Paco Rabanne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. május 14.

Kiszerelés:   50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2019

Illatcsalád: keleti, virágos

Fejjegyek: tengeri só, szilva, sárgabarack

Szívjegyek: gyömbér virág, virágos jegyek

Alapjegyek: vanília, borostyán, homok, tonkabab

Paco Rabanne Olympéa Legend EDP - fújósok
Ár: 1600Ft / 2300Ft / 3900Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: 3ml / 5ml / 10ml fújós frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után, postán maradó ajánlott levélként küldöm
Sweety23

2019. május 16.

Szerelem első szaglásra.
Kaptam,imádom❤
Tartós,édes,bűbájos csoda,kell ennél több?
Anyaillat is megvan,nekem a Legend kifejezetten jobban tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Szerelem első szaglásra.
Kaptam,imádom❤
Tartós,édes,bűbájos csoda,kell ennél több?
Anyaillat is megvan,nekem a Legend kifejezetten jobban tetszik.

Ferita

2019. május 13.

Első szaglásra megtetszett. Először tényleg furi,olyan barackpálinka szagú. Aztán rajtam olyan,mintha kókuszos lenne,pedig elvileg az nincs is benne. Nyárra sok,de ebben az esős borongós tavaszban jól esik viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

NickyFerrum

2019. május 13.

Nekem sajnos az eredetit nem veri. Ami ott jól működött azt itt picit hiányolom.
Ellentétben az eredetivel ez valóban nagyon édes köszönhetően a szilva-vanília kombónak.
Télre amúgy jó lehet és kifejezetten tartól parfüm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

Télre amúgy jó lehet és kifejezetten tartól parfüm.

03aniko12

2019. május 12.

Imádom!! ;)
Az elso verzioja reg megvan es meg csak a fele fogyott el (nem lettunk joban)
Ez viszont szerelem lett teljesen. Kicsit eros,tomeny illat. Nyaron szerintem sok lenne,ettol fuggetlenul kedvemcem lett. Tartossaga teljesen jo egesz nap erezni. En se vaniliat se semmit nem erzek amugy csak a finom cukorka illatot magamon.Na jo talan a szilvas jegyet erzem fujas utan,majd kesobb a vaniliat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Imádom!! ;)
Az elso verzioja reg megvan es meg csak a fele fogyott el (nem lettunk joban)

silence

2019. május 9.

2019. Május 9.
Addig próbáltam magam nagy erőkkel lebeszélni róla, míg többszöri próbálgatás után csak megvettem! 😁
A több napos tesztelgetés során kiderült, hogy csak a kezdeti 10 perc, ami kicsit ellenszenves nekem, de 10-15 perc elteltével, a fejjegyek leszáradásával egy isteni, krémes kókuszos süteménnyé válik és utána egész nap már csak ez a meleg, puha és simogató, vaníliás - kókuszos krémes csoda marad rajtam, aminek nem lehet ellenállni.
Akárhányszor próbáltam, a Drágámnak is nagyon tetszett (szerinte "vagy vaníliás-, vagy kókuszos süti illat”), így már nem maradhatott kérdés; IGEN, KELL EZ NEKEM!
Legfeljebb a kezdeti szilvapáleszes feelinget megoldom úgy, hogy indulás előtt fél órával fújom 😃

2019. Április 11.
Egy 1,5 ml-es gyári mintát tesztelgetek már egy pár napja, próbálom kitalálni, hogy kell-e nekem, mert elég vegyes érzelmeket kelt bennem, de mára végre megszületett a döntés és lebeszéltem magam róla.
Kifújáskor nagyon alkoholos! Édes, szilvapálinka “illatú” és ez nagyon taszít engem. (Azt hiszem Asianlover véleményénél olvastam, hogy neki is kicsit “cefrés” benyomást kelt)
Szerencsére ez a pálinkás jelleg fél óra - max. 1 óra múltán elillan, és már csak a szebb oldalát mutatja…. na, ekkor kezdek én mindig kísértésbe esni, mert ez a része nagyon tetszik. 🤔
Rajtam édes, cukorkás illatú, egy csipetnyi sóval megfűszerezve….. mindig az jut eszembe, hogy olyan, mint a karamellás popcorn nyakon öntve valami gyümölcssziruppal…… órákon keresztül tartja magát ez a nyálcsorgató fincsiség, aztán az illat teljes leszáradásával már csak a melengető, puha és simogató, vaníliás - tonkás alap marad, amit szintén szeretettel viselek.
Nagyon csábít ez az illat, de sajnos nem tudok elszakadni a kezdeti szilvapálinka sokk-hatástól….. így inkább nem kockáztatom meg a teljes üveg beszerzését, mert nem akarom, hogy azt gondolják a környezetemben lévők, hogy most jöttem a kocsmából 😁

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 9.

2019. Május 9.

2019. Április 11.

kispajkos

2019. május 7.

Közepesen tartós illat. Intenzív keleties, fűszeres és édes jegyekkel indul, rajtam valahogy kókusz illatúra változik. Nem mondanám rossznak, de nem lett a kedvencem. Reggeli fújást délután én már a csuklómon nem éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

Szanszi

2019. május 3.

Nagyon finom, édes illat. Nem mondanám különlegesnek mégis van benne valami nem megszokott, talán a só-szilva páros. Rajtam tartós, délelőtt fújtam magamra és még este is éreztem.
Magamnak nem venném meg de ajándékba elfogadnám. ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Magamnak nem venném meg de ajándékba elfogadnám. ☺️

KendraZora

2019. május 3.

Termék mintát használok. Mig nem párolog el erős szilvás illata van , de amint elmegy ez az erős szilva illat nagyon finom édes vanilliás illat veszi át a helyet. Tetszik. Bár mindennapokra nem használnám. Inkább alkalmakra vagy egy nyári estén fújnám magamra. Magamtól nem venném meg , de hogyha ajándékba kapnám simán elfújnám. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

szeliger

2019. április 3.

Az üvege nagyon szép, valahogy a színvilág tetszetősebb, mint az eredeti illatnál. A parfüm rajtam édes, cukorkás illat, jó sok vaníliával, árnyalatnyi buggyant szilvával. A hatósugara pont megfelelő, méteres távolságból már alig érzem, bőrközelből kellemesen illatozik. Az illat monoton, nem fordul sem ide, sem oda, meghúzom a vállamat és továbblépek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 3.

Asianlover

2019. április 2.

Nagyon "izgalmas" illat, hol a szilva, hol a tengeri só, a homok vagy éppen a vanília mutatják az arcukat, összességében mégis kókuszosan krémes a hatás. Nekem egyik Olympéa sem a szívem csücske, ha muszáj lenne választanom, azt hiszem, az Intensre szavaznék. Nekem ebben a legújabb verzióban túl sok a szilva, olyan cefrés jelleget ad neki, nem különlegeset. Azt hiszem, erre az illatra lehet azt mondani, hogy "csábító" meg "szexi". Valahol a 16-24-es tengelyen :D Nekem inkább kissé olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Antioxidánsok: BHT