Paco Rabanne

Ár:   28 490 Ft és 35 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. május 14.

Ár:   28 490 Ft és 35 990 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2019

Illatcsalád: keleti, virágos

Fejjegyek: tengeri só, szilva, sárgabarack

Szívjegyek: gyömbér virág, virágos jegyek

Alapjegyek: vanília, borostyán, homok, tonkabab

Ár: 17.500.- , Eladó: doora87
Állapot: 80ml/kép, Helyszín: Cegléd, fizetés: Postan marado

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Rha

2022. november 6.

Betértünk a M-be. Amíg a gyerkőcök a játéksorra elvonultak. Gondoltam kipróbálok egy olyan illatot, amit eddig még nem. Erre az illatra esett a választásom. Mostanában az a szokásom, hogy rögtön bőrre fújom. Kezdete nagyon bíztató volt, kb. 15 perc után viszont egy fullasztó édes illatba váltott át, valami mellékillatot is éreztem. KB. 3-4 óra után kicsit csendesedett és így megint tetszett. Igazából nagyon semleges illat számomra. Télen tudom csak elképzelni magamon, akkor lehet, hogy újra tesztelem.
Sillage: nagy
Tartóssága: 6-8 óra+ (fürdés után is érződik)
Egyenlőre 3,5 csillag.

Kisfiam szerint zizi(édesség)illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 6.

Sillage: nagy
Tartóssága: 6-8 óra+ (fürdés után is érződik)
Egyenlőre 3,5 csillag.

Kisfiam szerint zizi(édesség)illat.

Gina19

2022. október 2.

Nem vagyok oda a Paco Rabanne illataiért, mindegyikben érzek valami karcos maszkulinitást, ami nem az én világom, De nagyon örülök, hogy ezt mégis megszagoltam és kipróbáltam, mert meglepően mély és különleges illat. Édes, de kb.semmiben nem hasonlít a mostanában futó vaníliás tucatillatokhoz. Kifújáskor inkább barackos-virágos, homokos-sós mellékzöngékkel (ez teszi igazán szexivé szerintem, egy fülledt tengerparti éjszakára asszociálok róla), aztán egy mély szilvás illattá alakul. Viszont legnagyobb bánatomra sajnos a bőrömön csak 1-2 óráig érződött, a kabátom viszont még másnap is szilvás illatfelhőben úszott. Mindenképp tesztelni fogom még alaposan hidratált bőrön is, hátha úgy jobban tud érvényesüln.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 2.

Lalexandra

2022. szeptember 15.

Hosszú idő után ,végre ,az érzés,amire vágytam már. Ebben a parfümben benne van mindem mélység, érzékiség, váratlan amit én keresek . Az elején talán egy kicsit még sok is , de olyan gyönyörűen működik a bőrömmel mikor lecsendesül, hogy az valami csoda. Tartóssága nálam 4-5 óra intenzíven , ezután is lehet érezni , de már csak halványan pislákol ,amolyan kellemesen. Nagyon szeretem !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 15.

Nemtudoommm

2022. augusztus 11.

Amennyire imádom az anyaillatot.. na őt már nem igazán
Kifujaskor mint egy csokor kapor, édes de olyan semmilyen.. Én sót nem éreztem benne... Igaz csak a blatterre fujtam de nem tetszett sajnos annyira hogy bőrre is fujjam , pedig lehet hogy megért volna egy próbát, az üvege valami gyönyörű 🪷
Még jövök egy update-tel addig is egy közepes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 11.

Amennyire imádom az anyaillatot.. na őt már nem igazán
Még jövök egy update-tel addig is egy közepes

kissagi19

2022. április 23.

Valami mennyei. Édes, ugyanakkor sós finomság. Az első 1,5 órában kissé karcol az ámbra, majd leszáradás után stabil 5-6 órán át egy igazi különleges aurát von a viselője köré. Nincs nagy sillage 1 fújás után, csak a nagyon közel állók érzik. A sós-édes alapillat viszont fürdés után is érezhető, nem semmi... 😏

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 23.

Hencicca

2022. január 11.

Aki szereti a tartós édes illatokat tovább ne is keressen, tökéletes 🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 11.

Aki szereti a tartós édes illatokat tovább ne is keressen, tökéletes 🙂

Adrienn0119

2021. december 6.

