppjét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

nicolette88

2020. január 23.

Ez az illat nagyon különleges. Hasonlít a sima Olympeá-hoz, viszont van benne egy csavar. Mindkét illat tetszik, de első nekifutásra az Aqua-ba szerettünk bele a párommal. A tartóssága is nagyon jó, sokkal de sokkal jobb, mint pl. a Lady Million-é. Érdemes akciókat figyelni és úgy beszerezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 23.

Babooca

2019. szeptember 27.

Nem értem a rajongást, ami ezeket az Olympéákat övezi... Mintában megvan a kezdetektől fogva az eredeti és ez az Aqua verzió is. Nekem túl egysíkú, nem nyújt semmi izgalmat. Bár jobb, mint a sima változat. Ahogy kezd leszáradni felerősödik és a bőrömmel egy olyan egyveleget alkot, amivel nem tudok megbarátkozni. Sokfajta, nehéz parfümöm van, szóval eléggé edzett vagyok (Dior Addict, TM Alien, TF Black Orchid), de ez egyszerűen kifog rajtam és fejfájást okoz. Próbálkoztam vele az évek során, de nem tudom megszeretni. A Bvlgari Aqua Divina szerintem egy sokkal jobb sós-tengervizes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

wildrose

2019. szeptember 27.

Lineárisan sós-vaníliás illat, ehhez kifújáskor vizes akkordok, aztán frissítő gyömbér és kesernyés narancsvirág, leszáradáskor pedig lágy, kicsit keleties, ámbrás-kasmíros jegyek társulnak. Könnyed, de karakteres illat, a sós-édes ambivalencia nagyon különlegessé teszi. Rajtam nagyon intenzív és nagyon tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Anthaval

2019. július 16.

Nem tudom, hányadán állok vele. Szülinapomra kértem a páromtól, de csak azért, mert amúgy már mindenem megvan, viszont emlékeztem arra, hogy egy pár éve mennyire szerettem volna ezt a parfümöt - és már amúgy is kifogyóban van a másik nyári parfümöm, szóval miért ne? Ez a nyár pedig elég sűrű, így szerettem volna egy illatot, amiről majd egy pár év múlva beugranak az emlékek. Amikor párom hazahozta, akkor egyből neki is estem a csomagnak, kibontottam és magamra fújtam. Nem, nem erre az illatra emlékeztem... Ami a csuklómon volt, az egy nagyon sós illat, ami egy pár óra múlva fullasztott. Viszont a páromnak nagyon tetszett és azt az egy fújást még a másik szobában is érezte. Szóval úgy döntöttem, hogy megbarátkozom vele.
Számomra ez egy cseppet sem különleges illat, sőt, az az elképesztő sósság, ami azért szerintem egy karaktert adott neki, már eltűnt... Vagyis én már nem érzem. Egy kellemes nyári, biztonságos illat. Amiért a párom odavan. A tartóssága és a hatósugara viszont elképesztő, így a négy csillagot biztos megérdemli - de aki egyedi, karakteres illatot szeretne, az szerintem inkább keressen mást. Egyelőre azon a véleményen vagyok, hogy számomra nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Jelizz

2019. január 23.

Ez a legdragabb es a legfantasztikusabb luxus illat amit valaha kaptam! Olyan feltuno hatarozott noies illat , amikor elmentem szorakozni az egesz helyiseg tele volt az illatommal :D sajnos csak 30 ml es nem olcso de ujra fogom venni! O lesz az en alkalmi parfumom, barhova jo, es napokig a ruhan marad .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Plenda

2018. december 16.

Nekem nagyon tetszik! Édeskés, de mégsem az az émelyítő illat. Só különlegessèget hoz bele. Rajtam tartós, egésznapos az illat. Ha ruhára megy, napokig érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.