Paco Rabanne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyuszo, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2019. március 18.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2018-as kiadású orientális-virágos illat, az orr mögötte Quentin Bisch.

Illatjegyek: ylang-ylang, vanília, pattogatott kukorica, ambrette, szantálfa, narancsvirág, őszibarack, borostyán, fehér pézsma, kókusz

Paco Rabanne Pure XS for Her EDP 80ml
Ár: 20000 Ft +pk , Eladó: cupcake24
Állapot: 10 ml hiányzik az üvegből, Helyszín: --, fizetés: Utalás után posta vagy foxpost

eternity

2022. június 22.

A gourmand illatokkal hadilábon állok: hol kell és fújom, hol a közelébe sem mennék. Ez az illat talán olyan, mint a Scandal és az Olympea fúziója-külön -külön nem kértem belőlük, de így együtt nekiveselkedek. Nem bírom azonban eldönteni, hogy ezt az illatot éreztem valakin sokáig, vagy tényleg az említett parfümök miatt kelt familiáris érzéseket bennem?! Tesztelem tovább.. (dupe tippem: Fenzi-Perfect woman-mesés, tartós, illathű)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. június 22.

Anett0721

2022. május 3.

Nagyon édes, nagyon mai. Ez sokaknak szitokszó, de én például szeretem az édes, mai stílusú parfümöket, Olympea és társai. Olympea hasonló valóban, de ott a sós jegy könnyíti, ez az illat azonban tényleg durván tömény. Nekem tetszik, de nem túl tartós, pedig imádnám hosszabb távon is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 3.

andita11

2022. április 9.

Nagy kedvenc 🥰 de csak azokon a napokon, amikor fejfájásnak nyoma sincs, mert valóban ráerősít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 9.

eperjeske

Korcsoport: >54
2022. március 31.

Még sosem illatoltam PACO RABANNE készítményt, elriasztott tőle az itt olvasott sok kritika. De ez az üveg a kígyóval - stílszerűen - olyan csábító, hogy ma muszáj voltam a M-ben ismerkedni vele egy kicsit. De óvatosan csak papírra fújtam. Elsőre biztatóan kellemes, ha nem is különösebben eredeti illatot éreztem, remélve, hogy majd kialakul, megmutatja az igazi arcát. Nos, némi várakozás/rázogatás után nekem valami kellemetlen szúrósság jött ki belőle. Így nem kísérleteztem tovább, hogy magamon is kipróbáljam. Talán majd amikor már kicsit melegebb lesz, mást fog mutatni, újra megpróbálom. Mert az üvege olyan SZÉP!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. március 31.

aalexaa

2022. március 3.

Vakon rendeltem meg a fragranticás vélemények alapján, már megvannak a jól bevált hétköznapi illataim, de akartam valami extrábbat. Elsőre csalódás volt, semmit nem éreztem abból a sok gyönyörűségből, amit olvastam. Viszont nem akartam teljesen leírni, így kitartóan próbálgattam és be kell vallanom, hogy nagyon megtetszett. Nem az az abszolút szerelem, amire számítottam, de bulizós illatnak tökéletes lesz, jó érzés viselni és tényleg különleges illat. A popcornt én sajnos nem érzem, a virágos kezdés után krémes-vaníliásba vált, ekkor édesebb is lesz, de egyáltalán nem émelyítő, pedig érzékeny vagyok erre. A tartóssága nem a legjobb, de nem is vészes, 4-5 órát kibír, utána érdemes lehet újrafújni (persze lehet hogy csak én nem érzem, még nem kértem ki más véleményét). Jó kis illat ez, nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 3.

Vivus.Laszlo

2021. október 8.

Tömény édesség egy kis popcornnal. Nagyon tartós, jó minőségű és jó illatú parfüm. Egyetlen dolog, ami miatt vásárlás előtt érdemes kipróbálni, hogy az arra érzékenyeknél kiválthat fejfájást. Szerencsére én nem vagyok olyan típus, így tudom önteni magamra :D (az üvege valami fenomenális <3 )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

Dorcikahh

2021. szeptember 29.

Imádom a erős, fullasztó, édes-fűszeres illatokat. A Black XS nagyon bejön. De ez... Bocsi, de undorító. Tényleg bocsi. :D Nem sok parfüm van, amire azt mondom, hogy nem tudom elviselni, eddig a Gucci Bloomon kívül talán nem is volt olyan, ami ilyen erős undort váltott volna ki belőlem, de ez ilyen... És nem értem, mert az ilyen típusú illatokat leírás alapján szeretnem kéne. De mintha mindent összeöntöttek volna ami édes/szúrós, és ez a hányingerkeltő valami jött volna ki belőle... Elviselhetetlen. Imádok "túl sok" lenni, és túlzásokba esni, de ez a parfüm még nekem is sok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 29.

viragdobradi

2021. augusztus 29.

Hát ez az abszolút kedvenc. Imádom. Szúros, finom, közben édes, és igazán magabiztosnak érzem magam tőle! Sokáig is tart rajtam, és dícsérik is. Szerintem vad és dögös!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

eheiszki

2021. június 20.

Tavaly januárban vettem és akkor használtam 2 hónapig minden nap. Majd nyáron többször főleg este. Most idén is nyáron kaptam hozzá kedvet pedig alapvetően nem melegre való illat. Sokat gondolkoztam hogy milyen értékelést adjak, mivel bár nem egy hiper extra illat nekem mégis sokat ad. Virágos, édes, vaníliás, picit kókuszos jellegű de nem vanília-coco bomba. Szépen keverednek az összetevők. Rajtam bőrön is tartós. Kb 5 óra múltán egy kellemes puha vaníliás alapú komfort illat lesz. Az üvege pazar főleg a kígyós dísszel. Megadom neki az 5 csillagot mert a tartóssága mellett a szillázsa is jó. Számomra nem tucat illat. Túlfújni nekem még nem sikerült de akinek az édes illatok ritkán jönnek be azoknál válthat ki fejfájást (nekem volt hogy ha sokat dolgoztam és tele volt a fejem, nem esett jól 2 fújásnál több).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 20.

niki93093

2021. május 10.

Szeretem az édes illatokat, és az Olympea az egyik kedvenc illatom, én nem sok hasonlóságot találok köztük. Próbáltam szeretni, de van benne egy jegy (talán a ylang-ylang?) ami nagyon zavar, és nem bírom magamon elviselni, pedig nagyon kíváncsi voltam rá a popcorn miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Limonene, Geraniol, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Eugenol, Farnesol, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 14700, Acid Violet 43
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)