Paese

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: junglequeen, Módosítva: 2013. május 9.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Lush Velvet alapozót eslő sorban normál, kevert/zsíros bőrrel fejlesztették ki matt finish-sel, hialuronsavval. Hosszantartó matt hatása van, jó a fedőképessége, elrejti a bőrelszineződéseket, szép, egységes bőrképet eredményez a használata. A benne lévő hialuronsav biztosítja a bőr hidrolipid-egyensúlyát, így az nem tud kiszáradni. Az antibakteriális cinnk-oxid felgyorsítja a bőr regenerálódását. Természetes UV szűrővel rendelkezik. Egyáltalán nincs maszkos hatása. Nagyon kellemes viselet a bőrön. Idős vagy idősödő bőrre is nagyon ajánlják. Hatóanyagai: hialronsav, cink-oxin, D-pantenol, C-, E-vitaminok

ihavenotime4this

2016. július 3.

Sajnos nekem sem vált be maradéktalanul. Kombinált/zsíros bőröm van, nekem a mattól nagyon messze volt a finishe, a fedését egy gyenge közepesnek mondanám. Amikor aláhidratáltam sokkal hamarabb fényes lett a T-zónám, ezért általában csak önmagában használtam, mert eléggé hidratált maga az alapozó is, sőt, éppen ezért nem hiszem, hogy kombinált/zsíros bőrre ez lenne a legjobb választás. Az ára valóban kedvező, nem vészesen rossz, de vannak ennél jobbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 3.

Camilla_B

2014. június 9.

Imádom ezt az alapozót és én is a bambusz púderrel használom (ez utóbbi szerintem extra jó bármilyen alapozóhoz). Egyáltalán nem maszkosítja el a bőröm, hanem hagyja érvényesülni azt, de mégis takar, de nem annyira, hogy művinek tűnne. Szóval nekem tökéletes. Nekem a porcelán változat van meg és egyáltalán nem olyan extra világos! Sőt, kontúrozóval használva szinte még jobb is, hogy világos. Ha elfogy újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 9.

Kyraemett

2013. augusztus 15.

Paese sminkalappal és bambuszpúderral használom, nem tudom, hogy melyik a csodaszer, de így a 3 termék tökéletes kombináció, nem fénylik,viszont ragyogó arcbőrt eredményez.
Megkérdezték, kozmetikusnál voltam e :)
Szóval nálam csillagos 5ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Megkérdezték, kozmetikusnál voltam e :)
Szóval nálam csillagos 5ös.

Réti_D_smink

2013. május 23.

Mivel hyaluron savat is tartalmaz, így nem volt kérdés, hogy érett bőrre fogom használni. Tökéletesen működött és a fakó bőrt anélkül tette ragyogóvá, hogy fénylett volna. A vendégem maximálisan elégedett volt. Ecsettel vittem fel, de tény, hogy egy nagyon picit utána dolgozok (ütögetek) ujjal is, mint bármely más alapozónál. Igényes a csomagolása (szeretem, ha valami üvegből van). Nagyon szép természetes színekben vettem, jól keverhetőek. Szerintem 30 év vagy e fölötti bőrre nagyon jó hatással van. A fakó érett bőrre pedig tuti választás az összetevők miatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 23.

junglequeen

2013. május 13.

Amikor megkaptam azonnal megtetszett a szép kis üvege, nagyon igényes, csinos... alig vártam, hogy kipróbálhassam.
Sajnos a használatával már nem vagyok ennyire elégedett. Thyra-hoz hasonlóan én is próbáltam ecsettel és kézzel is felvinni, de úgy tűnt, hogy kézzel talán jobban működik a dolog. A legnagyobb problémám az volt vele, hogy amiért megvettem, a mattítás pont elmaradt... szerintem még fényesebb volt az arcom miután felkentem, mint előtte, pedig alapvetően nem zsíros a bőröm, csak szeretem a szép egyenletes, matt finishű alapozókat. Amúgy a Maybelline Affinitone 24h alapozót szoktam használni, ami igazán kellemes, selymes érzést hagy a bőrömön, és egyáltalán nem érzem, hogy rajtam van, ezt viszont ahhoz képest valahogy "kényelmetlennek" éreztem... vagyis inkább az volt a baj, hogy éreztem, hogy van valami az arcomon.
Bár csak tippelni tudtam a színét illetően, nekem szerencsére sikerült eltalálni a megfelelő árnyalatot. :)
A fedése nekem megfelel, de púder nélkül nem használnám a fénye miatt.
Árban valóban nagyon kedvező, azt hiszem próbálgatom még, hátha kiderül, hogy nem ő a hibás, csak az én technikámmal volt baj.
Ha rájövök a nyitjára azonnal szólok! ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

A fedése nekem megfelel, de púder nélkül nem használnám a fénye miatt.
Ha rájövök a nyitjára azonnal szólok! ;)

Thyra

2013. május 12.

A márkán belül nem őt akartam, de mivel a kiszemelt csak egy színben volt akkor, ez mellett döntöttem. A warm beige árnyalatot rendeltem, gondoltam ha a színskála nem az igazi, akkor sem nyúlok nagyon mellé.... Ehhez képest a termék inkább 'hideg pasztell' szín sajna. Az üveg csinoska, pumpás adagolóval, amit le lehet csavarni, 50ml!, tehát az árát (2350ft) megérné, ha nekem is tetszene. A felvitelt kézzel és ecsettel is teszteltem, nálam valamiért kézzel jobban működött. Előszőr lágy krémes, majd kezd kötni, de jól eldolgozható. A finish rajtam inkább bőrfényű, majd pár óra múlva a T-vonal már fénylik, ezért szerintem zsíros bőrre nem lesz jó választás. Gyenge, közepes fedése van, építeni nem próbáltam, nekem ennyi elég. Nem szárít, de valamiért nem szereti a pofim, olyan mintha le szeretné dobni magáról, 'izzad' alatta. Amúgy a felsorolt jó összetevők mellett még a "PARAbének" is ott vannak ugye. Szóval nem csak a színével van gondom személy szerint. Én nem kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 12.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.