Paco Rabanne

Ár:   17 490 Ft, 24 490 Ft és 31 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. augusztus 31.

Ár:   17 490 Ft, 24 490 Ft és 31 490 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2016

Összetevők: tengeri só, vanília, ámbra

Ár: 16500 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 80 ml bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi
Minták - Paco Rabanne Olympéa Intense
Ár: 1.000 Ft + postaköltség , Eladó: Verona5
Állapot: próbált, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra, vagy személyesen
Alida8

2019. május 9.

hááááááátt, a Lady Million a mindenem. Karácsonyra kaptam egy 30ml kiadást az új illatból. Nagyon izgatott voltam, de őszintén szólva, ennél többet vártam. Nekem valahogy ez az illat kevés az elődeihez képest. Mintha csak azért dobták volna piacra, hogy legyen egy új illat. Nem rossz, de többre számítottam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

nikolett

2019. március 23.

Lerobbanthatatlan, tartos. Nagyon szeretem, annyira jellegzetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Lerobbanthatatlan, tartos. Nagyon szeretem, annyira jellegzetes.

Marsela

2019. március 5.

Szeretem a Paco Rabanne termékeket, ez volt az első női parfüm amit megvettem, elsőre is nagyon tetszett, aztán minden alkalommal ha olyan helyen jártam, kipróbáltam. Éééééés szerelmes lettem, meg kellett vennem. Nem bántam meg! Tartós, nőies, elegáns. Szuper! Nálam mindig toplistás lesz azt hiszem.
A másik nagy kedvencem ami kicsit hasonlít is rá, az a PureXS.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

A másik nagy kedvencem ami kicsit hasonlít is rá, az a PureXS.

dorottya96

2018. november 18.

A sima verzióját használtam egy nyáron keresztül és eddig nem is nyúltam az intense felé, persze tetszett ez is. Aztán ahogy külföldre költöztem úton-útfélen MINDENHOL ezt lehet érezni. A metro Olympea Intense és Alien bűvkörében suhan minden egyes nap. Hihetetlen nagy népszerűségnek örvend ez a két illat. Persze jók is, de már elég unalmas ez a kettős. Persze ez nem von le az értékükből. Imádom a sós illatjegyű parfümöket, így ezt is kedvelem-akármennyire is édes. Karakteres és inkább alkalmi illat, ahhoz képest rengeteg tini fújkállja magára reggeli mellé-legalábbis itt. Ha elfogy a sima Olympeám valószínű ezt fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Kremcica

2018. november 10.

Update 2:
Hidegebb időben szuperül teljesít. Beburkózós és tartós, megosztó de mégis számomra olyan mint egy meleg takaró.

Update:
Sikerült hozzájutni előbb egy mintához utána üveges maradékhoz. Most nyáron a melegben vegyi fegyverként is bevethető lenne olyan erős... Valamelyik nap az eső miatti hűvösben magamra fújtam 1x. Nem volt sok(k) sőt isteni finom. Megosztó illat, de szeretem az ilyen végletes parfümöket. :) Elraktam őszre-télre. A tartóssága most nyáron is egész napos az állandó izzadás mellett (7-8 órás) szerintem hidegben még jobb lesz.

Amikor a hóhért akasztják, de komolyan. :D Ki nem állhatom a sima Olympea-t, szórós tömény fejfájdítós parfüm. Sőt a PR illatokat úgy általában messzire kerülöm. Most is úgy mentem oda a polchoz hogy ez valószínűleg még rosszabb mint a sima. Ellenben kaptam egy olyan finom édeskés vaníliás ámbrás illatot hogy majd elaléltam. A borostyánt eddig nem szerettem, de itt nagyon bejön. Ősszel-télen még tesztelni fogom, mert most elsőre nagyon megtetszett. Megosztó karakteres illat, a tartóssága is elég jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Update 2:

Update:

silence

2018. november 3.

