Paco Rabanne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyuszo, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2019. március 18.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2018-as kiadású orientális-virágos illat, az orr mögötte Quentin Bisch.

Illatjegyek: ylang-ylang, vanília, pattogatott kukorica, ambrette, szantálfa, narancsvirág, őszibarack, borostyán, fehér pézsma, kókusz

Gyári illatminták 250 - 350 Ft / db
Ár: 250 Ft - 350 Ft/ db + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta
Ár: 15000 Ft + posta költség , Eladó: Cecelove
Állapot: Bontatlan eredeti csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés szerint
Lilu003

2019. május 28.

Édes kis vaníliás popcorn illat. Egy újabb kellemes édes parfüm, bár nem túl különleges,engem mégis megfogott. Érdekes ez a popcorn beütés, kifújáskor nagyon eredeti ez az édes kis illatkompozíció. Leszáradása viszont a megszokott vaníliás, szantálfás illat. Szeretem az ilyen jellegű parfümöket, kellemes az összhatás, de valami sokkal eredetibb illatot vártam. Kicsit komolyabbra számítottam az üvege alapján,de kellemes parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Sophielle

2019. április 27.

Én ma vettem meg a 30 ml-es kiszerelését és nagyon hálás vagyok a türelmes parfümőrnek, akinek a segítségével legalább háromnegyed órán át kerestük a nekem megfelelő illatot.
Örülök, hogy erre esett a választásom, de most, hogy elolvastam az illatjegyeit, nem is lep meg, hogy ennyire tetszik.
Szerintem különleges illatkompozíció, ilyet kerestem. Rajtam egész nap kitart, nyáron is használni fogom különleges alkalmakra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

szandussss

2019. április 8.

Kellemes, hosszan tartó, számomra igazi tavaszi illat. Nem feltétlen az a különleges illat, amit ezer közül is megismernék az utcán, de számomra ez nem is probléma. Most ő az aktuális kedvenc!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

nkatika

2019. március 25.

Ez nem sós, hanem savanyú! Az édes vonal abszolút koppintása a Dior Poison Girl-nek, de ez a kellemetlen felhang, ami közben belengi, az orrfacsaró! Nem tudom, hogy lehetett ezeket az összetevőket úgy összehozni, hogy ezt kompozíciónak lehessen nevezni, de valami katasztrófa, ami a kooperációból született!
Nem sok ilyen borzalommal találkoztam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Nem sok ilyen borzalommal találkoztam...

Brigi182

2019. március 16.

Erős illata van, először nem tudtam eldönteni tetszik e.... Majd fújtam magamra... Kilépve az üzletből (hideg szeles esős időben) éreztem hogy ez a parfüm különleges!!! Finom, de nyáron nem használnám!!! Visszamentem érte megvettem :)) Nem bánom !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Erina

2019. március 12.

Nem egy szokványos édes, minden csapból ez folyik illat. Nem is találkoztam még vele az utcán. Kifújáskor nagyon orrbavágó a pattogatott kukorica sóssága és ez a sós illat leszáradás után is megmarad, emiatt rajtam nagyon olyan mint az Olympea Intense. A borostyán miatt pedig egy kicsit édes, de nem az a vattacukros illat. Nekem nagyon bejön, az üvege sem a megszokott, elég merész ezzel a tekergő kígyóval, nekem a bűnbeesés jut róla eszembe, és bizony ez az illaton is érződik, mert nem tiniknek való, hanem igazi nagyvad! Csábító, merész, igazi rossz kislány, motoron, fekete bőrdzsekiben. Csak azért négy csillag, mert az Olympea ott bújkál benne, emiatt nem igazán érzem benne a kreativitást vagy egy új illatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

MissAnn

2019. március 10.

Különleges, szokatlan illata van, de kellemes. Én szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 10.

Különleges, szokatlan illata van, de kellemes. Én szeretem.

jcsilla

2019. március 7.

Imádom :) az illata sokáig megmarad, nem egy szokványos illat, de pont ez benne a jó! Kicsit drága, de amint tudom újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

albertinablogg

2019. március 5.

Azért kap 2 ⭐️⭐️, mert egy fokkal jobb, mint az Olympea, de ez is pacsuli. Tipikus bulis illat, komoly nőhöz, akinek van tartása és elegáns, abszolút nem illik, ellentmondásba ütközne, az illat és a megjelenés. Látszik sokan kapták Karácsonykor, mert januárban a villamoson sokan ettől bűzölögtek. Szúrós, nem jó, hogy a párom szavaival éljek. Sosem akarnám ajándékba kapni. Notino rendelésem mellé kaptam a 1,5 millis mintát. Vicc, hogy ezek a mai új illatok szinte mind egyformák... 😂😂😂 Viszont az üvege kivételesen, de tetszik, ezért +1 ⭐️ A lecsengéskor sokkal jobb illata van, mint frissen fújva, de még úgy is tucat. A dohányos hangú reklámarc sem jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Andi0415

2019. február 16.

Elsőre a fújós nem tetszett, de azért fújtam még. Aztán csak nen hagyott a gondolat, ma már egy kisüvegesem van, és meg fogom venni a nagyobbat is. Mindenki érzi rajtam, talán nem bír ki egy egész napot, de sokáig tart, én magamon bőrközelben hajnaltól estig érzem. végre valami ami működik a bőrömön. És a popcorn, végig érződik a többi édeskés összetevő mellett.
Mondjuk nem internetes vakvásárlás volt, nem a fújóst használom, hanem amit a D boltban vettem. 5+.
UPDATE: a 30ml-es után (még el se fogyott teljese ) megvettem az 50ml-est is, tekergő arany kígyóval ☺
Jó ötlet volt az a popcorn.... 😎

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

Jó ötlet volt az a popcorn.... 😎

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Limonene, Geraniol, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Eugenol, Farnesol, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 14700, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.