Paese

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: nagyorsolya78, Módosítva: 2013. május 21.

Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű textúrájú, mégis hosszantartó alapozó elsősorban száraz és normál bőrre. Jó fedőképessége minden egyenetlenséget eltüntet. Jól építhető, matt finishű alapozó. Értékes vitaminokkal (B5 provitamin, C-, és E-vitamin) és karité vajjal dúsított.

trixi89

2020. január 24.

Régóta nem használtam alapozót, inkább BB CC krémeket, most viszon elég csúnya lett a bőröm, előjöttek a patik is, így komolyabb fedésre lett szükségem. Ez az alapozó nagyon szépen elfedi az egyenletlenségeket, csak jót tudok mondani róla. Szuper tartós, nagyon könnyű elkenni, és nem lettek újabb ragyák rajtam. Kevés kell belőle, így sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 24.

babee28

2020. január 10.

Nagyon világos a bőröm így nehéz megfelelő színű alapozót találnom. Ebből a porcelán szín telitalálat. Nagyon jól fed, korrektor nélkül is tökéletes, nem okozott pattanásokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

erzsebethabok

2020. január 8.

Imádom a Paese termékeit, ez az alapozója is egy szuper termék. Könnyű textúrájú, hosszan tartó, iszonyatosan jó a fedőképessége.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

kozmakatka

2019. december 17.

Végre megtaláltam azt az alapozót ami tökéletes a bőrömnek. Nem jöttek tőle új ragyák, és a meglévőket szépen takarja. Puha szép egyenletes lesz tőle az arc, tartósságával is elégedett vagyok. Púderrel rögzítem, így egész nap kitart. Szuper jó, maradok ennél a márkánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 17.

samunagyemese

2019. március 25.

Nagyon szeretem. Nagyon szépen eldolgozható, és kicsit átmelegszik a bőrtől, ami azt eredményezi, hogy hozzáalakul az egyéni bőrszínhez. Lágy, puha, bársonyos finishe van, ami viszont nem fénylik. Erősebb színkorrekciót nem igénylő, egészséges bőrkép mellett tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 25.

Simona

2016. július 20.

Meg vagyok vele elégedve én és a klienseim is. Nagyon szépen egységesíti a bőrszínt, szép természetes fedést biztosít. Nincs maszk hatása, Két árnyalatom van a 00ás levilágosabb és a 04es a legsötétebb, így keverem a színeket. Jó temék. Már több üveggel elhasználtam és újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

nagyorsolya78

2015. július 12.

Szerintem inkább normál-kicsit zsíros bőrre jó. Nyáron nekem jó, de az őszi-téli téli száraz, vízhiányos bőrömön nem szép, kiemeli a szárazságot. Fedése közepes, szerencsére nem is kell több. A bőrhibákra/pattikra korrektorozok, nem kell mindenhová vakolat. A legvilágosabb színe megfelelő nekem, bár kissé rózsaszínes, mégsem malackás.
Télen keverem hidratálóval/fényvédővel, úgy el tudom használni az egészet 1 év alatt.
Mivel az év majdnem 2/3-ában nem tudom "csak úgy" használni, 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 12.

Mivel az év majdnem 2/3-ában nem tudom "csak úgy" használni, 3 csillag.

Panda

2015. február 19.

Fájó, hogy ezt kell írnom : 3 hétig gondolkodtam rajta, hogy megvegyem-e, nyomoztam utána... A netes tesztek szerint a 00-ás porcelán a legvilágosabb szín ami tényleg nagyon világos és szép...videós teszten(lengyel) egy álom a fedése...de most már nem vagyok benne biztos, hogy amit használt az valóban ez volt; mert ott hatalmas foltokat fedett le a hölgy arcán egy kevéske eldolgozásával, de valami varázslatos módon ehhez képest nekem 4 picur piros foltot kellett volna csak elfednie...
Hát csalódás... a legvilágosabb is 3 árnyalattal sötétebb, a fedése meg sem közelít egy gyenge fedésű koreai bb vagy cc krémet. A finish nem szép se púderrel se anélkül se primerrel se anélkül.
-1: fedés
-1: szín
-1: finish

:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 19.

-1: fedés
-1: szín
-1: finish

:-(

beautybaby18

2014. július 29.

Nagyon jó alapozó, pedig érzékeny a bőröm, mégsem lettem tőle ragyás. Elég sűrű az állaga, nem folyik le rólam, egész nap tartós marad a sminkem, és az illata is kellemes. Megéri az árát, meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

Princess Susy

2014. július 9.

Tökéletes! Nagyon sokáig kerestem a megfelelő alapozót, mert főleg ősszel és télen, ha véletlenül jobban kipattogzik a bőröm akkor nagy szükségem van rá. Még MUP-ról rendeltem ezt a kis édest, és azóta nagyon jóba lettünk :) Szépen fed, nekem nem okozott pattanásokat, kellemes érzés a bőrön. A porcelain (elnézést, ha rosszul írtam) árnyalatban van meg, és ez az első olyan termék, ami elég világos volt a bőrömhöz. Kár, hogy 5 a maximum pont, amit adni lehet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Retinol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Retinol

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. A truthinageing szerint az összetevő képes növelini a fényvédők faktorszámáti (mindössze 5% Aluminum Starch Octenylsuccinate 40%-al növelheti a Titanium Dioxide fényvédő képességét.) A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

A shea fából (karité fából) nyert Butyrosperum Parkii Butter vagy Shea Butter (shea vaj) kivonat. Lásd: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)

Methylparaben i I ta I par 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.

Retinol a I v