Palmer's

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: eszter_takacs, az összetevőket feltöltötte: Amapola, Módosítva: 2014. augusztus 7.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Testápolók

xMirax

Korcsoport: < 18
2021. június 27.

Imádtam! Télre tökéletes, sűrű és mélyen hidratáló - nap végére is éreztem a puha hidratáló réteget a bőrömön. Az egyetlen dolog ami nem tetszik benne az az illata - mintha kevernéd az olcsó csokit a műanyaggal 😫 Emiatt viszont nem vonok le pontot mert számomra nem volt túl zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. június 27.

cintialaura

2021. június 25.

Nekem nem tetszik az illata, de ez szubjektív, nem ezért adok két csillagot. (Amúgy szerintem elég elrontott Kinder illata van mert műanyag szaggal keveredik... :D )
Sűrű az állaga, emiatt jó lenne masszírozni a bőrbe, ha nem hullana le darabokban közben. Nekem kuka lett, a fele ennyibe kerülő Dove jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.

cornelia126

2021. május 18.

Nyereményjátékon nyertem még, nem gondoltam volna, hogy ennyire jól hidratáló testápoló. Az állaga sűrű, jól kenhető és nekem hamar be is szívódik. Egyedül az illatával nem vagyok annyira kibékülve, de a páromnak tetszik, hatása pedig kárpótol az illatáért. Ha elfogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

ssyakaky

2021. február 28.

huh most itt latva az összetevőket, hat nem tul szep latvany! de nem nagyon érdekel, mert sajnos vagy nem sajnos eléggé bejott a hatása. harmadik flakonnal használom, nem is szükséges minden nap, eleg ket naponta is. tenyleg puhit, és a borhibaim (mindenfele pöttyök, csikok) sem annyira latvanyosak. jol hidratal, tetszik, hogy ennyire sűrű, szinte vajas állagú. szerintem könnyen felszivodik, nem hagy semmilyen réteget, az illata pedig tényleg kinder csoki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

d.anett89

2021. január 15.

Mintát kaptam a rendelésem mellé. Strirakat elég szépen halvanyitja,igaz legfőképp nem ennek köszönhető nalam.
Illata nem sok van

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

Illata nem sok van

Dormir

2020. november 10.

Fantasztikus! Imádom! Agyerekkori kakaók illata vegyül a csodás hatásával. Egész nap érezni. Olajos, dús, és azonnal beszívódik. A striákat nyilván nem tüntette el, de annyira szép, egyenletes bőrt varázsolt. Nagyon jól hidratál. Egy mese!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 10.

JasmineK

2020. május 31.

Az illatát én imádom, egész nap érezni, annyira, hogy ameddig érzem a bőrömet szagolgatom!
Viszont nekem kevés a hidratáltsága, extra száraz bőrre, pedig vastagon kenem! Ezért nem hiszem, hogy újra veszem, max. az illata miatt! Viszont egyszer a lábszáramra is felkemtem, csípte az egészet, csak karra használom.
Szerintem itthon ezek nagyon drágák, ezt 3-4 dollárért megkapod Amerikában, a másik, a kókuszos meg kint 5 dollár, itthon legolcsóbb helyen 4.000 forint...

Imádom, de nem elég. Az állaga, illata, minden 5 csillag, de hidratálhatna jobban...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

creammaniac

2020. április 7.

Sajnos nekem nem jött be, irtó sokáig tartott elhasználni. Az elején még oké volt az illata, de időközben egyre nagyobb undort váltott ki belőlem, sajnos, ahogy ételekben, úgy kozmetikumokban is rosszul tudok lenni a nagyon édes illattól/íztől. Ez volt a fő problémám vele.
A hidratáló hatására rendben volt, viszont nem igazán szívódott be a bőrömbe teljesen, ami engem kifejezetten zavar, még éjszaka is.
Most próbálkozom más Palmer's termékkel, hátha rábukkanok olyanokra, amik jobban megfelelnek az igényeimnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

GyongyiCsoban

2018. november 16.

Nekem hatalmas kedvenc évek óta, és őszintén bánom, hogy rákerestem most itt, mert az összetevői nem a legszebbek, de b.ssza meg akkor is marad ez a kedvenc :D
Az illata kindertojásos, gyönyörűen táplál, borotválkozás után főleg szuper, nagyon nehéz krém, már már kenőcs de én imádom, főleg nyáron, ha picit megsüt a nap és kiszárad a bőröm, na akkor a legjobb :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

kobarbika

2018. szeptember 12.

Nyár vége felé fedeztem fel, hogy egy ideje már a polcon pihen és rám vár. 😊 Nem bántam meg, hogy esténként elkezdtem használni: reggelre kellemesen hidratált a bőröm és talán még a nyári árnyalatom is nehezebben kopik. Az illata tényleg eléggé kakaós, de nem zavaróan, pedig nem vagyok kifejezetten édességimádó. Az állaga inkább sűrű, de gyorsan beszívódik. Tetszik a hatása, talán az egyik legjobb testápoló, amit eddig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Antioxidánsok: Theobroma Cacao Seed Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, PEG-8 Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

PEG-8 Stearate ti I eu I h 3 1

A CosIng funkció besorolása alapján tisztítószerként, hidratáló és emulgeáló összetevőként használt a kozmetikumokban.

Színezék. Narancssárga.