Szerintem ez a parfüm is a megosztó véleményeket a sós jegyeknek köszönheti, mint más, karakteres, sós jegyeket tartalmazó parfümök is (pl. Womanity).
Szerencsére az én bőröm kémiájával tökéletesen harmonizálnak ezek a sós jegyek, nagyon finom és egyedi illat tud kibontakozni a só hatására egy-egy első kifújáskor furának tűnő parfümből.
Ezt az Oympea Intense-t csupán az üvege alapján (ami szerintem kicsit ódivatú) valószínűleg soha nem illatoltam volna meg, de a nagy reklámnak köszönhetően én is kíváncsi lettem. Első “találkozásunk” kb. másfél éve volt a Müllerben, akkor csak papírcsíkon teszteltem, ami meglepően sokáig illatozott, ezért később ahányszor parfümériában jártam, mindig fújtam egyet a csuklómra is. A bőrömön szintén nagyon tartósnak mutatkozott, este is érezni lehetett. Nekem kifejezetten tetszett, amit az én bőrömön produkált, a Párom meg egyszerűen el volt tőle ájulva, hogy mennyire finom, ezért kb. másfél évnyi gondolkodás után vettem belőle egy 30ml-es üvegcsével.
A kifújáskor rajtam elég intenzíven nyomul az erőteljes ámbra, ekkor még nehéznek, már-már fullasztónak érzem….. de hála Istennek ez a kezdeti, kellemetlen élmény gyorsan csillapodik, a sós jegyek pár perc után csillapítják is az ámbra erős tolakodását, ekkor már kifejezetten kellemesnek találom magamon, és ez az érzés az idő múlásával egyre csak erősödik. Ahogy múlnak az órák, úgy csillapodik a kezdeti intenzív illatfelhő és délutánra, estére már csak a meleg, enyhén ámbrás, lágy vanília kényeztető puhasága marad.
Összességében ez egy nagyon finom parfüm, rettentően tetszik, mégsem érzem teljesen magaménak, sajnos nem tudok teljesen azonosulni az illattal. Én alapjában véve egy sportos-farmeros csajszi vagyok (közel a 40-hez, de inkább csak 25-nek érzem magam), ezt pedig inkább elegáns, előkelő, 40 feletti hölgyeknek tudom elképzelni….. vagy egy nagyon alkalmi parfümnek, esetleg színházba menős illatnak…… de én, ahogy nagyobb alkalomra sem húzok nagyestélyit, így ezt a parfümöt sem fújnám, ha komolyabb helyen kell megjelenni...
Ettől függetlenül szeretettel el fogom használni, de tény, hogy hangulat kell majd hozzá, nem egy “bármikor - bárhová el tudom fújkálni” illat lesz.
Mindenképp jár az 5 csillag, mert véleményem szerint ez is az a parfüm, amit tudni kell viselni és aki tudja, annak fantaszikus összhatást kelt majd. Sajnos erre nem én leszek a tökéletesen kompatibilis partner az Oympea Intense-nek, de csak azért nem fogom lepontozni, mert nem passzol az én egyéniségemhez 😉

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 3.

bugeyes

2018. október 4.

Olcsóbban jutottam hozzá, de nem is bánom, mert ez nekem egy kb. elfújkálom hétköznapokon parfüm. Még jó, hogy már hűvösebb van, mert amugy tuti idegesitene, fojtogatna. Nem utálom, nem szörnyű egyébként, de nem is szerettem meg, mert konkrétan jellegtelen, minden eredetiséget nélkülöző elegy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

zorica85

2018. szeptember 2.

Ajándék volt, nem ismertem, ezért inkább megillatoltam üzletben kibontás helyett. Hááát, szeretem az édes illatokat, sőt szinte csak azokat de ez nekem mégis kicsit sok. A tartósságával nincs gond, fél nap múlva is érezni. Lehet hidegben jobban bejönne, pont a legnagyobb melegben próbáltam ki. Egyelőre inkább megpróbálok új gazdit keresni neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

vadvirag919

2018. augusztus 28.

Véletlenül kaptam az Aqua helyett. Nos, nem az igazi. A tartóssága pocsék, az eredetihez vagy az Aqua-hoz képest meg pláne... De még egy utánzat parfümhöz képest is. Fújkálom orrba szájba, ha ráveszem magam, hogy használjam, de 1-2 óra után semmi nem érződik, se nekem se másnak. Pedig eredeti. Na mindegy, nekem ez csalódás, plusz az is idegesít, hogy hány bőrt tudnak lehúzni az Olympeáról. Legalább terveznének neki más-más dobozt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Adam0108

2018. augusztus 21.

A barátnőm használlja több mint egy éve ,nemtudom rajta megunni ..:) benne van minden ami ő! Magabiztosság,lehengerlő,szexi,nőiesség ! A tartósságáról annyit reggel befujja magát és este 10-11kor még érezni .. brutálisan jó !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Geraniol, Coumarin, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Citral
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol