Paglieri

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2012. március 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Kakaókivonattal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pzsofia

2015. augusztus 12.

Szerbiai vagyok, egy ideig Lilly drogériában tudtam ezt beszerezni, viszont egy ideje nem látom a polcokon. Imádom az illatát, nagyon kellemes, de mivel kicsit borsosnak találtam az árát, ezért nem használom minden nap, csak "ünnepnapokon". :) Majd ha legközelebb Rossmann-ban járok, biztosan meg fogom venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Takaro

2015. június 15.

Isteni az illata, de ezt meg nem lattam itthon, csak Olaszorszagban. Imadom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Isteni az illata, de ezt meg nem lattam itthon, csak Olaszorszagban. Imadom.

zuleica

2012. február 26.

Ajándékba kaptam és az illata miatt teljesen beleszerettem, egészen addig amíg nem néztem meg az összetevőket. Függőséget okoz az illata. Legszívesebben megkóstolná a ember és nagyon nehéz abbahagyni a tusolást. Nagyon sajnálom, hogy ilyen szörnyűségekből tevődik össze. Talán egy tusfürdőnél kevésbé számít, mert lemossa magáról az ember, azért csalódott vagyok, pedig az illata miatt örök kedvenc lehetne. Az összetevők miatt nem vásárolnám meg magamnak, de ha újra kapnék egyet ajándékba, elcsábulnék és elhasználnám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 26.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Ethoxydiglycol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.