Paese

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: csakegylany, Módosítva: 2013. május 27.

Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Professzionális e-vitaminos primer krém. Elsősorban száraz-normál bőrre, matt finishsel.

Pumpás kiszerelésű.

LaurenC.

2014. július 31.

Első primerem, eddig alapozó alá hidratáló krémet használtam. Azonnal beszívja az arcom, nagyon jól esik. Mattit ez is rendesen. A pórusokat teljesen nem tünteti el, de sztem semmi sem. Az illata nekem kicsit túl édeskés, de elmegy hamar szerencsére. A matt hatás kitart sokáig és jobb érzés így viselni az alapozót, ami tartósabb is. Meg vagyok egyenlőre elégedve vele. Az illata miatt négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

cinderella09

2014. április 27.

Rendszeresen használom, és nagyon jó a bőrömnek. Néha nem teszek rá semmit, önmagában is szebb a bőröm tőle, és így sokáig érzem az illatát, ami nagyon kellemes:-) A következő rendelésnél ki fogom próbálni az illuminating változatot is, kíváncsi vagyok rá, milyen lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 27.

csokissex

2014. április 16.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, maximálisan jó választás volt a bőrömnek. Nekem vízhiányos száraz a bőröm és ez tökéletes rá. Az alapozó sokkal szebb rajta és enélkül totál beleül a mimikai ráncaimba. Viszont ezzel tökéletes. Szép az üvege, nagyon jó az illata és olyan, mint tényleg egy selymet húztak volna az arcomra. Az én bőröm nagyon meg van vele elégedve, teljesen kitölti a pórusaimat. Bármikor újravásárolnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 16.

Kencefice

2013. december 15.

A száraz bőrre való verziót vettem, de már megbántam, olvasva a sok jó véleményt a másikról. Ez vhogy olyan semmilyen. Nem képez hidat, bár ezt nem is értettem a leírásban sem, az alapozó nem szebb utána (szintén Paese, amivel nagyon meg vagyok elégedve) hogy jót is mondjak az illata kellemes és az üvege is szép. Az adagolójával mondjuk lehet vmi, mert nagyon nehezen jön ki.
Összességében egy újabb felesleges párezer forintos pénzkidobás volt, amiket ha összeadnék, már egész jó high end cuccokat vehettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 15.

winnie

2013. október 21.

A bőröm érzékeny és néha száraz, ezért inkább ezt a verziót rendeltem meg. Lényegében ugyanazt ígéri, mint a zsíros bőrre való társa.
Az illata finom, ebben található E-vitamin is. Kevés kell belőle, azonnal selymessé teszi a bőrt. Az úgynevezett "hídképző" hatását eddig nem nagyon tapasztaltam a néhány tágabb pórusomon. Ez csak annyiban rossz számomra, hogy pont ezért vásároltam. Ettől függetlenül jó termék, lényegesen szebben felvihető rá az alapozó és sokkal kevesebb is elég. Amiért hármast kap, az a fent említett ok. Volt olyan primerem, ami tényleg hozta ezt a "pórus kitöltő" effektet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.