Paco Rabanne

Ár:   28 490 Ft és 35 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. május 14.

Ár:   28 490 Ft és 35 990 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2019

Illatcsalád: keleti, virágos

Fejjegyek: tengeri só, szilva, sárgabarack

Szívjegyek: gyömbér virág, virágos jegyek

Alapjegyek: vanília, borostyán, homok, tonkabab

vadvirag919

2020. május 22.

Ez pusztulat. Elkötelezett Olympea rajongóként mondom ezt, évek óta használom valamelyik kiadását. Érzem a vaníliát, amihez - gondolom - társul a borostyános tonka, ami nekem ilyen kombinációban kész kínzás. És ez már a jobbik része. A fej az kellemesen indult ugyan, majd pár perc múlva csatlakoztak a többiek, és akkor már igen kellemetlen volt. Szúrós. Most viszont komolyan gondolkodom rajta, hogy az ebédem meg akar.e szabadulni tőlem.
Nyilván nem az eddigi rajongók voltak a célcsoport, pláne nem én, de ez szíven ütött. A világ dőlt össze bennem. Annyira nem illik az Olympeák sorába, hogy azt elmondani nem tudom... vagyis jobban meggondolva illik, a vaníliás tengeri sós homok megvan, de ezt nem biztos, hogy jó ötlet volt "keletiesíteni".
Lecsendesedve egyébként egy sós vaníliás homokot érezek, valami pici beütéssel, ez már majdnem a belefér kategória, de a többi... Jajjj.
Természetesen levakarhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Természetesen levakarhatatlan.

Plenda

2020. május 10.

Nagyon erős intenzív édes illattal nyit, de nekem valami szúrós illat is kijön. Ez tombol jó pár órát és mikor csendesül, az édes rész elillan és kifejezetten férfi illatba csap át rajtam. Nekem ő nagyon nem, de 3 csillagot kap, mert szeretem az Olympea illatok nagyrészét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 10.

Blackxentric

2020. április 11.

Az egész Olympea sorozatot szeretem. Kivétel ezt a darabot. Valami kellemetlen szúrós szagot érzek ki belőle. Tartóssága viszont nagyon jó. Örülök, hogy csak mintát vettem belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

klau810614

2020. február 7.

Imádom az Olympeákat és nagyon vártam már hogy őt is tesztelhessem . Hááát ez nekem csalódás 😌 Tömény vaníliás lötyi ami férfias is ráadásul , párom meg is jegyezte hogy férfi illat van rajtad ?!🙄 Tartóssága viszont szuper szóval akinek tetszik nagyon megéri ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 7.

Pantene

2019. december 1.

Számomra borzasztó édes, vaniliás, fullasztó illat. Egyik alkalommal elég sokat sikerült magamra fújni belőle, és egy idő után már émelyegtem tőle. Emlékeztet a vaniliás autóillatosítókra. Először meg akartam venni, de még jó, hogy nem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Megababa

2019. november 9.

Az anyaillatot imádom, ezért vettem meg a Legend verziót is, viszont beleestem abba a hibába hogy sok illatot néztem meg, és tele volt az orrom amikor megvettem, így végül màsnap megbàntam ezt a vàsàrlàst. Nekem nagyon furcsa a fejillata, amolyan kemikàliàs vattacukros, nekem nem a jó értelemben. Sajnos nagy üveggel vettem, de szívesen cserelnem az anyaillatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

Juccimo

2019. október 22.

Mióta kijött és megszagoltam, odavagyok érte, most végre megvettem. Reggel befújom magam vele, és egész nap érzem az illatát. Nagyon rossz vagyok az illatok jellemzésében, én először rózsásnak éreztem, aztán kiderült, nincs benne rózsa :) Valaki vajas popcornhoz hasonlította, azóta esküszöm, én is érzem rajta, ezzel együtt egy számomra nagyon különleges, édes illat, ami szerencsére tartós is. Remélem, sokáig jóban leszünk. (A sima társából sajnos nagyon hamar kiszerettem, de az egy másik történet volt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

pomme

2019. október 6.

Igen, ez tényleg Zara Rich Warm :) Kicsit összeszedettebb, meg rajtam picit melegebb, de 90%-ban ugyanaz :) Ez az első Olympea, amin elgondolkoztam, hogy kellene a polcra :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

boghyca

2019. szeptember 2.

Nem voltam soha sem egy Paco Rabanne fan, illatait ismertem de sosem szántam magam a vásárlásra. Magamat ismerve sosem vennék olyan illatot, melynek óriási hype van a háta mögött. No mostan fordult a kocka. Eddig az volt a tapasztalatom, hogy ha Paco női illatból van szó, akkor sokaknak az Olympea jut az eszébe (és orrába), hiszen rengetegen használják. Későbbi flankereket is próbálgattam, de EZ vmi brutálisra sikeredett (jó értelemben). Eddig akárhányszor magamra fújtam, mindenki kérdezte, hogy mi ez?! Rajtam is első körben borostyános gyümölcs illat jön elő, majd elkezd sóssá válni, majd szépen előjön a virágos énje, végezetül tonkás szilvás pici virág illattal zárul. Nem tudnám mihez hasonlítani, az előző illatoktól teljesen eltér, amit nem is bánok. Sőt, sok (csúnyát mondok) tucat orrnak sem feltétlen tetszik, (aminek én baromira örülök xD) mert nem lesz egy lejárt lemez, minden második nő "signatur" illata ami úton-útfélen orrbacsap.
Nyári időben egész napos tartóssággal bír, remélem hideg időben is megállja a helyét. 🍂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

force

2019. szeptember 1.

Szerintem a legjobb Olympea eddig. Szerencsére nem nagyon hasonlít a testvéreire. Én nem mondanám gourmand illatnak, inkább csak édes-virágos. Nagynéném szerint sóskaramell illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.