Azzal kell kezdenem, hogy amiben szilva van, azt általában imádom (ELDO Archives 69, Black Tulip ❤️) Így télen pedig kifejezetten, pedig a gyümölcsöt nem eszem meg.
Az első Olympea nekem nem jött be, csak mintát próbáltam, de nekem valahogy 12 egy tucat szintetikus, amennyire emlékszem.
A Legend friss élmény és az első kifújásnál felszaladt a szemöldököm a fejem tetejére 😁 Viszont valami hihetetlen módon emlékeztetett egy régi illatra. 1 napig gondolkodtam, illatoltam, félre tettem… Újra bele illatoltam. Mostanra jutottam el oda, hogy nem 1 illatra emlékeztet, hanem többre. Külön-külön. Nem nagyon szoktak a bőrömön külön megjelenni az illat jegyek, de most nagyon. Az elején nagyon barackos (Yvress), a krémes, mások által kókuszos jegyet a gardénia adja (Hermes Jour Absolu), itt a gardenia szinte szirupos, bár csak virág jegyeket tüntetnek fel. A szilva sajnos nem annyira hangsúlyos, mint szeretném, viszont a só annál inkább, ami számomra nagyon érdekes. Valahogy ez az illat bipoláris 😁 Ami kifejezetten tetszik benne, hogy ez biztos nem jön szembe. Nagyon megosztó illat és tetszik, hogy az összetevőket nem érzem szintetikusnak, valamint, hogy túl mutat a komfort zónán. Azt még nem tudom, mi hogyan leszünk egymással, mert rajtam végig erősen barackos marad egy kis vaníliával. Talán a Montale Pure Goldhoz tudnám még hasonlítani, sokkal hordhatóbb barack (sárga). De nem kizárt, hogy úgy leszünk, mint az Archives 69 szilva-paprika-kámfor illat eleggyel. Az életem szerelme, pedig az első illatoláskor úgy dobtam el a kis fújóst, minta parázst fogtam volna. Azóta a harmadik nagy üveg fogy 😁
Vak vásárlást csak nagyon bevállalósoknak (mint én 🙈) ajánlom. Az 5 csillag jár, elsősorban, mert nem állt be a mostanság divatos édes-vaníliás-mézes-cukros vonalba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 6.

missorsi

2021. november 12.

Nagyon tartós, intenzív illat, óvatosan kell használni :)
Egyik kedvencem de nem mindennapokra.. irtó feltűnővé teszi viselőjét, tolakodónak is mondhatnánk, de szerintem egy kifinomult illat. Megosztó, mindenféle visszajelzésre lehet számítani, van aki imádja, van aki a közelében sem bír lenni annyira sok neki.
Én a szilvát érzem benne legjobban. Jól le kell tesztelni bőrön mielőtt megveszi valaki, mert még fürdés után is érződik sokszor, szinte eltávolíthatatlan :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 12.

Nagyon tartós, intenzív illat, óvatosan kell használni :)

Kicsimoomin

2021. október 13.

Ez egy pofátlanul "itt vagyok" illat, de brilliáns minden értelemben!
A szilva és a sárgabarack versenyt kiabálnak, melyikük a hangosabb, viszont ott a homok, ami nyárias tengerparti hangulatot ad a ricsajnak és az ámbra, ami az egész illatot a nyári napfénnyel süti meg. Ha a nyári naplementének lenne illata, akkor az az én értelmezésemben ámbra lenne. Érzelmekbe burkol, felmelegít, elbűvöl az árnyaival. A vanília ott van alapjegyként, a sót és a virágos jegyeket mindenki lekiabálta a porondról.
Fantasztikus illat, nem minden napra, nem minden hangulathoz, nem minden alkalomra való. Ez nem hiszem, hogy valakinek valóban mindennapi parfüme lesz, nem hiszem, hogy egy zártabb irodában a kollegáknak tapsolna a fülük örömükben, ha a szobát ez az illat töltené be. Márpedig betölti. Tartósságának köszönhetően egész napon át.
Illat, elgondolás, a parfüm mondanivalója, a parfüm üvege, a tartósság abszolút csillagos ötös-öt csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

Ez egy pofátlanul "itt vagyok" illat, de brilliáns minden értelemben!

Anett0721

2021. szeptember 27.

Fújtam magamra a mintából, amit vásárláshoz kaptam. Kókuszos naptej, sem több, sem kevesebb. Az igazi Hawaiian tropic édes, kókuszos illata. (pedig kókusz nincs is benne, ha jól tudom)
Gondoltam, elolvasom az KM véleményeket is. Azóta csak értetlenül bambulok... Volt itt minden: kapros, cefrés, vajas-popcornos, barackos, túl szilvás, fahéjas, tejbegrízes, pálinkás, túl sós..... Jesszus. Mintha minden hozzászólás más-más parfümről szólna. Rajtam meg naptej. Szimpla naptej, durván kánikula illat, totális kókuszbomba. Az első fújástól a leszáradás végéig.

Hihetetlen tanulságos, hogy a bőrkémia, pillanatnyi hangulat, saját szaglószervünk és agyunk kapcsolata mennyire más képet ad egyazon illattal.
Szóval mindenkinek, aki blind buy-ra készül: NE tegye. Ezt tényleg tesztelni kell a bőrön!
4*, mert bár finom, de tényleg semmi extra, minden strandoláskor ilyen illatom van gyerekkorom óta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.