Paese

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: nagyorsolya78, Módosítva: 2013. május 21.

Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű textúrájú, mégis hosszantartó alapozó elsősorban száraz és normál bőrre. Jó fedőképessége minden egyenetlenséget eltüntet. Jól építhető, matt finishű alapozó. Értékes vitaminokkal (B5 provitamin, C-, és E-vitamin) és karité vajjal dúsított.

samunagyemese

2019. március 25.

Nagyon szeretem. Nagyon szépen eldolgozható, és kicsit átmelegszik a bőrtől, ami azt eredményezi, hogy hozzáalakul az egyéni bőrszínhez. Lágy, puha, bársonyos finishe van, ami viszont nem fénylik. Erősebb színkorrekciót nem igénylő, egészséges bőrkép mellett tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Simona

2016. július 20.

Meg vagyok vele elégedve én és a klienseim is. Nagyon szépen egységesíti a bőrszínt, szép természetes fedést biztosít. Nincs maszk hatása, Két árnyalatom van a 00ás levilágosabb és a 04es a legsötétebb, így keverem a színeket. Jó temék. Már több üveggel elhasználtam és újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

nagyorsolya78

2015. július 12.

Szerintem inkább normál-kicsit zsíros bőrre jó. Nyáron nekem jó, de az őszi-téli téli száraz, vízhiányos bőrömön nem szép, kiemeli a szárazságot. Fedése közepes, szerencsére nem is kell több. A bőrhibákra/pattikra korrektorozok, nem kell mindenhová vakolat. A legvilágosabb színe megfelelő nekem, bár kissé rózsaszínes, mégsem malackás.
Télen keverem hidratálóval/fényvédővel, úgy el tudom használni az egészet 1 év alatt.
Mivel az év majdnem 2/3-ában nem tudom "csak úgy" használni, 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

Mivel az év majdnem 2/3-ában nem tudom "csak úgy" használni, 3 csillag.

Panda

2015. február 19.

Fájó, hogy ezt kell írnom : 3 hétig gondolkodtam rajta, hogy megvegyem-e, nyomoztam utána... A netes tesztek szerint a 00-ás porcelán a legvilágosabb szín ami tényleg nagyon világos és szép...videós teszten(lengyel) egy álom a fedése...de most már nem vagyok benne biztos, hogy amit használt az valóban ez volt; mert ott hatalmas foltokat fedett le a hölgy arcán egy kevéske eldolgozásával, de valami varázslatos módon ehhez képest nekem 4 picur piros foltot kellett volna csak elfednie...
Hát csalódás... a legvilágosabb is 3 árnyalattal sötétebb, a fedése meg sem közelít egy gyenge fedésű koreai bb vagy cc krémet. A finish nem szép se púderrel se anélkül se primerrel se anélkül.
-1: fedés
-1: szín
-1: finish

:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 19.

-1: fedés
-1: szín
-1: finish

:-(

beautybaby18

2014. július 29.

Nagyon jó alapozó, pedig érzékeny a bőröm, mégsem lettem tőle ragyás. Elég sűrű az állaga, nem folyik le rólam, egész nap tartós marad a sminkem, és az illata is kellemes. Megéri az árát, meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

Princess Susy

2014. július 9.

Tökéletes! Nagyon sokáig kerestem a megfelelő alapozót, mert főleg ősszel és télen, ha véletlenül jobban kipattogzik a bőröm akkor nagy szükségem van rá. Még MUP-ról rendeltem ezt a kis édest, és azóta nagyon jóba lettünk :) Szépen fed, nekem nem okozott pattanásokat, kellemes érzés a bőrön. A porcelain (elnézést, ha rosszul írtam) árnyalatban van meg, és ez az első olyan termék, ami elég világos volt a bőrömhöz. Kár, hogy 5 a maximum pont, amit adni lehet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 9.

őzgida88

2014. július 9.

Maximálisan meg vagyok elégedve ezzel a termékkel, csakúgy, mint a Paese összes termékével. Rendkívül kényelmes, gyorsan beszívódik, könnyű textúrájú és hosszantartó ez az alapozó. Jó a fedőképessége, egész nap hidratált érzést ad és az illata is kellemes, az is szuper benne, hogy nem szárítja, nem irritálja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 9.

e.inci007

2014. május 18.

Mivel itt olvastam, hogy nem szabad alá túlhidratálni, vagy egyáltalán, hát tényleg egy nagyon kevés hidratálót használtam előtte, de egy pár óra múlva úgy fénylett a homlokom, mint még soha, pedig nem is zsiros a bőröm egyáltalán. Nem tettem sem alapot, sem púdert, rövid időre mentem el otthonról, gondoltam kitart. Tartósnak elég tartós, nem nehéz a bőrnek, viszont a fedése igen minimális. Kicsit jobb fedésre számitottam. Ha van az arcodon egy-két eltűntetni való, azt csak korrektorral lehet. Hát kicsit jobbra számitottam. Viszont nagyon jó árban van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 18.

cinderella09

2014. április 25.

Imádom az illatát, egész nap hidratált érzést ad a száraz bőrömnek. A legjobb alapozó, amit idáig próbáltam, és árban is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 25.

csokiskex

2014. április 18.

Abszolút bevált és tényleg nagyon szép természetes a bőrön. Igaz néhány perc, amíg összeérik a bőrrel, de egész nap olyan, mintha ki lennék simítva.
Nem ül bele a nevető ráncokba és csak egy kis fixáló púder kell rá, bár én nappal nem, csak esti fényeknél szeretek rátenni púdert erre az alapozóra.
Nekem is két árnyalat van egy világos és egy közepes, ezeket szoktam kevergetni. Nagyon kellemes az illata, könnyen felkenhető, szinte elterül a bőrön és egyáltalán nem tömény, vagy maszkos. Kenterbe verte az egyik méreg drága alapozómat, amit ajándékba kaptam. Nagyon megéri az árát, ha elfogy újra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Retinol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Retinol

Squalane eo 1 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Retinol a I v