Palmer's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2014. május 30.

Kategória:   Kézkrémek

Kézkrém shea vajjal és e-vitaminnal.

Emike

2020. május 15.

Bár a csomagolás már nem így néz ki, de a beltartalom ugyanaz :D Egy nagyon gyengécske hidratáló, egy aránylag elviselhető illattal. Gyenge, még nyáron is nagyon kevés, télen meg pláne semmit nem ért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

júliusi

2015. május 9.

Nem szerettem egyáltalán, nem szívódott be olyan volt mintha piszkos ragacsos lenne a kezem. Nagyon bántam hogy megvettem! Bármi más jobb ennél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 9.

onecrimsonnight

2014. július 1.

Sűrű állagú krém, ami az elején egészen jól hidratált. Aztán azt vettem észre, hogy zavar a szaga a kezemen, mintha vajba nyúlkáltam volna és nem mostam volna meg a kezem, nagyon idegesített. De nem csak ez a fura szag volt zavaró, hanem hogy a hidratáló hatása is egyenlő lett majdnem a nullával, így nagyon örültem mikor elfogyott. Nem veszem újra az biztos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate