Paco Rabanne

Ár:   11320 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: hnica, Módosítva: 2014. március 24.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Összetevők: sárgabarack, rózsafa, koriander, rózsa

Zituska77

2018. július 23.

Nem is emlékszem, hogy jutottam ehhez az illathoz először, de nagyjából 10 éve az abszolút kedvenc. Olyan nincs, hogy nincs belőle otthon. Nagyon tartós, extra, szexis illat (tudom, tudom, ízléseken nem vitatkozunk), a hímneműek is imádják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

theva

2017. szeptember 10.

Sajnos beleestem abba a hibába, hogy amit régen nagyon szerettem az de jó lesz újra. De nem. Ezt az illatot imadtam kb 15 évvel ezelőtt, az első fújás és fél óra után fejgörccsel tettem a fiókba. Másnap újrapróbáltam. Harmadnap a kolleganőm átvette. Annyira sajnálom, nekem ez mára fejfájós illattá vált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Aquariusgirl

2017. augusztus 13.

Jajj nekem, ettől nekem olyan hányigerem van, hogy még a babavárások alatt sem volt olyan.................... Bocsánat minden fun-tól,de ez pusztító. Nem tudom melyik összetevője az, amitől forog a gyomrom, de sok más illatban is éreztem már. Talán a koriander?! Mindegy is, nem lettünk barik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

angelina69

2017. augusztus 12.

Nem is értem, hol jártam én eddig, hogy ezt még nem illatoltam meg. Számomra ez nagyon-nagyon csábító illat. Most nem kifejezetten a férfiakra gondolok. Ez az illat engem csábított el. Van benne gyümölcsösség, friss-füszeresség, és nem tolakodó édesség. Én ezt hordanám, mikor kedvem tartja. Na, azért kánikulában, mint ami mostanság volt, inkább mellőzném. Ugyanakkor képtelen lennék alkalomhoz kötni. Na jó, temetésre nem. Számomra ez egy magabiztosságot, ugyanakkor lazaságot sugárzó illat. Nem visszafogott, de nem is harsány. A tartóssága nagyon rendben van, rajtam kb. 6-7 óra. Mellesleg rákerestem a fragranticán, mert annyira nem illik a mai illatirányzatok közé. S lám-lám, kiderült, hogy most lépett a 18. évébe. Sajnos a drogériák polcain (itt, ahol élek) sosem láttam az elmúlt három évben, mióta ismételten kitört rajtam az illatmániám. Gondolom errefelé nem volt népszerű. Budapestre ritkán ruccanok ki, és akkor sem drogériákat látogatni, úgyhogy nem tudom ott megtalálható lenne-e. Egyébként interneten még fellelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Luiselotte

2017. június 28.

18 éves koromban odáig voltam érte , szerettem, hogy feltűnő és különleges. Mindig csak kis mintát vettem belőle , mert a nagyra akkor még nem volt pénzem.
Egy fújás egész nap kitartott.
Brutális rózsa bomba :)
Kilógott az akkori Shalimar- Samsara vonalból... meg az újdonságnak számító CK One es Kookaï friss citrusok közül.
Kellene belőle télre szerezni 10 millit :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

Egy fújás egész nap kitartott.
Brutális rózsa bomba :)
Kellene belőle télre szerezni 10 millit :)

Azziz

2017. április 5.

Ez az én illatom! Már majd' 20 éve használom, mindig veszek, mielőtt elfogyna. Édes, virágos, nagyon lila illat. Volt olyan kollégám, aki vett egy üveggel a feleségének, mert teljesen bezsongott ettől az illattól ☺

Frissítés:
Érdekes, ahogy közeledem a 40 felé, egyre távolodom ettől az illattól. Imádom még mindig, de magamon már nem tudom elviselni. Már biztos más a kémiám... No sebaj, ez nem a parfüm hibája, ettől még 5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 5.

Frissítés:

boszilvi

2017. január 6.

Itt vettem egy fújóssal, de beleszerettem, meg kellett rendelnem nagyban is. Nem ismertem korábban, a helyi parfümériákban sem találtam, de olvastam a véleményeket, és irulok-pirulok, de kellett, mert lila. :) Nem a végzet asszonya illat, az biztos, de különleges. Szerintem bárhol, bármikor használható, mert sem nem sok, sem nem kevés. Farmer-tornacipővel vagy kiskosztüm-körömcipővel egyaránt viselhető. Számomra nőies, pozitív, vidám, könnyed, optimista illat, pont olyan, ami feldobja a szürke munkanapokat. Rendkívül jól összerakták, mert édes-de nem fojtogató, virágos-mégsem nyanyás (bár én azt is szeretem), fűszeres-mégis csajos.
Biztos gyári hiba, de azt vettem észre, hogy szeretem a '90-es évek illatait. Nem válogatás nélkül mindegyiket, de több kedvencem is megboldogult tinikoromból való. Ez is e kor egyik jól sikerült darabja.
Azon ritka illatok egyike, amit Férjecském is szeret rajtam, de, ha el akarom csábítani, akkor nem ő a tuti befutó. Arra ott az Angel. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

Aspartia

2017. január 1.

Anyukám kapta karácsonyra, amikor kipróbáltam először, nem tetszett az illata, borzasztóan tolakodónak találtam. Azonban másnapra, harmadnapra kaptam egy nagyon finom letisztult illatot. Azóta imádom. Különleges illat, különleges alkalmakra, ezért ha ilyen adódik az életemben, előtte való nap befújom vele magam ( szigorúan csak a hajamra, tarkómra), és várom hogy másnapra letisztuljon. :)

Az üvegcse nagyon találó, szoktam vele "játszani" is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

Az üvegcse nagyon találó, szoktam vele "játszani" is :D

Szedres22

2016. december 27.

Már lassan 7 éve, hogy az első üveggel kaptam, a boldog, első szerelmes középiskolás éveim alatt mindennaposan ezt használtam.
Azóta is valamiért egy igazàn lázadó és laza illatnak tartom (lehet, mert làzadó és laza voltam 15-16 évesen? 😄)
Anno nem tartottam túlzottan nőies illatnak, ma màr viszont másképp látom. Ez egy komoly illat, komoly nőknek.
Néhàny hónapja ismét a kezeim közé került egy újabb üvegnyi, amit nagy vàrakozással, és nosztalgiàval telve kezdtem el hasznàlni.
Télen a tavaszt hozza el.
Tavasszal a telet.
Nekem pedig a sulis éveimet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Télen a tavaszt hozza el.
Tavasszal a telet.
Nekem pedig a sulis éveimet. :)

Blackxentric

2016. október 30.

Nagyon megtetszett a vélemények miatt, gondoltam ez az én illatom, kell belőle. Itt vettem belőle kb. 17 ml-t egy kedves krémmániástól. Ma meg is érkezett a parfüm. Első illatolásra nagyon finom volt. Rögtön ki is próbáltam. Isteni illata van és tartós is. Nagyon magaménak érzem. Kedvencet avattam hosszú idő után.

Update: Egyre jobban szeretem ezt az illatot. Kellően intenzív, de nem émelyítő, jól érzem magam tőle, feldobja a legrosszabb napot is. Pimasz és energikus illat. Olyan, mint én magam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Eugenol, Limonene, Citral, Benzyl Benzoate, Farnesol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.